GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo II Wrocław

01.11.2010
10:45
smile
[1]

trubalski [ Legionista ]

Diablo II Wrocław

Witam ma ktoś może do użyczenia do użytku własnego w/w grę ? WROCŁAW.
lub czy ktoś pomoże przy emulacji plików dmg na iso .. z tym ze sytyuacja nie ejst ciekawa bo wyskakują komunikaty przy dmg2iso że nie sa poprawne z systemem win32 i koniec .. ehh już nie wiem jak to zrobić .. odkupie nawet lub postawię browarka :)

01.11.2010
10:50
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

Ale że co? Nie do końca rozumiem o co ci chodzi.

01.11.2010
10:55
[3]

trubalski [ Legionista ]

jesteś z wrocławia ? jesli tak to z hcecia bym podjechał z czteropakiem piwa za diablo II
jeśli nie to : sciagnałem diablo ale w plikach .dmg
pobrałem dmg2iso ale wyskakuje blad ze coś tam windows32 i nie moge emulowac na .iso tych plików.

01.11.2010
11:04
smile
[4]

trubalski [ Legionista ]

pomoże ktoś?

01.11.2010
11:05
[5]

Sizalus [ Senator ]

Ze sklepu Blizzarda po wpisaniu cd-keya możesz sobie ściągnąć grę.

01.11.2010
11:09
[6]

Selman [ Legend ]

[5]Jak ma stary cdkey[jak ja] to na nic mu sklep blizzarda

01.11.2010
11:11
[7]

trubalski [ Legionista ]

a gdzie mam cd keya wpisać? nie widzę tu takiego pola

01.11.2010
11:11
[8]

Pan P. [ 022 ]

Selman --> Przecież na battle.net jest konwerter kluczy. Sam mam klucz premierowy, a gram na kliencie ściągniętym z bn.

01.11.2010
11:15
smile
[9]

trubalski [ Legionista ]

CHłopaki a nie znacie kogoś kto ma we wrocławiu to ?:P chciałbym podkreśli że DII zajmuje pewnie 2GB a ja posiadam iPlusa 6GB limit heheh

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.