GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ZABAWA: Co sądzisz o osobie wyżej? [Part 35]

18.10.2010
17:03
smile
[1]

kong123 [ Legend ]

ZABAWA: Co sądzisz o osobie wyżej? [Part 35]

Regulamin:

1. Piszemy, co sądzimy o osobie wyżej (staramy się nikogo nie obrażać :)
2. Jedna osoba może się kilka razy dopisać, ale nie częściej niż co 5 postów
3. Piszemy, czy dana osoba kojarzy nam się pozytywnie czy negatywnie i piszemy przynajmniej jedno zdanie co o niej sądzimy.
4. Kolejna część robi się po 300 postach.
5. Jeśli uważasz że wątek nie na Twoim poziomie/ ogólnie Ci się nie podoba- nie musisz się tu wpisywać- jest także opcja "ignoruj wątek"
6. W razie, gdy ktoś nas wyprzedzi, gdy już napiszemy posta, edytujemy go dopisując co sądzimy o osobie wyżej...
7. Piszcie kogo oceniacie.
8. Nie piszemy postów typu "nie znam", "gdzieś widziałem ale nie wiem gdzie...", oceniamy tych, których znamy (wyjątek- juniorzy/legioniści itp)
9. Posty typu "spoko gość" "lubię, na +" będą brane pod spam, nagminne korzystanie z podobnych tekstów może spowodować wylądowanie owej osoby na liście osób nie majacych tu wstępu, najlepiej by opinię o innych czytelnikach były bardziej rozbudowane.
10. Założyciel karczmy- Aragorn, syn Arathorna.

Miłej zabawy!

Poprzednia część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10560434&N=1

18.10.2010
17:09
smile
[2]

Ezio007 [ Konsul ]

kong123 ---> karczmiarz a jednocześnie kolekcjoner czyli + :)

18.10.2010
17:17
[3]

tazik [ Generaďż˝ ]

Ezio007

pierwszy raz widzę, ale może dlatego, że to świeża krew. Jak się to mawia 'trening czyni mistrza'
na pewno będzie plus, ale na dzień dzisiejszy neutralny człek ;)

18.10.2010
17:17
smile
[4]

Kowal172 [ Music Producer ]

Ezio007--> mala liczba postow i to napisanych glownie w karczmach ale racezj nikogo nie obraza nie spamuje wiec taki...neutral

kurcze jednak mnie wyprzedzil:/

tazik--> nawet sporo postów, dość długich postów:) nie spamuje itd. więc +

Dell' s-->krótko na forum? jestem przecież tu dłużej niż ty:P ale ranking nie przetrwał próby czasu:D

18.10.2010
17:19
[5]

Dell` s [ d-_-b ]

tazik - widuję od czasu do czasu. Nie spamuje. Jest już jakiś czas na forum. Posty pisze na temat. :) Więc +.

Kowal172 - Widuję często. Dużo udziela się w różnych karczmach i go pamiętam właśnie z karczm. Krótko na forum. Neutral.

18.10.2010
17:38
[6]

50groszy:) [ Konsul ]

dell's głównie kojarzę z wątku składamy komputer w którym mi pomaga wybrać podzespoły :) na +

18.10.2010
17:41
smile
[7]

Ezio007 [ Konsul ]

50groszy:) ---> Posty masz dość długie, ranking też nie jest zły, ale up'nąć się zdarzy. Neutral

18.10.2010
17:43
smile
[8]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Ezio007 - bardzo miły i mądrze wypowiadający się user :) Oczywiście +

18.10.2010
17:47
[9]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Will Barrows - Nie wiem na 100% czy to ty, ale rzuciłeś mi się w oczy wypowiadając się przeciw Bibli i wierze katolickiej. To nie jest minus, każdy ma swoje zdanie. Jako Kubomił znam cię lepiej, ciekawe za co dostałeś bana, zaryzykuję i dam +

18.10.2010
17:47
[10]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Will-->W ogóle nie wiem po co komuś więcej niż jedno konto.-

Cyber-->Ekhm...Oszczędzę klawiaturę,-

18.10.2010
17:51
[11]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Darth Father
trochę więcej niż przeciętny użytkownik, raz posty krótkie, raz długie, raz mądre, raz mniej (ale nie głupie)

18.10.2010
17:51
[12]

Dell` s [ d-_-b ]

Darth Father -> Widzę pierwszy raz na oczy. Więc nie mogę dużo o nim powiedzieć. Widzę ma już raczej długo na forum. Posty krótkie. Więc taki Neutral.

Mepha -> No parę razy widziałem. Posty krótkie ale treściwe. Więc też Neutral.

18.10.2010
17:52
smile
[13]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Dell` s - znam z bardzo dobrej strony :) słucha dobrej muzyki, pisze inteligentne wypowiedzi i w ogóle och ach. Na +

18.10.2010
17:53
[14]

Kowal172 [ Music Producer ]

Darth Father-->walno postów, pisze krótko i na temat (co nie znaczy że nie ma długich wypowiedzi:D)--> +

W ogóle nie wiem po co komuś więcej niż jedno konto.-
yyy...bo dostał bana na pierwsze?:D

ojojoj! ale żeście mnie powyprzedzali:D

Will Kubomił Barrows:)-->żeby sie duzo nie rozpisywać:)-> świetny user, bardzo go lubie, wzór dla innych-->+

18.10.2010
19:56
[15]

Ezio007 [ Konsul ]

Kowal172 --> Miły dobrze wypowiadający się karczmiarz + :)

18.10.2010
19:58
[16]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Ezio007 ---> Nie widuję zbyt często więc nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić. Udziela się w zabawach. + na zachętę.

