GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Płyta DVD a zawieszanie się systemu

30.10.2010
13:07
smile
[1]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Płyta DVD a zawieszanie się systemu

Cześć. Jakieś pół godziny temu chciałem zainstalować NECROVISION z płytki CD-Action 11/2010.
A więc: wkładam płytkę do napędu, pojawia się menu autoodtwarzania, w którym klikam CD-Action. Słychać, że napęd pracuje, ale nic się nie pojawia, a po chwili zawiesza mi się system. Zresztą nie tylko z tą płytką mam taki problem. I nie każda płytka, przez którą zawieszał mi się system, była dołączona do CDA. Jak rozwiązać ten problem? Sprawdzałem płytkę u kolegi, który mieszka obok - zero problemów. Mam Vistę Ultimate 32-bitową.

30.10.2010
13:31
[2]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

up

30.10.2010
13:36
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Może zasilacz słaby?

30.10.2010
13:57
[4]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[3] ->możliwe, choć mało prawdopodobne, bo nie na każdą płytkę system reaguje zwisem. Dzięki za linka.

31.10.2010
09:06
[5]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Up

31.10.2010
09:10
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Może ten napęd już umiera? Czyta, czyta przetwarza i zamotany poddaje się i zastyga. Odinstaluj w menadżer urządzeń ten napęd, zrestartuj komputer. Nie ma żółtych znaków w tym menadżer?

31.10.2010
09:13
[7]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[6] ->no fakt, na niektóre płytki tez tak reaguje, ale bez zwiechy systemu.

31.10.2010
19:29
[8]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Up. Niestety nie mogę teraz sprawdzić menedżera, bo nie mogę włączyć kompa(rodzice... :/)(pisze z iPhone'a). Jak tylko będę mógł to sprawdze i napisze. Z reszta tez mi się wydaje, ze to napęd.

31.10.2010
20:44
[9]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Ok, udało się. Przed chwilą sprawdzałem Menedżera Zadań i żadnych żółtych znaków w nim nie ma.

01.11.2010
09:45
smile
[10]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Potrafi mi ktoś pomoc? Proszę was, to pilne!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.