GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arcania - jak będzie chodzić??

01.11.2010
11:18
[1]

baso [ Konsul ]

Arcania - jak będzie chodzić??

Siemka. Chciałbym się was zapytać jak będzie chodziła ta gra na moim komputerze na full detalach, a jeżeli nie a na pewno to co powinienem dokupić do kompa

4 giga ram (xp profesional czyta 3)
Karta graficzna: nvidia geforce 9600
Procesor: AMD Atholn II X2 240 2.81 GHz (2 rdzeniowy)

01.11.2010
11:23
[2]

redan [ Wiking ]

ściągnij demo to się przekonasz

01.11.2010
11:25
[3]

baso [ Konsul ]

Co powinienem dokupić żeby działało na full detalach bez przycięć ?

01.11.2010
11:26
[4]

A_wildwolf_A [ Konsul ]

lepszy procesor, kartę graficzną, i dokupic win7 by moc sie cieszyc 4gb ram

01.11.2010
11:28
[5]

charlie.scene [ Konsul ]

Podkrec karte i procesor. Wiecej nie zrobisz.

01.11.2010
11:40
[6]

baso [ Konsul ]

Jaką kartę i procesor polecacie dokupić żeby starczyły chociaż na te 2 lata albo 1 rok żadnego dokupowania

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.