
trubalski [ Legionista ]
Diablo II Wrocław
Witam ma ktoś może do użyczenia do użytku własnego w/w grę ? WROCŁAW.
lub czy ktoś pomoże przy emulacji plików dmg na iso .. z tym ze sytyuacja nie ejst ciekawa bo wyskakują komunikaty przy dmg2iso że nie sa poprawne z systemem win32 i koniec .. ehh już nie wiem jak to zrobić .. odkupie nawet lub postawię browarka :)
kjx [ Nelson Tethers ]
Ale że co? Nie do końca rozumiem o co ci chodzi.
trubalski [ Legionista ]
jesteś z wrocławia ? jesli tak to z hcecia bym podjechał z czteropakiem piwa za diablo II
jeśli nie to : sciagnałem diablo ale w plikach .dmg
pobrałem dmg2iso ale wyskakuje blad ze coś tam windows32 i nie moge emulowac na .iso tych plików.

trubalski [ Legionista ]
pomoże ktoś?
Sizalus [ Senator ]
Ze sklepu Blizzarda po wpisaniu cd-keya możesz sobie ściągnąć grę.
Selman [ Legend ]
[5]Jak ma stary cdkey[jak ja] to na nic mu sklep blizzarda
trubalski [ Legionista ]
a gdzie mam cd keya wpisać? nie widzę tu takiego pola
Pan P. [ 022 ]
Selman --> Przecież na battle.net jest konwerter kluczy. Sam mam klucz premierowy, a gram na kliencie ściągniętym z bn.

trubalski [ Legionista ]
CHłopaki a nie znacie kogoś kto ma we wrocławiu to ?:P chciałbym podkreśli że DII zajmuje pewnie 2GB a ja posiadam iPlusa 6GB limit heheh