18.10.2010
20:02
[17]

Dell` s [ d-_-b ]

bogi1 -> Duży ranking. Ale widuję tylko w karczmach. Chyba lubi Hip-Hop sądząc po jego wątku. Spoko user. Osobiście nic do niego nie mam więc +.

18.10.2010
20:03
smile
[18]

binkset [ Acacia Avenue ]

Ezio007-posty raczej krótkie, głównie przez zabawy i karczmy, 4,42 postów na dzień. Mały +

osz w morde, wyprzedzili :P

bogi1 - duży level, posty raz krótki, raz trochę dłuższe, wg. mnie się jakoś super nie wyróżnia ale +

Dell's - posty długie w cholerę, są czasem krótsze, pomaga z kompem w karczmie "składamy komputer" Duży +

19.10.2010
13:18
smile
[19]

Thermometrr [ Metallica ]

binkset - przyznam szczerze, że widzę użytkownika pierwszy raz. Widzę, że posty krótkie nie są. Level też niczego sobie, awatar fajny i słucha dobrej muzyki! Oczywiscie +!

19.10.2010
16:27
[20]

kong123 [ Legend ]

Thermometrr - dość często widuję na forum, pisze dość rozbudowane posty, nie spamuje, jest uprzejmy - właściwie do niczego nie mogę się przyczepić więc zdecydowanie +

19.10.2010
16:33
[21]

leem230698 [ oczywisty ]

kong123 - kiedyś już widziałem. Sądząc po ciekawych wątkach, poziomie i rozbudowanych wypowiedziach zasługuje na +

Chciałem wtrącić (Dell` s) :https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=651130

19.10.2010
16:37
smile
[22]

Ezio007 [ Konsul ]

leem230698 --> Rzadko widuję cię na forum, ale posty masz dość rozbudowane, czyli mały +

19.10.2010
16:38
[23]

Dell` s [ d-_-b ]

leem230698 -> Szczerzę to pierwszy raz widzę. Więc jak zwykle nie mam co o tej osobie napisać. :) Mało się wypowiada. Wypowiedzi krótkie. Więc Neutral.

Ezio007 -> Widziałem parę razy. Świeżak na forum. Posty krótkie i tylko w karczmach więc Neutral.

19.10.2010
16:39
[24]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Ezio007 - pisze tylko w karczmach, posty nie są rozbudowane, sądząc po nicku, jest fanem ACII, a ja ACII nie trawię. Minus

Dell` s - rzadko widuję, bo wypowiada się głównie w komputerowych wątkach i z tego co widzę, to często pomaga sklecić jakiegoś blaszaka. Dam +

19.10.2010
16:50
[25]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Poohatch ---> Bardzo dobry użytkownik. Nie spamuję. Dużo postów od czasu rejestracji. +

19.10.2010
16:54
smile
[26]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

bogi1--->Spoko user , pisze dużo i sensownie ,nie samuje , udziela sie w zabawach. 9/10

19.10.2010
16:57
smile
[27]

kong123 [ Legend ]

Penetrator - stosunkowo niedawno pojawił się na forum, posty raczej nie za długie, nie używa wulgaryzmów - troszkę ciężko ocenić. Na zachętę dam małego +

19.10.2010
17:55
[28]

Kowal172 [ Music Producer ]

kong123-->bardzo dobry user, nie mam mu nic do zarzucenia +

19.10.2010
21:05
[29]

kluha666 [ Legend ]

Kowal-> widzę często, nie spamuje, świetny użytkownik, grywam z nim od czasu do czasu w L4D2, bardzo miły, towarzyski, nie mogę się do niczego przyczepić, jeden z lepszych użytkowników +

19.10.2010
21:25
[30]

Ziecik [ Sword ]

kluha666 - gwiazdkowicz, poza tym bardzo dobry użytkownik forum, wzorowy, można by powiedzieć ;) Do tego używa dużych liter, polskich znaków, interpunkcji, a nie o wszystkich można to powiedzieć... dobrze się to czyta. Fajny stopień, bo przypomina jedną lepszych "dobranocek" moich czasów, będzie duży +.

20.10.2010
18:06
[31]

Dell` s [ d-_-b ]

Ziecik -> Widziałem parę razy. Spoko user. Pisze posty raczej rozbudowane. Na forum jest już jakiś czas czyli same plusy więc +. ;)

21.10.2010
15:55
[32]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Dell's->widuję od czasu do czasu. Nie spamuje. Jest już jakiś czas na forum. Posty pisze na temat. :) Więc +.

