GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komiks

01.11.2010
13:02
[1]

romeczek18 [ Chor��y ]

komiks

chce zrobić komiks ale nie mam pomysłu na postacie.wszystkim ktorzy podadza dziekuje!!

01.11.2010
13:41
[2]

nagytow [ Firestarter ]

Mszczyslaw.

01.11.2010
13:49
[3]

peterkarel [ DX ARMY ]

18 letni Romeczek , który nie radzi sobie sam z niczym i pyta e-kolegów o porady

01.11.2010
14:04
[4]

erton [ Fink ]

Pani Jadwiga - Matka Marzeny, pracuje jako wozna, nikt nigdy nie widzial jej w innym stroju niz roboczy, jezdzi maluchem, kocha wszystkie koty. Leje meza szmata po glowie, potrafi zjesc 3 obiady i kilo lodow, rozwija liczbe Pi do 100 miejsc po przecinku, ma kazda mozliwa karte znizkowa jaka istnieje, jej najwiekszym skarbem jest tajemny przepis na krokiety. Jej matka byla astrononem, ojciec programuje w Javie.

Ulubione powiedzenia:
"Ale podźesz mi stąd"
"Zadzwonie po milicje łobuzy"
"Nikt nie sprzata tu lepiej niz ja, wszystko mam policzone"
"Staszek, leć do sklepu po margaryne"

01.11.2010
14:06
smile
[5]

M'q [ Schattenjäger ]

erton

01.11.2010
14:47
[6]

<Tito> [ Pretorianin ]

nikt nie sprzata tu lepiej niz ja, wszystko mam policzone

01.11.2010
14:50
[7]

CodeName47 [ Pretorianin ]

Ptake.

01.11.2010
17:03
smile
[8]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[4], [7]
o LOL...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.