
SpiT [ Legionista ]
Gramy w Combat Training
Mam taka prośbę, do chłopaków czy mogli byście zrobić gramy w black ops i pokazać combat training, nie jestem za dobry w multi a chciałem sobie pograć, i z racji ze w nowym cod jest taka opcja, chciałem się dowiedzieć jaki poziom będą miały boty, czy będzie w ogole do wyborui.