21.10.2010
15:58
[33]

devileq does [ Konsul ]

adrem >> hmm, widziałem kilka razy mądre posty, użytkownik bez zarzutów wg mnie :] +

21.10.2010
16:00
[34]

Kravas [ Niepokonan ]

Devileq does - taki troszkę troll, troszkę spamer...
Posty krótkie i niegramatyczne. Za dużo wulgaryzmów.
Minus

21.10.2010
16:03
smile
[35]

kong123 [ Legend ]

Kravas - widuję od czasu do czasu, posty dość długie i ciekawe - raczej same mądre wypowiedzi, ogólnie to nie mam nic do zarzucenia - zdecydowanie +

21.10.2010
20:55
[36]

devileq does [ Konsul ]

[34]

dzięki ;p

21.10.2010
21:00
smile
[37]

Ezio007 [ Konsul ]

devileq does --> Szczerze mówiąc pierwszy raz cię widzę i stego co widać jesteś tu dłużej niż ja, ale ranking masz niższy hmmm Neutral

21.10.2010
21:52
[38]

adi123456789 [ Centurion ]

Ezio007-nie kojarze cię Neutral

21.10.2010
22:14
smile
[39]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

adi123456789---->Widziałem pare razy , pisze bye wulgaryzmów , mało spamu , ale neutral.

21.10.2010
22:16
[40]

NeroTFP [ Senator ]

Penetrator -> Widzę po raz pierwszy, dlatego nie oceniam. Mam nadzieję, że będzie sprawiał dobre wrażenie. Neutral.

21.10.2010
22:18
[41]

Kowal172 [ Music Producer ]

adi123456789--> nie wiem co tu oceniać:/ karczmiasz, posty krotkie i nie wyraziste, ale kedys cie spotkalem...pamietam cie chyba dzieki temu slabemu nickowi:D Neutral (na granicy minusu)

kurde:/

dlatego nie oceniam
wiec sie nawet nie musisz wypowiadac...

NeroFTP--> kojarze:) spora ilosc postow, jego wypowiedzi sa dosc rozwiniete, nie spamuje wiec +

22.10.2010
14:18
smile
[42]

kong123 [ Legend ]

Dzięki, że mnie ominęliście [35] - ale co tam jakiś spamer musiał podziękować przecież..

22.10.2010
14:23
smile
[43]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

kong - oceniałem wiele razy - jeden z najlepszych userów na GOLu, pomaga i jest bardzo miły, życzliwy dla każdego. Wielki +

22.10.2010
14:50
smile
[44]

Ezio007 [ Konsul ]

Will Barrows ---> Bardzo miły, mądrze piszący user, karczmiarz +

22.10.2010
15:07
[45]

Mr. Orange [ Konsul ]

Ezio007 - chyba drugi raz spotykam (wcześniej w wątku o PSP). Na forum od niedawna, posty raczej krótkie, ale nie zauważyłem, by były one niezgodne z regulaminem, choć przyznam szczerze, że nie analizowałem ich zbyt szczegółowo. Mały +.

22.10.2010
15:40
[46]

Kowal172 [ Music Producer ]

Dzięki że mnie ominęliście [41] - ale co tam jakiś...yyy...pan musiał się wtrącić ze swoim problemem:D

22.10.2010
15:57
smile
[47]

kong123 [ Legend ]

Kowal172 - z tym, że ja umiem naprawić swój błąd i z chęcią Ciebie ocenię :P

O tobie nic złego nie mogę powiedzieć - ilekroć Ciebie widzę starasz się być miły i pomocny, regulaminu chyba nie łamiesz, nie spamujesz - ode mnie masz +

Aha i jeszcze Mr. Orange, którego dość rzadko ostatnio widuję, jakoś nie mogę nic zarzucić - posty w porządku, nie spamuje no i chyba zna regulamin - również +

Oceniajcie kogo Sobie chcecie teraz :P

22.10.2010
17:16
[48]

Dell` s [ d-_-b ]

kong123 -> Dwie gwiazdki u jego boku wszystko mówią. ;) Co tu się rozpisywać, karczmiarz. Długo na forum. Jak dla mnie jeden z najlepszych userów tego forum. Big +. ;)

22.10.2010
19:08
smile
[49]

Ezio007 [ Konsul ]

Dell` s --> Często widuję, miły, posty długie, czyli +

22.10.2010
19:12
[50]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Ezio007 - bardzo miły i mądrze wypowiadający się user :) Oczywiście +

22.10.2010
19:18
smile
[51]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

Ezio007- dość często widzę go na forum. spoko forumowicz ;D

22.10.2010
19:19
smile
[52]

dVk. [ me gusta ]

zdichuu - spoko kolo miły, pomocny ;] plusik :DD
Will Barrows - Też pomoże :D:D Spoko ludek

22.10.2010
19:19
[53]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

ekhm.

