FFifa95 [ Legionista ]
Momo racing wheel vs Driving force gt
Chciałbym kupic kierownice do pc. Tylko mam dylemat. Wybrac MOMO racing wheel czy Driving force gt. Czy moze mi ktos pomoc?? Dane techniczne tych kierownic znam. Chiałbym sie dowiedziec jakie sa odczucia z gry, wygoda jazdy itp. Czy moge prosic o pomoc?? Z gory dzieki
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
DFGT to nowsza konstrukcja, ma skręt 900*, dużo lepszy Force Feedback i więcej guzików. Jak Cię stać na DFGT to bierz.
FFifa95 [ Legionista ]
Mozna znalezc te kierownice w podobnych cenach. DFGT moze troche drozsza. Głownie chodzi mi o to czy np. Jak musne ta kierownica zeby zmienic tor jazdy to na której bedzie to bardziej widoczne i odczuwalne. Wydaje mi sie ze na DFGT bo ma wiekszy kat. I czy jak usatwie czułosc w grze na 0 % to czy w MOMO starczy mi obrotu zeby wykonac jakis nawrót itp.
Barthez x [ vel barth89 ]
Jak dla mnie to momo wygrywa wyglądem i tym jak się tą kierownicę trzyma (wyprofilowanie jest perfekcyjne), ale Driving Force GT jest nowsza, więc raczej pakowałbym się w tę drugą.
FFifa95 [ Legionista ]
No dla mnie tez MOMO bardziej sie podoba. Ma taki bardzies "sportowy wyglad". Ale wyglad to tylko czesc sukcesu. Musi sie nia dobrze sterowac. Ale chciałby poczytac o idczucuach z jazdy.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Proszę bardzo: recka kumpla z redakcji.