GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Paranormal Activity 2 - opinie

30.10.2010
19:26
[1]

rpn [ prison break ]

Paranormal Activity 2 - opinie

Czy moglibyście ocenić 2 cześć? Podobało się? Lepsza od 1? Bo mam zamiar się wybrać i ciekaw jestem czy nie wyszła z tego jakaś klapa... Tylko bez spoilerów proszę!

01.11.2010
18:52
[2]

muczaczos94 [ Konsul ]

Z tego co ja słyszałem to jest trochę gorsza niż pierwsza część ale i tak warto obejrzeć.

01.11.2010
18:55
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Moim zdaniem film bardzo marny. Po obejrzeniu pierwszej części bałem się iść do łazienki, a już w połowie drugiej myślałem, że zasnę. Wszystko było przewidywalne i tak naprawdę kontynuacja została zrobiona tylko po to, by wykorzystując popularność pierwowzoru zgarnąć trochę kasy. Nic więcej. Ode mnie 5/10.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.