22.10.2010
19:21
[54]

bogi1 [ Go To Sleep ]

dVk. ----> Spoko user. Nie ma do niczego się doczepić. +

Will Barrows ---> To samo co do dVk. Czemu nie piszesz już jako Kubomil ? +

22.10.2010
19:23
[55]

Dell` s [ d-_-b ]

bogi1 -> Spoko user. Długo na forum. Karczmiarz. Wypowiada się na temat, nie spamuje. +

22.10.2010
19:27
smile
[56]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Dell` s----> Spoko user , lubi pomóc , doradzic w sprawach komputerowych. Nie spamuje , pisze bez błedów. Wielki +

23.10.2010
09:45
smile
[57]

Ezio007 [ Konsul ]

Penetrator ---> Nie ma się do czego przyczepić, czyli +

24.10.2010
09:05
smile
[58]

dVk. [ me gusta ]

Spoko koleś, zawsze pomoże + ;]

24.10.2010
09:42
[59]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

dVk. - Rzadko widzę, ale jest OK. Nie spamuje, jest miły. +

24.10.2010
10:26
[60]

kong123 [ Legend ]

matik109 - dość często widuję, pisze krótkie posty które nic nie w noszą do tematu, w moich oczach jest to irytujący spamer, który piszę tylko po to aby mieć większą liczbę postów, w niczym nie pomaga, udziela się głównie w zabawach a jeśli napisze coś w innym wątku często jest to głupie i bez sensu. Do tego dochodzi beznadziejny avatar, który powoduje odruchy wymiotne - zdecydowanie duży -

Aha i jeśli ktoś będzie mnie oceniał proszę o rozbudowaną opinię - bo w końcu musicie się nauczyć czytać regulamin tego wątku - od teraz krótka ocena zostanie potraktowania jako spam i zostanie zgłoszona przeze mnie do odpowiedniego wątku na forum - nie zależnie kto napisze pode mną.

24.10.2010
11:01
smile
[61]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

kong123----> Spoko user , lubi pomuc , udziela a sie krarczmach , pisze bez bładów , jest naprawde spoko o czym swiadcza te 2 gwiazdki , ma fajny nick 33 level...Co tu mozna jeszcze napisać...
Ogólnie to pozytywnie , mi jeszcze nie zaszkodził.

24.10.2010
11:06
[62]

kluha666 [ Legend ]

Penetrator-> widzę w miarę często, niestety większość postów, to posty "karczmiane" i pisane w różnego rodzaju zabawach. Czasem zdarzają się przebłyski, typu, udzielenie pomocy itp. Niczym mi nie podpadł, tak jak i innym użytkownikom, więc za to ma u mnie +

24.10.2010
11:08
smile
[63]

Ezio007 [ Konsul ]

kluha666 ---> Założyciel wątku "Kolekcje Gier" szacunek, pomoże zawsze, jest miły BIG +

24.10.2010
16:22
[64]

Dell` s [ d-_-b ]

Ezio007 -> Nowy na forum. Krótkie posty przeważnie w karczmach. Neutral.

24.10.2010
21:17
[65]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Dell` s ---> Porządny user. Pomaga w sprawach komputerowych. Co raz mniej wartościowych userów takich jak on. +

24.10.2010
21:32
[66]

PavvelPS [ Centurion ]

bogi1 - porządny uzytkownik, jest juz troche na GOLu, chętnie pisze w róznych karczmach itp. Oczywiście na "+"

24.10.2010
21:53
[67]

qweks [ Helix pomatia ]

PavvelPS pierwsze widzę, świeży user, więc co tu więcej pisać. ;p

24.10.2010
21:57
smile
[68]

Cahir Mawr [ rycerz ]

qweks, hmm na pewno lubi banany

24.10.2010
22:24
smile
[69]

Ziecik [ Sword ]

Cahir Mawr - nigdy nie widziałem postów tego użytkownika, mimo, że jest na forum dłużej niż ja. Ale tak czy tak jego posty są w porządku, ranking też dobry, nick prawdopodobnie zaczerpnięty z Sagi o Wiedźminie, wiec będzie +

25.10.2010
09:29
smile
[70]

Ezio007 [ Konsul ]

Zecik --> Na forum nie widuję często, ale po rankingu widzę, że przestrzega regulaminu (chyba) jest tu dość długo, a przynajmniej dłużej niż ja, czyli +

25.10.2010
10:00
smile
[71]

what's up [ XPlayer ]

Ezio007 - Widzę dość często na GOLu.Nie spamuje,kulturalny,miły i pomocny nikogo nie obraża, na razie w niczym mi nie podpadł krotki staż na forum ale widać że chce być aktywny więc +

25.10.2010
16:28
[72]

kong123 [ Legend ]

what's up - widzę już kolejny raz, posty krótkie i większość w zabawach, posty nic nie wnoszące do tematu (często nawet nie na temat) właściwie to nie wiele mogę dobrego powiedzieć - kiedyś myślałem, że będzie to lepszy użytkownik ale najwidoczniej się myliłem - na chwilę obecną zdecydowanie -

26.10.2010
09:23
smile
[73]

FurN [ Centurion ]

kong123- zadurzo gadasz, masło maślane ^^, nik mi sie kojarzy z king kongiem, nik prosty jak np Maciuś1234 itp ale niech ci bedzie + dla ciebie.

