HansiorFly [ Junior ]
Problem z heroes IV
Witam. mam pewnien problem z powyzsza gra. zainstalowalem ja wraz z dwoma dodatkami i teraz wystepuje taki blad: gdy chce sie poruszyc bohaterem po mapie swiata to moge sie przesunac najwyzej o jedno pole a zaznaczoną droge widac normalnie. w ekranie walki normalnie sie moge poruszac. dlaczego taki blad moze wystepowac? chcialbym zauwazyc za mam win 7 i mysle ze to z tym zwiazane

trubalski [ Legionista ]
to napewno jest z tym zwiazane :) ja mam Xp i homm 1,2,3,4,5 + dodatki chodzi bez problemu:)
Krol Pawel [ Among the net ]
Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Windows XP
HansiorFly [ Junior ]
Próbowałem juz uruchamiać w różnych trybach zgodności i nic to nie daje niestety
Diabellus [ Legionista ]
Pozostaje ci albo wirtualna maszyna i XP w oknie, albo dać sobie spokój, bo nie było czwartej części herosów ;)
HansiorFly [ Junior ]
Jak dla mnie była :) a co do tej "wirtualnej maszyny" to co polecasz?
trubalski [ Legionista ]
III Rulez :D heheh nie ma lepszej :) żeby trochę rzeczy z 5 po dorzucali to było by bardzo ciekawie bo WoG to jednak troche przepaśny a 4 to takie.. HGW co :P