
NeroTFP [ Senator ]
Deep Purple w Spodku - Kto się wybiera?
Czy ktoś z Golowiczów wybiera się na koncert Deep Purple do Spodka w Katowicach? :)
Pomyślałem, że miło wiedzieć, że ktoś z Golowiczów również będzie rozkoszował się tą muzyką.
Jeżeli się wybieracie, to jaki bilet wybraliście?
Osobiście, razem ze znajomymi zdecydowałem się na płytę. Zabawa będzie przednia :)
Zapraszam do wymieniania poglądów.
szarzasty [ Mork ]
Ja jade z tatą.
Na plyte.
tzn ja na plyte - tata na sektor, za stary jest staruszek zeby stac chyba:E

NeroTFP [ Senator ]
szarzasty -> Wiadomo. Podejrzewam, że tempo na płycie będzie szybkie. O której planujesz z tatą zjawić się w Spodku? Planujecie z jakimś wyprzedzeniem czasowym, czy może tak na rozpoczęcie?
Ktoś jeszcze się wybiera?
Saul Hudson [ Legend ]
szarzasty -> a na Knopflera to nie pojechałeś ...
szarzasty [ Mork ]
szarzasty -> Wiadomo. Podejrzewam, że tempo na płycie będzie szybkie.
Możliwe chociaz wiekszego piekła to bym sie nie spodziewal. a bede pewnie... jakies 20 minut przed supportem - i tak jak sie zacznie to sie przepcham w odpowiadajace mi miejsce ;) zreszta SBB skutecznie uspi publicznosc...
szarzasty -> a na Knopflera to nie pojechałeś ...
1. Bo pińondze
2. Do Spodka mam 30 km do Hali Ludowej 300 ;)
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
A to ten zespół, który w secie ma tylko jeden kawałek? :>
Będę w Rzeszowie za kilka dni.
szarzasty [ Mork ]
Rzeszowski set - nie klikajcie jak nie chcecie sobie zepsuc niespodzianki
90% ze bedzie w Spodku to samo:E

JasterMereel [ Konsul ]
ja pierdzielę, takie wydarzenie i musi to być aż tak daleko? Nie mogło być chociaż w śmierdzącej wawie?
Bardzo chciałbym, ale nie będę :(

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Byłem w Rzeszowie, szczerze polecam! Trzymają się goście jak mało kto. Obowiązkowy koncert!
Nie było Dziecka w czasie, Głupców ani Highway Star, ale było wiele innych :)
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Ja też jadę :)
Razem z tatą na sektor F czyli niby siedzące no ale chyba nikt nie będzie siedział co nie?
W sumie jest to pierwszy mój koncert takiego typu :)

NeroTFP [ Senator ]
Ostatecznie jadę razem ze znajomymi autobusem, z Gliwic do Katowic. Będzie wesoło :)
Jeszcze jutro, przed wyjazdem kupię sobie jakąś koszulkę Deep Purple :)
.:Jj:. [ Legend ]
Znowu będą mi przed domem hałasować. Drapichrusty jedne ;)

szarzasty [ Mork ]
To sobie na te kilka godzin przenies karton sprzed spodka na dworzec lub rynek:D Bo nie masz w tej kwestii prawa glosu - DP nie jest dla czarnuchow!
Come on! Come on! Come on!
let's go Space Truckin'
Udanego eventu - wam(i sobie przede wszystkim ]:->)
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Smooooooooooooooke on the water
Kurdę było super :)
Mi się podobało, choć ten zespół przed deepem to kurde nie wiem co to było??
szarzasty [ Mork ]
Zespół przed parpulem to SBB - nawet niezły jako support bo sie czlowiek przy nich nie zmeczy.
Sam konzert swietny - urwał jaja nawet kobietom:E Niech mi ktos jeszcze zacznie pierdolic o starym Gillanie to zajebie plastikowa butelka - kurwa z jutuba a na zywo to dwa odlegle swiaty - ciagle ma tak niesamowity, przenikliwy, mocny głos jakby mial dwadziescia pare lat. Dzisiaj gdyby chcial to spokojnie poradzilby sobie z Child in Time. Po prostu perfekcja.
A smoke on the water - przesluchane dziesiatki tysiecy razy w setkach roznych wersji na dziesiatkach koncertow i ograne do bolu... a mimo to a moze wlasnie dlatego słyszane na koncercie tych oryginalnych Parpuli(i wyryczane razem z nimi:E) elektryzuje i zachwyca jak nic na swiecie:)
Moge zdychac:) jestem szczesliwym czlowiekiem juz:D

Awerik [ Backpacker ]
Byłem wczoraj we Wrocławiu. W zasadzie to nie przepadam za Deep Purple, ale miałem na ten koncert zaproszenie jako gość zespołu, więc żal było, żeby się zmarnowało. :) Z prawie całą kapelą (bo nie licząc Paice'a) spotkałem się przed koncertem, wszyscy bardzo wyluzowani, nie licząc może Gillana który sprawiał wrażenie, że dopalaczy jednak nie zamknęli. ;) Sam koncert też bardzo mi się podobał, mimo że jak pisałem - Purple nigdy mi za bardzo nie podchodzili. Ot, taki padadoks. :)
b166er [ Generaďż˝ ]
było arcyzajebiście :D
wrażenia po koncercie z hali ludowej we Wro :)