26.10.2010
09:26
[74]

kluha666 [ Legend ]

FurN-> widzę po raz pierwszy, nie minął miesiąc od jego rejestracji, a już ma ujemny ranking. Pisze z błędami, posty krótkie. -

26.10.2010
20:54
[75]

Dell` s [ d-_-b ]

kluha666 -> Widuję często. Super user. O czym też świadczy gwiazdka. Ma świetny gust muzyczny. ;) Co tu więcej pisać. Ogromny +

26.10.2010
21:00
[76]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Dell` s - jeden z lepszych userów Gola :)Często pomaga.Nie będzie chyba zdziwieniem jeśli dam + ;)

26.10.2010
21:54
[77]

Kowal172 [ Music Producer ]

adam11$13--> karczmarz jak się patrzy:) ale nie spamuje, i bardzo miło go kojarze, ogólnie nie ma sie do czego przyczepić --> +

26.10.2010
22:15
[78]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Kowal172----.Widuje go w róznego rodzaju zabawach , karczmach, jest kultularny , nie urzywa wylgarnych słów , ma fajny avek i ksywke

Spoko user. 10/10

26.10.2010
22:47
[79]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Penetrator--> głównie to w karczmach widuję, jednak nic do Ciebie nie mam, niech będzie +. Fajny avek też :D

27.10.2010
10:53
smile
[80]

what's up [ XPlayer ]

Pizystrat ----> lubie tego user'a,porządny Gośc nie spamuje, nie obraża, bardzo miły, duży ranking, ale tez niezbyt często go widuje, ogólnie w karczmach ;/ szkoda bo to naprawde dobry user PLUS !

28.10.2010
19:12
[81]

Ezio007 [ Konsul ]

what's up --> Widuję go tylko w karczmach, posty krótkie, rankingiem nie szpanuje, znalazłem raz jego nie udany wątek, sorka, ale -

28.10.2010
19:19
[82]

binkset [ Acacia Avenue ]

Ezio007 - prawie same karczmy więc trochę spamu jest, posty dość krótkie, wydaje mi się, że trochę za często zmienia avki - mały minusik

[83] korekta. Nie spędzam sylwka na GOLu. Jest wiele lepszych rzeczy do roboty :D W taki dzień to imprezka

28.10.2010
19:29
[83]

mannan [ Legend ]

binkset - nie kojarzę zbyt mocno, wiem że spędza sylwestra na Golu więc +

28.10.2010
19:32
smile
[84]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

mannan - znam z karczmy bezsenność (chyba:P). nie mam nic do zarzucenia. na +

28.10.2010
19:33
smile
[85]

bob destruktor [ Eksterminator ]

mannan---> Coś tam kojarzę...:) Masz gwiazdkę. Plusik +

Will Barrows--->Bardzo fajny user, co tu dużo pisać... Duży +

28.10.2010
19:34
[86]

Szymono111 [ Chor��y ]

Można śmiało powiedzieć że to jest PRO na tym forum i to całkiem niezły.
Składne wypowiedzi i dobre słownictwo.Hmm.........+

28.10.2010
19:37
[87]

kluha666 [ Legend ]

szymono-> zbyt wcześnie by w ogóle oceniać. Neutral.

28.10.2010
20:04
[88]

Dell` s [ d-_-b ]

kluha666 -> Oceniałem: Widuję często. Super user. O czym też świadczy gwiazdka. Ma świetny gust muzyczny. ;) Co tu więcej pisać. Ogromny +

28.10.2010
20:48
[89]

Ezio007 [ Konsul ]

Dell' s --> Oceniałem. Co tu dużo mówić miły, dobrze wypowiadający się user, widuję często, ale najczęściej w karczmach +

28.10.2010
21:11
[90]

kong123 [ Legend ]

Ezio007 - pisze często w karczmach, posty krótkie i niezbyt ciekawe, dość nowy użytkownik - trochę trudno ocenić - jak na razie to mały minus - ale mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej

29.10.2010
22:33
[91]

Kowal172 [ Music Producer ]

kong123--> jedna z lepszych osobistości tego forum, jest już długo wśród nas, nie spamuje, i stara się być miły--> więc ładny +

29.10.2010
23:19
[92]

Krol Pawel [ Among the net ]

Kowal172 - charakterystyczny awatar, widuję najczęściej w karczmach, miły użytkownik, stara się przestrzegać regulamin --> +


@down : Penetrator - oceń też mnie :)

29.10.2010
23:24
smile
[93]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Kowal172---->Widuje bardzo czesto ale prawie zawsze na karczmach, pisze madrze , na spamuje , odemnie to troche wiecej niż Neutral , wiec Neutral z + :)

PS: Dowiem sie w koncu czy ta dziewczyna na avku to twoja ?:)

Krol Pawel----> Taki se user , widywałem pare razy , odemnie mały minus bo słucha Nirvany. Neutral

29.10.2010
23:47
[94]

gnoll [ Legend ]

Penetrator - na początku wydawał się kolejnym napalonym nastolatkiem, który szuka kawałka cycka na forach, ale teraz muszę przyznać, że niegłupi z niego gość. Pogada sensownie, i nie tylko w karczmach. Plusik.

PS: Dowiem sie w koncu czy ta dziewczyna na avku to twoja ?:)

Zdjęcie jest starsze od internetu, więc podejrzewam ze nie :)

30.10.2010
10:08
[95]

Ezio007 [ Konsul ]

gnoll ----> Jeden z najlepszych user'ów na forum o czym świadczy gwiazdka. Jest kolekcjonerem prowadzi wątek "Kolekcje Gier", czyli BIG +

30.10.2010
10:41
smile
[96]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Ezio007 - Cały czas zmieniasz avatary, Jesteś niezdecydowany... neutral.

