GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Auto sportowe za 25000pln

30.10.2010
22:30
[1]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Auto sportowe za 25000pln

Otóż zamierzam sobie sprawić jakieś sportowe auto i na ten cel mam 25000 tys złotych , i tu się chciałem zapytać znawców którzy może posiadają, co sądzicie na temat auta Toyota Celica VII silnik 1.8 16v 143 KM z 2000 r czy warto , a może coś innego polecacie (min te 140KM)

30.10.2010
22:31
[2]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Mazda MX5

30.10.2010
22:32
[3]

kjx [ Nelson Tethers ]

25000 tys złotych

Hmm, na Veyrona powinno chyba starczyć. A może jakieś ferrari lub lamborghini?

PS. BP, NMSP

30.10.2010
22:34
smile
[4]

jasonxxx [ Szeryf ]

Ja mam 190 KM w rodzinnym kombi, co jest moim zdaniem wartością optymalną ale przy dolnej granicy. Skoro szukasz 140 konnego sportowego auta, może sprecyzuj co konkretnie ma być w nim sportowego, bo wiemy już, że silnik niekoniecznie.

30.10.2010
22:38
[5]

pikolo [ KCM:* ]

stanson-> btw. jakie masz autko ?

30.10.2010
22:40
[6]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

jasonxxx - ta pewnie 40 letnia Porschawe 911 sobie kupie i co miesiąc wizyty u mechanika !

30.10.2010
22:40
smile
[7]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Peugeot 406 - Bardzo ładne Coupe.

Pierwszy lepszy:)

30.10.2010
22:41
[8]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

[4]-> Golf GTi I miał 112 koni, a 100 robił w 8,6 sek. Po pierwsze zmniejsz masę!

[7]-> Najpiękniejszy Peugeot. Ale to nic dziwnego, został zaprojektowany przez pininfarinę. :)

30.10.2010
22:44
[9]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Do francuskich aut nikt mnie nie przekona ,darmo bym nie chciał,bo w nich bez przerwy coś się psuje ,a jeśli chodzi o przedział mocy to tak od 140 do 180 KM

30.10.2010
22:46
[10]

bob destruktor [ Eksterminator ]

NEMROK19 - To widzę, że się za bardzo na samochodach nie znasz...
Polecam Skodę Octavie w dieslu.

30.10.2010
22:48
[11]

jasonxxx [ Szeryf ]

pikolo --> Accord VII 2.4 A/T.

Golf GTi I miał 112 koni, a 100 robił w 8,6 sek

Jak opuszczał fabrykę, w poprzednim wieku, to może tak. A od 100 do 150 ile się rozpędzał? Dobę?
Przyspieszenie do 100 to żaden wyznacznik, oprócz tego, że ładnie wygląda na papierze.

30.10.2010
22:50
[12]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Mój ojciec miał Renault Lagune Kombi II 2,2 DCI 150 km ,beż przerwy coś się psuło po pół roku użytkowania rypneła Turbina , potem Elektryka

30.10.2010
22:53
smile
[13]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Laguna tak, 406 nie.

31.10.2010
00:16
[14]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Tylko jedno? Za tę kasę można mieć 10 sportowych Opli.

31.10.2010
00:20
smile
[15]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Zapłać połowę mniej i kup:

Opel Calibra, motor 2.0, 270km, rocznik 94, 4WD(!!!)

31.10.2010
00:22
smile
[16]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

[15] o właśnie, a za resztę kasy załóż gaz i jeszcze na magnetyzery wystarczy.

31.10.2010
00:23
[17]

_MyszooR_ [ Senator ]

A kogo obchodzi twoje kombi ? Autko moze miec i 120 koni , a lyknie twojego kombika.

A co do autora, to ja bym nie bral nic sportowego za ta cene, bo bedzie to poprostu wyruchane na maxa i zaraz sie cos spartoli.

