GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fraps

01.11.2010
12:10
smile
[1]

METALO [ Konsul ]

Fraps

Mam prosbe zna ktos dobra wersje frapsa?Ktora mozna sciagnoc [oczywisce full wersje] potrzebuje do nagrywania.

01.11.2010
12:13
smile
[2]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Każda wersja frapsa jest "dobra" i wystepuje w wersji pełnej jak i trial

01.11.2010
12:20
[3]

METALO [ Konsul ]

no tak tylko ,ze wszystkie wersje jakie znalazlem to maja tak ,ze tylko 30 sec mozna nagrywac a jest potrzebna pelna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.