FMA [ Legionista ]
Triki do gry OverLord
Jakie znacie triki do overlord ja znam tylko jeden :
Sposób na moce życiowe.
PAMIĘTAJ!!! Bierz potwory w lochu..
1.Moc życiowa dostajemy ją za zabicie potwora ( W naszym przypadku żuka)
2. Pamiętać żeby brać tylko żuki blasku,magmy itp.
3.Nasz suweren będzie zabijać żuki (Bo nie warto brać sługów)
4.Niech początkowi którzy zginą nie martwią się i tak nic nie stracą (Jeśli nie brali sługów)
5.Radze nie Brać grup najlepiej po jednym.
Jak ktoś zna inny trik to niech pisze w tym wątku