31.10.2010
00:28
[18]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Kup corse B gsi (lekkie auto) i swap silnika, 2.0 16v 150 km i wymiatasz stary, a jak nie to mocniejszy motor wsadzić.

przykładowa

31.10.2010
00:32
[19]

Dessloch [ Legend ]

moze sproboj np hyundai coupe?

np


niby hyundai i w ogole, ale ojciec mial, jezdzilem kumpla i naprawde samochod fajny.
ino hyundai, co nie zacheca.
ale na pewno lepsze niz "sportowy" golf.chyba ze szukasz samochodu dla szpanu, wtedy juz h ci nie da nic, bo poza satysfakcja wlasna nie da ci +10 do lasek

31.10.2010
00:33
[20]

master53 [ Senator ]

Może Corolla?

31.10.2010
00:34
smile
[21]

bob destruktor [ Eksterminator ]


Też fajne autko... i do tego z gazem i nie katowane.


Najbardziej mnie do tego samochodu przekonuje czwarte zdjęcie...


Albo, po prostu idź na całość...

31.10.2010
01:14
[22]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

bob destruktor- wiesz gdzie te swoje propozycje możesz sobie wsadzić !

31.10.2010
02:39
[23]

Weakando [ Legend ]

jasonxxx ---> Moim zdaniem się czepiasz :) Co innego jest mieć 143KM w Celice VII i co innego jest mieć 190 KM w Accordzie kombi... Poza tym 190KM to i tak pewnie bardzo dużo ponad średnią mocy samochodów w Polsce... Więc większość osób będzie mówiło "wow, ale to idzie".
Myślę, że oba mogłyby iść równo do 130-150km/h, może byłaby minimalna przewaga Hondy.
Każdy mówiąc "auto sportowe" myśli inaczej. To zależy od tego ile koni się doświadczyło na własnej skórze...
Ogólnie kupując auto "sportowe", to chyba tylko nówkę, bo wszystko jest tak przeorane i po przejściach, że bałbym się ładować 25000zł w cokolwiek co jest "niby" sportowe z używek. Za 25000zł wolałbym coś co jest bardziej komfortowe niż sportowe...
Sportowe, to tylko z salonu, albo od bardzo dobrego znajomego/rodziny.

31.10.2010
03:50
[24]

jasonxxx [ Szeryf ]

Dla mnie sportowy samochód powinien mieć ponad 300 KM. A najlepiej 400 :) Ponadto - "sportowe" czyli oprócz tego, że ma być szybkie, mieć odpowiednio zestrojone zawieszenie i skrzynię.


A kogo obchodzi twoje kombi ? Autko moze miec i 120 koni , a lyknie twojego kombika.

A które konkretnie? :)))

31.10.2010
05:51
[25]

Garbizaur [ Legend ]

Dołóż jeszcze parę tysięcy i kup Mini Coopera S z pierwszych lat produkcji. :)

31.10.2010
07:56
[26]

gromusek [ keep Your secrets ]

W miarę nowy, względnie szybki i niestety mały to renault clio sport
Podobnie ibiza cupra.

moze starsza MR2 ?

IMHO mając 25k i kupić samochód do jazdy codziennej to tylko octavia 1.9 TDi :)

Ostatnio brat kupił do rajdów clio I. 140 koni. Żaden szatan ale sie jakoś odpycha, lekka buda do katowania i KJS idealne i to wszystko za około 2000zł.

31.10.2010
08:27
[27]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

Nissan 300ZX ;)

31.10.2010
14:11
[28]

Weakando [ Legend ]

"A kogo obchodzi twoje kombi ? Autko moze miec i 120 koni , a lyknie twojego kombika."

Też jestem ciekaw odpowiedzi :)

31.10.2010
14:30
smile
[29]

EspenLund [ Senator ]




To na pewno łyknie, może tylko 40 kucy ale za to jaki lekki i sportowy! :D

31.10.2010
14:32
smile
[30]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

>> EspenLund
a w aukcji: do poprawek blacharsko - lakierniczych
No pewnie! W koncu trzeba wywalic to cale gowno doklejone/doczepione pewnie Kropelka :D

31.10.2010
15:03
smile
[31]

jasonxxx [ Szeryf ]

przednia maska typu "badlook"


Auto sportowe za 25000pln - jasonxxx
31.10.2010
15:07
[32]

_MyszooR_ [ Senator ]

bierz ticolca !

