GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Deep Purple w Spodku - Kto się wybiera?

23.10.2010
16:04
smile
[1]

NeroTFP [ Senator ]

Deep Purple w Spodku - Kto się wybiera?

Czy ktoś z Golowiczów wybiera się na koncert Deep Purple do Spodka w Katowicach? :)

Pomyślałem, że miło wiedzieć, że ktoś z Golowiczów również będzie rozkoszował się tą muzyką.

Jeżeli się wybieracie, to jaki bilet wybraliście?

Osobiście, razem ze znajomymi zdecydowałem się na płytę. Zabawa będzie przednia :)

Zapraszam do wymieniania poglądów.

23.10.2010
16:12
[2]

szarzasty [ Mork ]

Ja jade z tatą.

Na plyte.

tzn ja na plyte - tata na sektor, za stary jest staruszek zeby stac chyba:E

23.10.2010
17:40
smile
[3]

NeroTFP [ Senator ]

szarzasty -> Wiadomo. Podejrzewam, że tempo na płycie będzie szybkie. O której planujesz z tatą zjawić się w Spodku? Planujecie z jakimś wyprzedzeniem czasowym, czy może tak na rozpoczęcie?

Ktoś jeszcze się wybiera?

23.10.2010
18:06
[4]

Saul Hudson [ Legend ]

szarzasty -> a na Knopflera to nie pojechałeś ...

23.10.2010
18:12
[5]

szarzasty [ Mork ]

szarzasty -> Wiadomo. Podejrzewam, że tempo na płycie będzie szybkie.

Możliwe chociaz wiekszego piekła to bym sie nie spodziewal. a bede pewnie... jakies 20 minut przed supportem - i tak jak sie zacznie to sie przepcham w odpowiadajace mi miejsce ;) zreszta SBB skutecznie uspi publicznosc...

szarzasty -> a na Knopflera to nie pojechałeś ...

1. Bo pińondze
2. Do Spodka mam 30 km do Hali Ludowej 300 ;)

23.10.2010
18:23
[6]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

A to ten zespół, który w secie ma tylko jeden kawałek? :>
Będę w Rzeszowie za kilka dni.

29.10.2010
20:39
[7]

szarzasty [ Mork ]

Rzeszowski set - nie klikajcie jak nie chcecie sobie zepsuc niespodzianki


90% ze bedzie w Spodku to samo:E

spoiler start
Nie wiem co sie dzieje ale nie widze nigdzie Highway Star?!:E
spoiler stop

29.10.2010
21:11
smile
[8]

JasterMereel [ Konsul ]

ja pierdzielę, takie wydarzenie i musi to być aż tak daleko? Nie mogło być chociaż w śmierdzącej wawie?
Bardzo chciałbym, ale nie będę :(

29.10.2010
21:14
smile
[9]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Byłem w Rzeszowie, szczerze polecam! Trzymają się goście jak mało kto. Obowiązkowy koncert!

Nie było Dziecka w czasie, Głupców ani Highway Star, ale było wiele innych :)

29.10.2010
22:29
[10]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Ja też jadę :)
Razem z tatą na sektor F czyli niby siedzące no ale chyba nikt nie będzie siedział co nie?

W sumie jest to pierwszy mój koncert takiego typu :)

29.10.2010
22:35
smile
[11]

NeroTFP [ Senator ]

Ostatecznie jadę razem ze znajomymi autobusem, z Gliwic do Katowic. Będzie wesoło :)

Jeszcze jutro, przed wyjazdem kupię sobie jakąś koszulkę Deep Purple :)

29.10.2010
22:37
[12]

.:Jj:. [ Legend ]

Znowu będą mi przed domem hałasować. Drapichrusty jedne ;)

30.10.2010
14:16
smile
[13]

szarzasty [ Mork ]

To sobie na te kilka godzin przenies karton sprzed spodka na dworzec lub rynek:D Bo nie masz w tej kwestii prawa glosu - DP nie jest dla czarnuchow!

Come on! Come on! Come on!
let's go Space Truckin'


Udanego eventu - wam(i sobie przede wszystkim ]:->)

30.10.2010
23:28
[14]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Smooooooooooooooke on the water

Kurdę było super :)
Mi się podobało, choć ten zespół przed deepem to kurde nie wiem co to było??

31.10.2010
00:16
[15]

szarzasty [ Mork ]

Zespół przed parpulem to SBB - nawet niezły jako support bo sie czlowiek przy nich nie zmeczy.

Sam konzert swietny - urwał jaja nawet kobietom:E Niech mi ktos jeszcze zacznie pierdolic o starym Gillanie to zajebie plastikowa butelka - kurwa z jutuba a na zywo to dwa odlegle swiaty - ciagle ma tak niesamowity, przenikliwy, mocny głos jakby mial dwadziescia pare lat. Dzisiaj gdyby chcial to spokojnie poradzilby sobie z Child in Time. Po prostu perfekcja.
A smoke on the water - przesluchane dziesiatki tysiecy razy w setkach roznych wersji na dziesiatkach koncertow i ograne do bolu... a mimo to a moze wlasnie dlatego słyszane na koncercie tych oryginalnych Parpuli(i wyryczane razem z nimi:E) elektryzuje i zachwyca jak nic na swiecie:)

Moge zdychac:) jestem szczesliwym czlowiekiem juz:D

01.11.2010
14:18
smile
[16]

Awerik [ Backpacker ]

Byłem wczoraj we Wrocławiu. W zasadzie to nie przepadam za Deep Purple, ale miałem na ten koncert zaproszenie jako gość zespołu, więc żal było, żeby się zmarnowało. :) Z prawie całą kapelą (bo nie licząc Paice'a) spotkałem się przed koncertem, wszyscy bardzo wyluzowani, nie licząc może Gillana który sprawiał wrażenie, że dopalaczy jednak nie zamknęli. ;) Sam koncert też bardzo mi się podobał, mimo że jak pisałem - Purple nigdy mi za bardzo nie podchodzili. Ot, taki padadoks. :)

01.11.2010
14:20
[17]

b166er [ Generaďż˝ ]

było arcyzajebiście :D

wrażenia po koncercie z hali ludowej we Wro :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.