GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

10 dni do premiery Black Opsa

31.10.2010
16:46
[1]

snailes1 [ Konsul ]

10 dni do premiery Black Opsa

Jeszcze zostało 10 dni do premiery gry Call of Duty Black Ops. Tak przy okazji dostaliście pre ordery? napiście czego najbardziej spodziewacie sie w tej czesci w tym temacie i czy nie mozecie sie juz doczekac

31.10.2010
16:50
smile
[2]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Ja już zamówiłem pre-order'a parę dni temu. Teraz tylko czekać, a jest na co :)

31.10.2010
16:50
smile
[3]

Haze31 [ Pretorianin ]

Nie wiem czym wy się tak podnieciacie to tylko następny klon Modern Warfare

31.10.2010
16:51
[4]

snailes1 [ Konsul ]

[3] :D nie prawda mw bedzie klonem black opsa ;d

31.10.2010
16:51
[5]

gracz12301 [ Senator ]

Super. Niesamowite. Ot, kolejny FPS w czasie wojny. Czym się podniecać ?

31.10.2010
17:00
[6]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

gracz, bo strzelanina by była o wiele bardziej emocjonująca w czasie pokoju...

31.10.2010
17:02
[7]

Kreek [ Senator ]

nie 10 tylko 9;) a na grę czekam bo

1 - powracają zombie
2 - powracają dedyki i mody
3 - nowy teren działań w kampanii
4 - multi dostanie dużo nowego oraz wiele rzeczy które irytowały w mw2 zostaną wywalone lub odpowiednio zbalansowane
5 - będę mógł sterował Kennedym w zombie i bronić pentagonu razem z Fidlem Castro:P

preorder już złożony

31.10.2010
17:03
smile
[8]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Jakoś się za bardzo nie podniecam, ale chyba kupię. Miałem już w łapach nowego MoHa wczoraj. Ale za lekki był. Otwieram pudełko, a tam nie ma płyty :P. Tak więc szansa dla Black Opsa który IMO może być ciekawy.

31.10.2010
23:15
[9]

Interior666 [ Konsul ]

Kolejny durny temat. Może załóż jeszcze temat o nowym ac np? Ale tam wylicz ile pozostało godzin.

31.10.2010
23:30
[10]

gnoll [ Legend ]

Kolejny durny temat. Może załóż jeszcze temat o nowym ac np? Ale tam wylicz ile pozostało godzin.

Po pierwsze - nie przesadzaj. Temat jak każdy inny.

Po drugie - skoro cie tak denerwuje, to po co podniosłeś ten wątek?

31.10.2010
23:35
smile
[11]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Ja zamiast kolejnego CoD, zamówiłem NFS. CoD już mi się znudził, czas na odmłodzonego, wracającego do korzeni NFS!

31.10.2010
23:39
smile
[12]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Znowu to samo... Na pewno ktoś to kupi, ale pytanie po co? Widziałem filmik jakiś i to wygląda zupełnie jak poprzednie części, tylko jakaś kusza doszła, zmiana ubranek jak w Simsach i mapy są inne.

01.11.2010
09:45
[13]

3dD1e [ Zuo market ]

Ignorancja niektórych ludzi na tym forum przyprawia mnie o mdłości. Chociaż może to ciasto, które dopiero zjadłem :P

Ja oczywiście czekam na grę z małą niecierpliwością, ale podejrzewam, że pogram w nią dopiero na święta. To, że grafika podobna do MW2, to nie ma właściwie znaczenia (to nawet dobrze, bo grafika z MW2 nie była zła), ponieważ zapowiadane jest tyle zmian, bajerów, trybów gry, że wszelkie inne podobieństwa mam głęboko w .... Wiadomo gdzie.

spoiler start
Ale też jednak przyznam, że takich wątków już trochę powstało i tworzenie nowym jest mało potrzebne
spoiler stop

01.11.2010
11:03
[14]

diman00 [ not yet rated ]

8 dni do premiery. Preordera mam i się nie mogę doczekać.

spoiler start
powrót Zombie!! :D



Zobaczcie, warto, Serio.
spoiler stop

01.11.2010
11:07
smile
[15]

piotrekkk_ [ Legionista ]

Niczego nie oczekuję bo to jedno i to samo. Nudy.

01.11.2010
14:41
[16]

3dD1e [ Zuo market ]

Wygląda prawie tak samo jak te Nazi Zombi z WaW, ale i tak nadal mi się podoba ten tryb. Najlepsze zmiany to chyba będą:
- całkiem spory teren
- nowe giwery (bo ile można siekać z MG-42 no i to w końcu czasy bardziej współczesne)
- więcej pułapek na zgnilce
- co najmniej 1 nowy bonus (szybkie odbudowanie barykady)
- co najmniej 1 nowy zombiak (pod koniec go widać)
- i na pewno coś tam jeszcze, ale jeszcze nie wiem co :P

Na filmiku nie zauważyłem, bo trochę przewijałem do przodu, ale ciekawe czy nadal będzie to pudło z losową bronią i z tym zafajdanym miśkiem?

01.11.2010
14:52
[17]

Mac94 [ TF2 Player ]

Kupię dla tryby multiplayer. Trzeba jakąś zamianę na TF2.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.