31.10.2010
15:10
smile
[33]

Mati176 [ King Klick ]

Ja pierdziele, nie wiedziałem że można Tico jeszcze bardziej oszpecić :D

31.10.2010
15:36
smile
[34]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Tylko pamiętaj żeby było zainstalowane TURBO LPG to daje gdzieś 50KM ale za to
zmniejsza punkty reputacji na mieście :P

31.10.2010
15:43
[35]

gnoll [ Legend ]

To Tico jest brzydkie? To nie widzieliście Fiata Cienkocienko, z agresywnym tuningiem, w tym 6-cio calowym wiadrem idealnie pośrodku tylnego zderzaka :) Idealny aby w polu kawki płoszyć :D

Abstrahując od wiejskiego tuningu - za 25 tysi możesz mieć już Mustanga. Wiem, bo znajomy kupił, a i na Allegro nie brakuje ofert za +/- 25 tysięcy.

31.10.2010
16:28
smile
[36]

Barthez x [ vel barth89 ]

[29] leżę i kwiczę xD A jaki sprzęt audio :D

31.10.2010
17:07
smile
[37]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Rzeczywiście używany Mustang jest dobrą opcją (aczkolwiek 25 tys? wydawało mi się że są ciut droższe), zwłaszcza że w USA mają bzika na punkcie dokumentacji samochodu, więc dopóki kupujesz oficjalnie nie dostaniesz szrotu z 4-krotnie przekręconym licznikiem.

Będzie żarł paliwo jak smok, będzie drogi w utrzymaniu, ale skoro chcesz sportowy to pewnie Cię stać.

edit
Tico..... spadłem z krzesła....
<---------

31.10.2010
17:09
[38]

simian-raticus [ Generaďż˝ ]

Bierz Mitshubishi Eclipse i jeszcze zostanie na pringelsy / chipsletten oraz na piwko!

31.10.2010
17:41
[39]

Fett [ Avatar ]

matmafan - o matko Corsa z silnikiem 2.0 :O Przecież te samochody drogi jako-tako trzymają się do prędkości nie wyższej niż 50km/h

31.10.2010
18:32
smile
[40]

bob destruktor [ Eksterminator ]


"Posiada bre na maske"

"CENA KUP TERAZ DOTYCZY FELG!!! ESKORCIK NIE POSIADA DOKUMENTÓW ZABRANE PRZEZ POLICJE ZA GŁOŚNY WYDECH :)"

Ale to na poważnie...

31.10.2010
18:55
smile
[41]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Weź Tarpana

31.10.2010
18:57
[42]

Agent_007 [ Senator ]

A kogo obchodzi twoje kombi ? Autko moze miec i 120 koni , a lyknie twojego kombika.

A które konkretnie? :)))



Np. Honda CR-X del Sol. Myślę, że wersja 125 konna objeżdżała by Cię na 4 biegu :)

31.10.2010
19:05
[43]

asdasd793 [ Konsul ]

calibra z [40] nie jest taka brzydka.
widziałem gorsze

31.10.2010
19:11
[44]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Ten Escort z [40] z przodu wygląda zupełnie jak mój odkurzacz

31.10.2010
19:12
[45]

jasonxxx [ Szeryf ]

[42]

A ja myślę, że jednak nie :)

31.10.2010
19:12
[46]

Mr.B-F [ Konsul ]

Moze cos z alfy romeo

31.10.2010
19:16
[47]

Romo69 [ nvidiagm ]

Honda Prelude 4,5 generacja 2.2 Vtec ~ 185Km :)

31.10.2010
22:22
smile
[48]

©®© [ Generaďż˝ ]

Jak masz zdolnosci mechanika, budzet na naprawy wynoszacy dwukrotnosc ceny zakupu :) To proponuje BMW 850i/840i - w manualu. Zajefajne auto, klasyk, na ulicach tego nie ma prawie wogole... V12 w 850 robi robote, bardziej aksamitnie pracujacego silnika, a zarazem wydajacego tak obłedny dzwiek przy wyzszych obrotach chyba nie było na swiecie.