31.10.2010
12:32
smile
[97]

Thermometrr [ Metallica ]

bob destruktor - widzę pierwszy raz, posty raczej krótkie, level nawet, nawet, nick według mnie dziwny. Neutral.

02.11.2010
15:42
smile
[98]

Ezio007 [ Konsul ]

Thermometrr ---> Widuję rzadko, głównie w karczmach, na forum jest od jakiegoś czasu hmm.. mały +

02.11.2010
16:01
smile
[99]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Ezio007---->: Widuje bardzo czesto ale tylko na karczmach , ale tez tu musi ktos pisac. Nie spamuje , nie urzywa wulgarnych słów , jednym słowem cool. Odemnie masz +

04.11.2010
08:51
[100]

Dell` s [ d-_-b ]

Penetrator -> Coraz rzadziej widuję. Bo chyba coraz rzadziej tu bywam. Krótkie i na temat posty. Ja do niego osobiście nic do niego nie mam. Na forum krótko. Więc taki Neutral. ;)

04.11.2010
09:30
[101]

FurN [ Centurion ]

Dell's nic o nim niewiem dlatego sie niewypowiadam ^^

04.11.2010
15:04
[102]

kong123 [ Legend ]

FurN - pierwszy raz widzę i już nie mam nic dobrego do powiedzenia o nim, posty krótkie z wulgaryzmami, ranking na minusie - od ode mnie to plusa nie dostaniesz - wręcz przeciwnie duży -

04.11.2010
15:06
smile
[103]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

kong - oceniałem wiele razy - jeden z najlepszych userów na GOLu, pomaga i jest bardzo miły, życzliwy dla każdego. Wielki +

04.11.2010
15:11
[104]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Will Barrows-->Drugie wcielenie Kubomiła.Widzę rzadko,zwykle bierze udział w prowokacjach.-

05.11.2010
18:05
[105]

Dell` s [ d-_-b ]

Darth Father -> Widuję czasami. Długa na forum, ale posty krótkie posty. Dużo w różnych karczmach. Ale dam +. ;)

05.11.2010
19:37
[106]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Że ja dużo w karczmach się wypowiadam?Wolne żarty.Po za napisaniem posta od czasu do czasu tutaj nie piszę w żadnej innej.Piszę prawie wyłącznie w wątku o xboxie.

05.11.2010
19:43
[107]

Dell` s [ d-_-b ]

Dobra zwracasz szacunek. Jako że nie mam Premium to nie mogę edytować posta. Zamiast w karczmach powinno być dużo udziela się w wątku o X-klocku. ;)

05.11.2010
22:11
[108]

Kowal172 [ Music Producer ]

Dell` s -->roczek na forum mu zleciał, ale chłopak uczynny i pomocny...+

05.11.2010
22:34
smile
[109]

kefirek09 [ Senator ]

Kowal172

Widzę często, pomocny user, ma zawsze dobry humor, raz po raz napisze coś zabawnego, poza tym miły i porządny. No, panie Kowalski + :D

09.11.2010
16:54
smile
[110]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

kefirek09---->Widuje dosyć często , pisze bez wulgaryzmów , lubi pomuc , pisze sensowne i mądre posty(bez spamu).
Odemnie masz +

09.11.2010
16:59
[111]

binkset [ Acacia Avenue ]

Penetrator- czasami widzę, posty krótkie i na temat, udziela się i w karczmach i w normalnych wątkach +

EDIT: bogi, się rozpisałeś, chcesz coś dodać lub odjąć? :P

09.11.2010
17:00
[112]

bogi1 [ Go To Sleep ]

binkset ---> Czasami widuję. Chyba jest spoko +

09.11.2010
17:04
[113]

gnoll [ Legend ]

bogi1 - hiphopowiec? raper? gangsta? skejt? Ch*j wie, i tak dresiarz :P Nie no, żarty na bok - jeden z fajniejszych gości na GOLu, może jak wspomniałem muzycznie nieco monotematyczny - ale poza tym lubi motoryzację, choć nadal bling bling auta (pamiętam jak dawałeś notorycznie zdjęcie Impali, często na hydraulice). Nie gwałci ortografii, jak i wszelakich noobów na forum - chwali mu się to. +++

09.11.2010
17:07
[114]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

gnoll - BAAARDZO dobry user forum , pomaga i nie spamuje . Jak najbardziej +

12.11.2010
11:17
[115]

bogi1 [ Go To Sleep ]

mrgiveman --> Widzę, że jesteś fanem Milanu. Mimo, że za bardzo się nogą nie interesuję to Milan lubię. Myślę, że posty w miarę dobre. Raczej nie spamuję. Ode mnie masz +

16.11.2010
19:16
[116]

adi123456789 [ Centurion ]

nic dodać nic ująć +

16.11.2010
19:18
smile
[117]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

adi123456789 - ciężko coś o nim konkretnego powiedzieć, no ale ranking na plusie :P +/-

16.11.2010
19:19
[118]

Griggs48 [ Pretorianin ]

Will Barrows - po prostu Will Barrows zbanowany kubomił

16.11.2010
19:21
[119]

Krol Pawel [ Among the net ]

Will Barrows - spamer ;P z powodu nieudanej prowokacji dostał bana na Kubomiła (o ile dobrze pamiętam). Ale ogólnie mam pozytywne odczucia - często widuje, zazwyczaj w karczmach, nie jest to dla mnie anonimowy użytkownik.

