
Tomal_P [ Legend ]
Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem"
Moja dziewczyna pracuje w podstawówce w oddziale przedszkolnym. Dzisiaj do obiadu by³y rozdawane batoniki ró¿nie opakowane.
Jeden z nich widoczny jest na zdjêciu -->>
Ktoœ dobrze tego nie przemyœla³ dostarczaj¹c je do szko³y.

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Snakepit [ aka Hohner ]
szczerze juz nawet olewajac skojarzenia, to jaki ma sens laczenie faceta z ptakiem w klatce z nazwa batonika? hello?

raziel88ck [ Legend ]
Snakepit - moze dzieki tym batonikom rosna ptaki chlopcom?
smalczyk [ Senator ]
Snakepit ---> grunt to ³apaæ proœciutkie aluzje :)))

snailes1 [ Konsul ]
[4]

Devilyn [ Storm Detonation ]
Nie wiem czy siê œmiaæ czy p³akaæ.
aope [ RAT ]
W sensie Twoja dziewczyna pokaza³a Ci zdjêcie, czy przynios³a batonika i sam zrobi³eœ foto? ;)
Tomal_P [ Legend ]
Przynios³a i sam zrobi³em foto a póŸniej go zjad³em - taki sobie.
Kyahn [ Rossonero ]
Tzn, ¿e masz ma³ego ptaka :(
sekles [ Konsul ]
Czyli poprostu da³a batonik ch³opakowi z ma³ym Ptake

Api15 [ dziwny cz³owiek... ]
Mo¿e Ona chcia³a Ci coœ przekazaæ?

Molpi [ Senator ]
[13]
haha :D

Tomal_P [ Legend ]
Chyba bêdê musia³ z ni¹ powa¿nie porozmawiaæ!

Cyber Rekin [ Sharkee ]
[8] To mnie rozwali³o xD

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
[13]

.:Jj:. [ Legend ]
[8] awesome.

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Tomal_p - wspó³czujemy, prawda bywa bolesna.. :D
mo¿e kiedyœ ktoœ da ci taki batonik ->
PitbullHans [ Legend ]
Nie wiem czy œmiaæ siê, czy p³akaæ.

bartek [ Legend ]
Skoro podstawówka, to batonik jak najbardziej na miejscu.

nikusia date [ Junior ]
To chyba powinno by rozdawane na studiach, a nie w sp.

Playboy95 [ Master of Puppets ]
Gdzie mogê dostaæ te batoniki?
maciejkami [ Pretorianin ]
Nie dajcie sie nabrac. To jest sproszkowana viagra!

Vader [ Legend ]
A jaki jest batonik dla faceta z PTAKE??
tazik [ Genera� ]
Jestem zainteresowany kupnem owych batoników w du¿ej iloœci, gdzie je mo¿na zakupiæ ?
Od razu uprzedzam nie mam ¿adnych problemów. Powtórzê jeszcze raz do tych co nie dociera za pierwszym razem, ¿e nie posiadam ¿adnych problemów na linii z kobiet¹ m¹ ! ;P

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Nie masz w ogole Ptake? :P