GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem z AC2

01.11.2010
12:28
smile
[1]

Ezio007 [ Konsul ]

Mam problem z AC2

Wczoraj dostałem AC2 i dziś rozpocząłem swoją przygodę z tą grą. Wszystko fajnie tra,la,la , ale grę musiałem wyłączyć i nieumiałem zrobić save'a i chciałbym się zapytać jak to zrobić ??? Od razu mówię gra jest orginalna w angielskiej wersji językowej. Proszę o jak najszybszą pomoc :)

PS : Daleko zaszłem w grze i ęde musiał zacząć WSZYSTKO od nowa ;/

01.11.2010
12:37
[2]

Barthez x [ vel barth89 ]

Nic nie musisz zaczynać. Ta gra nie ma czegoś takiego jak save. Wszystko zapisuje się automatycznie na serwerach Ubi w momencie, kiedy wychodzisz z gry. Zaczynasz w tym samym miejscu gdzie skończyłeś (no może nie dokładnie, ale w postępów w grze nie tracisz).

edit. zaszEDłem ;)

01.11.2010
12:57
smile
[3]

Ezio007 [ Konsul ]

Bardzo dziękuje za odpowiedź :)

edit. ojej, pomyliłem się xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.