GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o pomoc.

01.11.2010
11:14
[1]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Proszę o pomoc.

Znacie może nazwe programu do całkowitego usuwania? Czyli nie tylko plików, ale i wpisów. Kiedyś miałem taki program, ale zapomniałem jak sie nazywa. Ważne żeby znajdował wszystkie programy bo ostatnio instalowałem jakiś program tego typu to znajdował zaledwie połowe listy dodaj lub usuń z panelu sterowania.

01.11.2010
11:17
[2]

redan [ Wiking ]

może CCleaner -> czyszczenie rejestru + usuwanie wpisów i aplikacji

01.11.2010
11:27
[3]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Pokazuje tylko programy z dodaj/lub usun programy. Potrzebujesz takiego programu co chwyta do listy programy przy pomocy samych wpisów.

01.11.2010
12:10
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.