31.10.2010
22:42
[49]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Bugatti 126P, a za resztę alkohol.

31.10.2010
23:03
[50]

kamyk_samuraj [ Legend ]

stanson -> nie wiem, jaką masz nogę czy oczekiwania od wozu, ale ja na swoją Mazde 6 nie narzekam - mimo, że pod maską ma "tylko" 140 KM. Ofc do auta sportowego nie kandyduje (bo Bozia, a dokładniej producent, ją kombi uczynił) ale dla mnie starcza...
I żeby nie byłp - jeździłem MPS kumpla - fajne - ale nie dopłaciłbym grubej kasy za te +100 (90?) KM

31.10.2010
23:09
[51]

_MyszooR_ [ Senator ]

©®© - no powodzenia, po co komus takie cos w polsce ? Przy naszych drogach, zarobkach i cenie paliwa ?

01.11.2010
10:33
smile
[52]

Drackula [ Bloody Rider ]

<---- stanson

01.11.2010
13:55
[53]

Weakando [ Legend ]

Myszoor -> Żeby mieć Unikatowy samochód, który jest rzadki u nas i na dodatek pali gumę.
Zarobki każdy ma inne i sporo ludzi stać na obłędnie paliwożerny samochód.
A drogi się powoli robią. W Warszawie nawet Emili Plater już zrobili, kiedyś najgorszej jakości ulicę w centrum.

01.11.2010
14:26
smile
[54]

jasonxxx [ Szeryf ]

Drackula --> coś chciałeś napisać, ale zapomniałeś co?

01.11.2010
14:28
[55]

_MyszooR_ [ Senator ]

Weakando - zanim sie zrobia, to ja juz bede tak stary, ze bede sie bal jezdzic :P
A ja , nawet zarabiajac 10k / miesiac, bym tego auta nie kupil ;]

01.11.2010
15:00
[56]

Weakando [ Legend ]

Nie mów, że byś diesla kupił...?
Myślę o samochodzie dla autora wątku i skoro większość samochodów sportowych za 25000 jest składana z 3-ch to lepiej kupić Alfe która się troche psuje :) Potargujesz się, to może opuści na tą naprawę z prawej strony.



(cena?)



01.11.2010
15:02
[57]

_MyszooR_ [ Senator ]

Na pewno bym 5litrowego starucha nie kupil :)

01.11.2010
15:21
[58]

Grejbrak [ Pretorianin ]

A może takie BMW ?

02.11.2010
02:33
[59]

Drackula [ Bloody Rider ]

[58] - taaa, szczegolnie te fotele z pamienciom wzbudzaja bardzo duze zaufanie do tych 150k na liczniku. Jakby tam 250k bylo to juz blizej prawdy. Moj 5cio latek ma juz 170k a wcale tak duzo nie jezdze wbrew pozora.

[54] - nic nic. czasem tylko brzmisz jakbys Veyron'em jezdzil a nie Honda ;)

02.11.2010
02:42
[60]

©®© [ Generaďż˝ ]

58, 59 < przebieg jak najbardziej realny i moim zdaniempatrzac na zdjecia - prawdziwy, widac po boczku fotela kierowcy - jest niemal idealny , niestety te fotele (sportsitze) sa dosc mocno przylegajace do ciała, ten boczek po ktorym przejezdzasz tyłkiem wsiadajac mocno wystaje, nieraz po 100k wyglada duzo gorzej niz ten na zdjeciu. Wiem co mowie bo mam prawie takie samo auto z takimi samymi fotelami (tylko ze poł-skóra).

02.11.2010
08:30
[61]

jasonxxx [ Szeryf ]

Drackula --> po prostu akurat Del Sol, szczególnie ten ze słabszym silnikiem, to straszny muł, jak na swój wygląd i ogólnie legendę CRX'a; aby go objechać naprawdę nie potrzeba rakiety.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.