GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem"

21.10.2010
13:57
smile
[1]

Tomal_P [ Legend ]

Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem"

Moja dziewczyna pracuje w podstawówce w oddziale przedszkolnym. Dzisiaj do obiadu by³y rozdawane batoniki ró¿nie opakowane.

Jeden z nich widoczny jest na zdjêciu -->>

Ktoœ dobrze tego nie przemyœla³ dostarczaj¹c je do szko³y.


Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem" - Tomal_P
21.10.2010
13:59
smile
[2]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

21.10.2010
14:00
[3]

Snakepit [ aka Hohner ]

szczerze juz nawet olewajac skojarzenia, to jaki ma sens laczenie faceta z ptakiem w klatce z nazwa batonika? hello?

21.10.2010
14:03
smile
[4]

raziel88ck [ Legend ]

Snakepit - moze dzieki tym batonikom rosna ptaki chlopcom?

21.10.2010
14:21
[5]

smalczyk [ Senator ]

Snakepit ---> grunt to ³apaæ proœciutkie aluzje :)))

21.10.2010
14:27
smile
[6]

snailes1 [ Konsul ]

[4]

21.10.2010
14:33
smile
[7]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Nie wiem czy siê œmiaæ czy p³akaæ.

21.10.2010
14:34
[8]

promyczek303 [ sunshine ]

Lepsze ni¿ "camel balls" :D


Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem" - promyczek303
21.10.2010
14:35
[9]

aope [ RAT ]

W sensie Twoja dziewczyna pokaza³a Ci zdjêcie, czy przynios³a batonika i sam zrobi³eœ foto? ;)

21.10.2010
14:39
[10]

Tomal_P [ Legend ]

Przynios³a i sam zrobi³em foto a póŸniej go zjad³em - taki sobie.

21.10.2010
14:41
[11]

Kyahn [ Rossonero ]

Tzn, ¿e masz ma³ego ptaka :(

21.10.2010
14:42
[12]

sekles [ Konsul ]

Czyli poprostu da³a batonik ch³opakowi z ma³ym Ptake

21.10.2010
14:43
smile
[13]

Api15 [ dziwny cz³owiek... ]

Mo¿e Ona chcia³a Ci coœ przekazaæ?

21.10.2010
14:45
smile
[14]

Molpi [ Senator ]

[13]
haha :D

21.10.2010
14:48
smile
[15]

Tomal_P [ Legend ]

Chyba bêdê musia³ z ni¹ powa¿nie porozmawiaæ!

21.10.2010
14:48
smile
[16]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

[8] To mnie rozwali³o xD

21.10.2010
15:04
smile
[17]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

[13]

21.10.2010
15:06
smile
[18]

.:Jj:. [ Legend ]

[8] awesome.

21.10.2010
15:17
smile
[19]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Tomal_p - wspó³czujemy, prawda bywa bolesna.. :D

mo¿e kiedyœ ktoœ da ci taki batonik ->


Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem" - DiabloManiak
21.10.2010
15:19
[20]

PitbullHans [ Legend ]

Nie wiem czy œmiaæ siê, czy p³akaæ.

21.10.2010
15:21
smile
[21]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

w ostatecznoœci ten :>


Batoniki rozdawane w szkole "Dla ch³opaka z ma³ym ptakiem" - DiabloManiak
21.10.2010
15:25
smile
[22]

bartek [ Legend ]

Skoro podstawówka, to batonik jak najbardziej na miejscu.

28.10.2010
16:52
smile
[23]

nikusia date [ Junior ]

To chyba powinno by rozdawane na studiach, a nie w sp.

02.11.2010
22:14
smile
[24]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Gdzie mogê dostaæ te batoniki?

03.11.2010
07:02
[25]

maciejkami [ Pretorianin ]

Nie dajcie sie nabrac. To jest sproszkowana viagra!

03.11.2010
07:09
smile
[26]

Vader [ Legend ]

A jaki jest batonik dla faceta z PTAKE??

03.11.2010
08:41
[27]

tazik [ Genera� ]

Jestem zainteresowany kupnem owych batoników w du¿ej iloœci, gdzie je mo¿na zakupiæ ?
Od razu uprzedzam nie mam ¿adnych problemów. Powtórzê jeszcze raz do tych co nie dociera za pierwszym razem, ¿e nie posiadam ¿adnych problemów na linii z kobiet¹ m¹ ! ;P

03.11.2010
09:20
smile
[28]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Nie masz w ogole Ptake? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.