GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do ludzi zaJmujacych sie obrobka filmikow programi graficznymi

01.11.2010
13:41
[1]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Pytanie do ludzi zaJmujacych sie obrobka filmikow programi graficznymi

Zrobilem wczoraj filmik jednak nie potrafie osiagnac efektu takiego jak na innych filmikach .
Nie wiem jak zrobic te takie rozjasnienie w niektorych elementach filmiku spowolnienia jakim programem sa robione najlepiej ?? Prosze o pomoc gdyz chcialbym cos takiego osiagnac (tak narazie to jest test na botach mam org source wiec bede robic na necie)

Moj filmik :

Efekt ktory planuje chcialbym lub troche z tego filmiku efektow uzyc jak dorwać takie przejscia efekty te migotanie swiatla ? w czym to jest robione . DOdam iz uzywam AAF , Sony Vegas 10.0 i do spowalniania niestety ten WMM

Filmik :

01.11.2010
14:07
[2]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Lub przynajmniej jak sie te efekty nazywaja :)

01.11.2010
16:24
[3]

MavericKK [ Life is Brutal ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.