No niech będzie + :D

16.11.2010
19:53
[120]

Rated R Superstar [ Scorpion ]

mam nowe konto
jestem adi123456789

20.11.2010
10:11
[121]

Dell` s [ d-_-b ]

Rated R Superstar -> Widzę pierwszy raz. Ma dwa konta. Że tak zapytam po co? Hmm. Jak dla mnie to dostanie -.

20.11.2010
10:23
[122]

Placek89 [ GameAddict ]

Dell' s -> Często widuje, dużo pisze, mało spamuje. Najczęściej wypowiada się w wątkach sprzętowych o składaniu komputera, ale i gdzie indziej czasem również zagląda. Ode mnie +.

20.11.2010
10:28
[123]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Placek89 ---> Widuję dosyć często. Ranking wysoki. Pisze sensownie. Porządny user po prostu do niczego nie idzie się przyczepić. +

20.11.2010
10:35
[124]

mikas * [ Centurion ]

Bogi, skater jak mnie pamięć nie myli, nie mam nic do niego, ranking w porządku więc daję plusa.

20.11.2010
10:41
[125]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Za sam byt na tym forum masz minusa!!!

20.11.2010
10:44
smile
[126]

kong123 [ Legend ]

Darth Father - coś ostatnio nie widuję na forum. Pewnie patrzę tam gdzie nie trzeba. Lubię go i pamiętam bardzo dobrze - fajny i szczery użytkownik, który to co ma powiedzieć to i powie ;) Tylko z rankingiem chyba w miejscu stoisz bo za każdym razem gdy się pokażesz masz 31 - za co regularnie obrywasz? ;)

Oczywiście ode mnie zdecydowanie +

20.11.2010
14:50
smile
[127]

binkset [ Acacia Avenue ]

kong123 dostanie + za:
-2 gwiazdki
-wysoki ranking
-sensowne wypowiedzi
-prowadzenie karczmy Pulpit - Zwierciadło Duszy
-AC/DC w sygnaturce i
-... dla zasady :P

20.11.2010
14:52
smile
[128]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

binkset - widuję wiele razy, porządny i mądrze wypowiadający się użytkownik. Na +

22.11.2010
12:12
[129]

marcin101 [ Centurion ]

Will Barrows - czyli kubomił znany w miarę normalny user tego forum, chyba nic nie przeskrobywał dotychczas ale na 100% nie wiem. Ni mniej ni więcej na +.

22.11.2010
18:39
[130]

Dell` s [ d-_-b ]

Will Barrows -> tzn. Kubomil. Bardzo miły user. Dobry gust na Last.fm. I ogólnie ja nic do niego nie mam i dam +.

marcin101 -> Pierwszy raz widzę. Więc nie mogę za dużo powiedzieć. Z postów wynika że są krótkie. Więc jak dla mnie taki Neutral.

28.11.2010
11:00
smile
[131]

CENATION [ Generaďż˝ ]

Dell` s - rzadko widuje, ale ranking na + więc +/-

28.11.2010
11:05
smile
[132]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

CENATION--->Widze pierwszy raz , jakis świezy user , narazie odemnie Neurtral.

28.11.2010
20:58
[133]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Penetrator ---> Według mnie bardzo dobry user. Chyba fan Terminatora. Bisze sensownie. +

28.11.2010
21:04
[134]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

bogi1 - Owszem, znany user, nic mu nie można zarzucić (może dlatego, że nie pamiętam tego co można by mu zarzucić), ale PLUS

28.11.2010
21:36
[135]

garett123 [ Pretorianin ]

Cyber Rekin - widzialem kilka razy, w watkach o psp i ps3 chyba, ogolnie na +

29.11.2010
14:59
[136]

kong123 [ Legend ]

garett123 - pierwszy raz mam styczność z tym użytkownikiem. Dość długi staż na forum, ranking niby też duży ale posty niezbyt długie i treściwe - dam małego +

30.11.2010
20:55
[137]

Dell` s [ d-_-b ]

Ten temat powoli umiera. ;)

kong123 -> Często widuję. Dwie gwiazdki u jego boku mówią wszystko. Czyli user na duży +.

