GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SA-MP Role Play Serwer!

01.11.2010
11:22
smile
[1]

Arlakonud [ Junior ]

SA-MP Role Play Serwer!

Co to jest Last Life Stories Role Play?
Last Life Stories Role Play to serwer zrzeszający fanów dobrej zabawy oraz miłośników Role Playing'u.

Geneza
Serwer powstał po upadku serwera Last Life. Niewielka grupa fanów postanowiła kontynuować tamten serwer. Nazwa serwera pozostała bez zmian, zostało dodane tylko jedno słowo "stories". Ma ono zwrócić uwagę na to, że obserwując błędy Administracji z Last Life (częste kłótnie i niedomówienia) nauczyliśmy się żyć w zgodnie. Nie dopuszczamy na serwerze takich sytuacji, które zniszczyły tamten serwer.

Czemu reaktywacja?
W sumie to do końca jest reaktywacja, chodzi o to, że po problemach z dawnym hosterem serwer przestał istnieć na około miesiąc, od tamtej pory zdążyło uciec nam kilku graczy.

Jaki plan na odbudowę serwera?
30 lipca 2010r odbędzie się wydarzenie na serwerze - Los Santos Dancing Night. Zapraszamy wszystkich w godzinach wieczornych (po godzinie 20) na serwer! Chcemy pokazać ilu nas potrafi być na raz na serwerze i dobrze się bawić. Więcej info na temat wydarzenia znajdziecie na forum (link na samym dole). Liczymy na to, że po dużej (mamy nadzieję) frekwencji podczas eventu, serwer znowu stanie na nogi. Warto już wcześniej do nas zajrzeć, aby zarobić trochę gotówki i wyrobić sobie dokumenty.

Role Play, Role Play, ile można?
Wiemy, że to co za dużo to nie zdrowo! Dlatego też mieszamy czasem zasady Role Playing'u z zasadami DM czy serwerów wyścigowych. Jak to robimy, aby zachować zasady Role Play? Organizujemy wydarzenia takie jak turniej pain ball, albo wyścigi OffRoad. Liczymy też na kreatywność naszych graczy! Na forum znajduje się dział przeznaczony na wydarzenia, w którym każdy ma prawo przedstawić swoją propozycję!

Administracja
Ciężko o dobrego Administratora, ale dzięki temu że serwer tworzy zgrana paczka, w Administracji serwera znajdują się aż 6 osób. Wszystkie te osoby znają się osobiście i znały się jeszcze przed powstaniem serwera, dzięki czemu wiemy czego możemy się po nich spodziewać i możemy im w 100% zaufać! Nasz serwer to nie Pseudo RP! Każdy (a już zwłaszcza Administrator) zna zasady RP na wylot!

Newbie?
Dopiero uczysz się gry? Spoko, pomożemy! Zacznijmy od forum - znajduje się tam dział pomocy, w którym znajdziesz serię poradników (część z nich jest napisana przez nas i jest dopasowana specjalnie pod nasz serwer!). Po oswojeniu teorii zapraszam na serwer. Po wejściu na serwer piszemy na /report że jesteśmy newbie i prosimy o pomoc. Za chwilę obok Ciebie pojawi się jeden z Administratorów, który oprowadzi Cię po mieście i na kilku przykładach opisze grę Role Play!

Frakcje
Frakcje ograniczyliśmy do minimum (do czasu rozwoju serwera). Na razie posiadamy następujące frakcje:
LSPD
FBI
USMC [ng]
SAM-ERS

San News
Sanitary Andreas
Rząd [który na razie obejmuje obowiązki DMV]

Ykz
LCN
GS
Ballas
TSD
TRD [organizacja handlująca bronią i dragami]

Zapraszamy też do pisania podań na nowe frakcje. Na prawdę warto, najlepszym przykładem jest TRD które wspaniale się rozwija!

Zaplecze
Serwer posiada wiele osób, które odpowiadają za poszczególne sekcje! Posiadamy, mappera, webmastera, webdesignera, mamy też speca od MTA oraz osoby odpowiedzialne za forum i serwer! Nasz skład nieustannie się powiększa!

Adres
IP: 91.204.163.210:7889
Forum: lls.hostzi.com

See You There!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.