GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z heroes IV

01.11.2010
10:59
[1]

HansiorFly [ Junior ]

Problem z heroes IV

Witam. mam pewnien problem z powyzsza gra. zainstalowalem ja wraz z dwoma dodatkami i teraz wystepuje taki blad: gdy chce sie poruszyc bohaterem po mapie swiata to moge sie przesunac najwyzej o jedno pole a zaznaczoną droge widac normalnie. w ekranie walki normalnie sie moge poruszac. dlaczego taki blad moze wystepowac? chcialbym zauwazyc za mam win 7 i mysle ze to z tym zwiazane

01.11.2010
11:01
smile
[2]

trubalski [ Legionista ]

to napewno jest z tym zwiazane :) ja mam Xp i homm 1,2,3,4,5 + dodatki chodzi bez problemu:)

01.11.2010
11:02
[3]

Krol Pawel [ Among the net ]

Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Windows XP

01.11.2010
11:17
[4]

HansiorFly [ Junior ]

Próbowałem juz uruchamiać w różnych trybach zgodności i nic to nie daje niestety

01.11.2010
11:19
[5]

Diabellus [ Legionista ]

Pozostaje ci albo wirtualna maszyna i XP w oknie, albo dać sobie spokój, bo nie było czwartej części herosów ;)

01.11.2010
11:21
[6]

HansiorFly [ Junior ]

Jak dla mnie była :) a co do tej "wirtualnej maszyny" to co polecasz?

01.11.2010
11:28
[7]

trubalski [ Legionista ]

III Rulez :D heheh nie ma lepszej :) żeby trochę rzeczy z 5 po dorzucali to było by bardzo ciekawie bo WoG to jednak troche przepaśny a 4 to takie.. HGW co :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.