GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fani Arsenalu :)

26.10.2010
22:32
[1]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Fani Arsenalu :)

Witam. Od 5 lat jestem fanem Arsenalu ;). Kocham ten klub i nigdy tego nie zmienie. Moje pytanie brzmi czy na tym forum są jeszcze jacyś fani Kanonierów :). Zauważyłem u kilku osób avatar z herbem Arsenalu. Jak będzie dużo osób to założe oddzielny wątek spacjalnie dla fanów :)
Wpisywać się ;) zawsze można z kimś pogadać o lidze itp.

Go Go Gunners ! ;)

26.10.2010
22:42
[2]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Już od dawna myślałem o założeniu tutaj wątku dla fanów Arsenalu, ale jakoś mi się nie chciało.

26.10.2010
22:47
[3]

Łyczek [ Legend ]

Jestem fanem Arsenalu od około 10 lat ale nie widzę potrzeby zakładania wątku - tzn. wiem, że ten wątek się nie przyjmie :)

26.10.2010
22:52
[4]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

hmm to myśle że chociaż można se tutaj swobodnie pogadać ;). Co powiecie o pogromie Man City 3 : 0 na ich stadionie?

26.10.2010
22:57
smile
[5]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Pewnie u mnie. Ja kibicuję rok i 4 miesiące. Ale trzymałem kciuki już w finale ligi mistrzów 2005.

26.10.2010
22:59
[6]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

ahh pamiętny finał. Płakałem po tym meczu :( ahh :) ale teraz trzeba myśleć optymistycznie w 3 meczu w grupie narazie wygraliśmy 5:1 z szaktarem :) idzie nam coraz lepiej ;)

26.10.2010
23:04
[7]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Nie wiem czy nie lepiej pójść na kanonierzy.com po prostu i tam pogadać, albo na gooner.pl na forum ;)

Co do meczu z City, to wiadomo, że się cieszę i to bardzo. To był trudny mecz, Fabian ratował nam tyłek, czerwona kartka nieco pomogła, Arsenal zagrał swoje, i City dostało. Proste. Bardzo ważne 3 pkt, i mam nadzieję wielka motywacja do dalszej walki o trofea.

26.10.2010
23:05
[8]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

dokłądnie ale chyba na kanonierzy.com forum nie działą ? przynajmniej mi :) co do trofeów to racja przydało by się ;)

26.10.2010
23:05
[9]

Hub_S [ Lechita ]

Wybaczcie, że troche offtopicznie, ale czy Ty Onomatopeter, nie byłeś już w tym roku "kibicem" HSV, Chelsea, Barcelony i Bóg raczy wiedzieć kogo jeszcze? Narażasz się tym trochę na śmieszność :)

A finał był w 2006 roku :)

26.10.2010
23:08
[10]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Ale trzymałem kciuki już w finale ligi mistrzów 2005.

Ale za Liverpool, czy Milan?

26.10.2010
23:11
[11]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

już był wątek o Arsenalu ;) były z 3 części i poszedł w siną dal ;] też jestem fanem i licze na mistrza w tym sezonie Premier League ;]

26.10.2010
23:12
[12]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Ale trzymałem kciuki już w finale ligi mistrzów 2005.


To chyba 2006 był.Swoją drogą to taki wątek raczej nie przejdzie.

26.10.2010
23:17
smile
[13]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Ale w sumie, czemu ma nie przejść. Jest wątek Borussi Dortmund. Jest może 3-4 aktywnych ludzi, w tym ja, choć fanem BvB nie jestem, ale lubię tę drużynę, i się tam wpisuje. Czemu ma więc Arsenalu nie przejść. Tyle że ja na pewno nie będę zakładał :)

26.10.2010
23:41
[14]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Kiedyś bardziej mnie interesowały losy Arsenalu, ale nadal im kibicuję.
Kiedyś trochę w wątku siedziałem, ale wszystko upadło.

26.10.2010
23:55
[15]

Semir [ 11 ]

Ja tam nikomu nie kibicuję, prócz Polakom i polskim drużynom w pucharach. Lubię oglądać mecze Arsenalu, bo grają ładnie dla oka od paru ładnych lat (pierwszy mecz w ich wykonaniu widziałem, gdy biegali z dreamcastem na koszulkach, nawet miałem koszulkę z Henrym, ale to już z o2 na klacie).

Jak byłem mały, to kibicowałem Glasgow Rangers i swojemu idolowi Tore Andre Flo, dlatego, że ich mecze były często pokazywane na Wizji Sport (świetny kanał) i spodobała mi się ich gra. Mając bodajże 9 latek znałem cały ich skład. Klos, Amoruso, Konterman, De Boer, Van Bronkchorst, Reyna, Ferguson, Lovenkrands, czy TAF. Świetny skład mieli.


Sorry za offtop, ale coś mnie wzięło na wspomnienia.

27.10.2010
13:51
smile
[16]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

(10) - oczywiście chodziło mi o 2006 rok. Pomyliły mi się daty. W 2005 to za Liverpool. Anglia górą !

27.10.2010
19:37
[17]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Zmylił mnie troche post onomatopetera ;) tak oczywiście że 2006 rok :)

27.10.2010
20:26
[18]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Zaraz mecz z Newcastle :)

27.10.2010
20:31
[19]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Szczęsny na budzie ;) ciekawe co pokaże ;D

Edit. a i ten wątek nie będzie żadnym oficjalnym wątkiem dla fanów arsenalu tylko luźnym wątkiem do pogaduszek :) Ja zawsze lubie pogadać z kimś o moim ukochanym klubie

27.10.2010
20:35
[20]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

No właśnie też mnie to zastanawia, trzymam za niego kciuki. Bardzo ważny dla niego sprawdzian, oby udany, niech wybroni kilka groźnych strzałów, nie przepuści żadnego, i wszyscy będą zadowoleni. Oczywiście z przodu o bramki mają starać się Velka, Benio, Theo.

27.10.2010
20:38
[21]

wysiak [ Legend ]

Dlaczego Fabianski nie broni?:O

I Fabregas i Arszawin na lawce??

27.10.2010
20:46
[22]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

No przecież muszą odpocząć... Przecież to nie robocopy. W sobotę liga.

27.10.2010
20:48
[23]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

bo to Carling Cup :)

27.10.2010
20:52
[24]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Ale początek mecz :O :O Ale ciśniemy :D :D

edit:

Gibbs uraz...

27.10.2010
20:55
[25]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

i tak ma być do końca sezonu bo liczy się najbardziej początek :) 3mam kciuki na szybkie prowadzenie ;)

28.10.2010
10:14
smile
[26]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

no nieźle ;) 4:0 i świetny mecz Szczęsnego ;) co o tym powiecie ? :)

01.11.2010
23:10
[27]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

UP!

02.11.2010
00:07
[28]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Nikomu się nie chce pisać w tym wątku...
Trochę to smutne, ale prawdziwe ;P

Fajnie, że Arsenal ostatnio zachowuje czyste konto. Dobrze to świadczy o naszych bramkarzach, a także o obronie.

Mecz z Newcastle był świetny, wynik to potwierdza.
Z WHU było piekielnie trudno, mecz życia grał Green, ale Song w tym sezonie strzela kluczowe bramki, no i udało się zdobyć 3 pkt.

Z środę trudny wyjazd do Doniecka w LM. Jeżeli wygramy, to zapewnimy sobie awans do 1/8, wtedy Arsene będzie mógł dać odpocząć w kolejnych meczach podstawowym piłkarzom, i dać szansę pokazania się młokosom, może Wojtek dostanie szansę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.