
Ezio007 [ Konsul ]
Mam problem z AC2
Wczoraj dostałem AC2 i dziś rozpocząłem swoją przygodę z tą grą. Wszystko fajnie tra,la,la , ale grę musiałem wyłączyć i nieumiałem zrobić save'a i chciałbym się zapytać jak to zrobić ??? Od razu mówię gra jest orginalna w angielskiej wersji językowej. Proszę o jak najszybszą pomoc :)
PS : Daleko zaszłem w grze i ęde musiał zacząć WSZYSTKO od nowa ;/
Barthez x [ vel barth89 ]
Nic nie musisz zaczynać. Ta gra nie ma czegoś takiego jak save. Wszystko zapisuje się automatycznie na serwerach Ubi w momencie, kiedy wychodzisz z gry. Zaczynasz w tym samym miejscu gdzie skończyłeś (no może nie dokładnie, ale w postępów w grze nie tracisz).
edit. zaszEDłem ;)

Ezio007 [ Konsul ]
Bardzo dziękuje za odpowiedź :)
edit. ojej, pomyliłem się xD