GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gramy w Combat Training

01.11.2010
10:36
smile
[1]

SpiT [ Legionista ]

Gramy w Combat Training

Mam taka prośbę, do chłopaków czy mogli byście zrobić gramy w black ops i pokazać combat training, nie jestem za dobry w multi a chciałem sobie pograć, i z racji ze w nowym cod jest taka opcja, chciałem się dowiedzieć jaki poziom będą miały boty, czy będzie w ogole do wyborui.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.