rpn [ prison break ]
Paranormal Activity 2 - opinie
Czy moglibyście ocenić 2 cześć? Podobało się? Lepsza od 1? Bo mam zamiar się wybrać i ciekaw jestem czy nie wyszła z tego jakaś klapa... Tylko bez spoilerów proszę!
muczaczos94 [ Konsul ]
Z tego co ja słyszałem to jest trochę gorsza niż pierwsza część ale i tak warto obejrzeć.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Moim zdaniem film bardzo marny. Po obejrzeniu pierwszej części bałem się iść do łazienki, a już w połowie drugiej myślałem, że zasnę. Wszystko było przewidywalne i tak naprawdę kontynuacja została zrobiona tylko po to, by wykorzystując popularność pierwowzoru zgarnąć trochę kasy. Nic więcej. Ode mnie 5/10.