GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prędkość na serwisach typu Rapid

31.10.2010
20:56
[1]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

Prędkość na serwisach typu Rapid

Jaką macie prędkość pobierania na serwisach typu RapidShare, TurboBit, MegaUpload? U mnie prędkość pobierania z tych serwisów to porażka. Np teraz pobieram coś z TurboBit to wyciąga mi max 56 KB/s czy łączy 10Mega. Wiem, że przy darmowym koncie są ograniczenia i dostawca internetu też ma może jakieś ograniczenia. Jak u was wygląda prędkość pobierania z tego typu serwisów, jakie macie konto i łącze. Z góry dzięki za odpowiedzi.

31.10.2010
20:57
[2]

zoloman [ Legend ]

Z MU i Fileserve'a dobrze idzie bez premium.

@down
z max dla łącza 5 mb

31.10.2010
20:58
[3]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

zoloman ----> tzn z jaką prędkością pobierasz i przy jakim łączu

31.10.2010
20:58
[4]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

Rapid zawsze max 2,3MB/s.
Hotfile nieco gorzej, aby wysycić łącze trza po 10-15plików ssać naraz.

Wszystko premium.

Z astraweb też leci 2,3MB, ale to już usenet.

31.10.2010
22:56
[5]

Czacha47 [ Legionista ]

Niby RS ma max na jednego użytkownika 500 Mb/s, ja osiągam max 8 Mb/s, a mam UPC 25 Mb/s, czasami poleci na całości, ale tylko jeden plik. I tak jest z większością plików, nie wiem dlaczego tal wolno zasysa w UPC

31.10.2010
23:30
[6]

_MyszooR_ [ Senator ]

Mi z RS leci z free do bani, wiec nie sciagam. Jak cos wlacze to spoko, pisze 1 MB/s ale zaraz przerywa sciaganie na kilka sekund i plik sie pobiera godzine. RS to teraz mega gowno, z megauplaoda raz leci 2MB/s a raz 80kB/s. Dlatego jesli cos wiekszego musze drzec, to wybieram torrenty , gdzie mi leci 2 MB/s przy laczu 25mbit to i tak nie duzo, ale coz , wifi

31.10.2010
23:59
[7]

dave_mgs [ Senator ]

A ja mam właśnie Premiuma na RS i ciągnie słabo. Łącze wyciąga przeważnie 500 kB/s, a tam tylko 200-230. Może ze złych serwerów cisnę? Używam Cogentów głównie.

31.10.2010
23:59
[8]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

Ustaw 10-15 połączeń na plik i powinno lecieć maxem.

01.11.2010
16:35
[9]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

jojo121212121212----> gdzie to ustawić?

01.11.2010
16:36
[10]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

W menadżerze przez który ściągasz


Prędkość na serwisach typu Rapid - jojo121212121212
01.11.2010
16:40
[11]

Woodruff2 [ Pretorianin ]

Ściągam przez JDownloader

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.