
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Tani XBOX 360 elite z Gwarancją !
Tylko 840 zł gwarancja 2 lata ! W zestawie 2 gry gratis.

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Sflaszuj, wyczyść pada, konsole, popakuj w oryginalne woreczki i puść jako nówkę za 899zł.
Czystych,starych elitów już praktycznie nikt nie kupuje, wystarczy pokoloryzować LT 1.1 gratis itp. i zejdzie raz-dwa. Sprawdzone nie raz.

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Już tylko 799 zł ! Tania i dobra wersja. Bo różni się od Slima niewiele. POLECAM !!!
QamilekQ [ RuNNer ]
Za taką cene to mam nowego :/

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
(4) - tyle go używałem że można uznać ze nowy.

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Jak ktoś chce może ponegocjować.
P.S. Wszystko oryginalne kable karton i słuchawki. Nawet instrukcje wszystkie. I GWARANCJA !
QamilekQ [ RuNNer ]
fajne masz to zdjęcie z data konsoli że nic nie widac. Gratulacje
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
31 grudzień 2009.

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Różni się od slima.
Slim jest o wiele cichszy, zarówno wentylatory jak i napęd, różnica jest ogromna.
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
(9) - Ale Slim masz za 1100 zł a to nie aż taka proporcja w jakosci niż w cenie.

ProTyp [ For the Horde! ]
Pierwsze lepsze
Chyba ci się coś z tą ceną pomyliło.
Edit:
[12]
W twoim opisie masz "1 pad bezprzewodowy czarny"

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Bo ja mam 2 gry gratis i 2 pady.
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Za 900zł kupisz nówkę.
100zł więcej. Gram po nocach i nie ma co porównywać starego do nowego.
Tak jak pisałem usuń aukcję, wystaw go jako nówkę z flashem. Zejdzie w max 2 dni :D
metal25 [ Obronca Krzyza ]
muahahha za 799 zl nie no i uzywany... rozumiem jakby tam byly inne gry to ok i wiecej ale jeszcze pure i batman ktore za 40 zl mozna miec chyba tylko jakis idiota to kupi... elite nowy mozna teniej znalezc i z lepszymi grami

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
(11) - koleś niewiarygodny. Jeden komentarz.
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
A jak dorzucę GTA IV ?

ProTyp [ For the Horde! ]
Masz rację, ale to tylko z pierwszej aukcji.
Drugi ma 50 komentarzy, a trzeci 700
[16]
Gta IV - 39zł używany.
Ja tylko daje inne przykłady, nie mam zamiaru kupić.
Jak coś sprzedajesz to sprawdź za ile dana rzecz chodzi na allegro.
A ty pewnie zobaczyłeś jakiegoś Slima w Media Expercie i dałeś taką cenę a nie inną
metal25 [ Obronca Krzyza ]
z GTA 4 moim zdaniem cena by wyniosla 700 zl ale to moje zdanie;p
Edit:
31 grudzień 2009. napisales ze nie uzywana skoro masz ja juz tak dlugo to i tak lezala i sie kurzyla ;p czyli sie zuzywala

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
(18) - mało używana a nie używana to różnica.

ProTyp [ For the Horde! ]
Czyli jeszcze gorzej.

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
(20) - to zależy. A co ma leżeć i się kurzyć ? A co do (11) to gwarancje ma tylko to 1 a reszta nie. A ja mam.
ProTyp [ For the Horde! ]
To są pierwsze lepsze. Aukcji jest o wielę więcej

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
hehe a jeden ma za 800 bez gwarancji i bez gier.

ProTyp [ For the Horde! ]
hehe, a 37 ma za mniej niż 700zł
Interior666 [ Konsul ]
Te gry dają za darmo przy kupnie konsoli, nawet jak ładnie poprosisz to ci dadzą za free.
heaton1910 [ Pretorianin ]
fajna oferta ciekawe jak wyglada odbiór osobisty :D