30.11.2010
20:59
[138]

Ziecik [ Sword ]

Dell` s - użytkownik bardzo w porządku, posty może nie jakieś bardzo długie czy ambitne, ale w żadnym wypadku mi nie przeszkadzają, ranking OK, kultura w porządku, a interpunkcja i duże litery też są na plus, bo takie teksty dużo lepiej się czyta ------> +

30.11.2010
20:59
[139]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Ziecik---> Pierwszy raz widzę. Z wypowiedzi widzę , iż user jest pomocny ;)
Zauważyłem ,że pomaga z matmy/chemi więc głupi byc nie może ^^ +

01.12.2010
18:29
[140]

Kowal172 [ Music Producer ]

KuboL|Bambol --> ogólnie nic do niego nie mam:P jakoś się może strasznie nie udziela ale nie spamuje i pisze od razu na temat. >+<

01.12.2010
18:33
[141]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Kowal172 - ostatnio go w ogóle nie widuje.Niczym nie podpada i ogólnie jest OK ;) +

Will Barrows - z tym pomocnym to chyba trochę przesadziłeś :D

01.12.2010
18:35
smile
[142]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

adam11$13 - miły i pomocny, plus za grę na klawiszu :P Oczywiście +

01.12.2010
18:37
[143]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Will Barrows - Kubomil znaczy się, oczywiście :D Swoje już tu jest, ciągle gdzieś go widywałem, a prowokacją dopiero dowalił, i dał się zapamiętać ;D Na minus nie zasłużył, musi się zadowolić plusem. +

01.12.2010
18:38
[144]

bogi1 [ Go To Sleep ]

rog1234 ---> Często widuję. Piszę sensownie, nie spamuję. Jak najbardziej +

01.12.2010
18:51
[145]

jarekao [ S T A L K E R ]

bogi1 ---> długi staż na forum, dużo postów +Hiphop Lista. Oczywiście +

01.12.2010
18:54
[146]

Placek89 [ GameAddict ]

jarekao -> Młody użytkownik. Niewiele postów, ale sensownych. Nie widziałem jeszcze żeby czymś uprzykrzał życie innych forumowiczów. Ode mnie +

01.12.2010
18:57
[147]

ppaatt1 [ Trekker ]

Placek89 --> Prawie 200 troszkę bardziej rozbudowanych postów. Widzę w niektórych wątkach. Ogólnie to raczej głównie gry i anime. Na plus. Mało, a konkretnie.

01.12.2010
20:18
smile
[148]

Dell` s [ d-_-b ]

ppaatt1 Użytkownik bardzo w porządku. ;) Posty długie i na temat. Na forum jest już zauważalny czas. I ma gwiazdkę. Jak by to zsumować wyjdzie +.

01.12.2010
20:23
[149]

binkset [ Acacia Avenue ]

Dell's - już oceniałem, rozbudowane posty, są czasem krótsze, bardzo pomaga z kompem w karczmie "składamy komputer", ja bym mu walnął gwiazdkę :P Duży +

01.12.2010
20:24
smile
[150]

kong123 [ Legend ]

Dell` s - bardzo często spotykam na forum, posty bardzo treściwe i pomocne. Dużo się udziela w wątkach komputerowych gdzie systematycznie pomaga - bardzo sympatyczny i miły gość ;) Zdecydowanie duży +

binkset - zdarzyło mi się spotkać parę razy :P bardzo miły i sympatyczny użytkownik, wysoki ranking, posty treściwe - bardzo uprzejmy. Zdecydowanie +

01.12.2010
20:36
[151]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Kong123--> wypowiadałem się chyba już parę razy na jego temat. Moja opinia zawsze była pozytywna, tak więc i tym razem tak będzie. Dwie gwiazdki, świetny użytkownik. +!

01.12.2010
20:42
[152]

KorniSHoN 11 [ Herbalist ]

Pizystrat - widząc jego posty wydaje sie być normalny, widac ze nie spamuje (3,4 posty na dzień) oceniam pozytywnie na + :P

01.12.2010
22:13
[153]

bogi1 [ Go To Sleep ]

KorniSHoN 11 --> Nie kojarzę zbytnio ale ma wysoki ranking i sensowne posty więc plusik +

01.12.2010
22:17
[154]

Gefreiter [ Konsul ]

bogi1 ----> nie znam, ale ma spoko avatar, a jego opis ,,Go To Sleep'' kojarzy mi się z fajna kapelą więc +

02.12.2010
19:35
smile
[155]

Ezio007 [ Konsul ]

Gefreiter ----> Widuję dość często, piszę z głową, nie gwałci ortografii, user na +

02.12.2010
19:36
smile
[156]

CENATION [ Generaďż˝ ]

Ezio007 - krótko na forum neutral

02.12.2010
19:48
[157]

Krol Pawel [ Among the net ]

CENTAION - pierwszy raz widzę, dla mnie NEUTRAL

03.12.2010
17:39
[158]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Krol Pawel --> Słabo kojarzę ale ranking wysoki świadczy o tym, że to porządny user. +

03.12.2010
18:26
smile
[159]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

bogi1---> Chetnie udziela sie w róznych zabawach , ma wyski level , pisze sensownie , jest na czasie co widac po avku:P Ogólnie to bardzo pozytywnie czyli+.

04.12.2010
14:48
[160]

Dell` s [ d-_-b ]

Penetrator -> Widuję czasami. Posty krótkie. Dokładnie za miesiąc rok na forum. ;) Jak dla mnie to Neutral.

04.12.2010
14:54
[161]

raziel88ck [ Legend ]

Dell` s - na tym koncie jest nieco ponad rok, nie spamuje, poniewaz jego lista postow przypadajaca na 1 dzien jest mala, nie pisze zbyt czesto krotkich postow, nie zauwazylem aby trollowal i ma niezly ranking +

04.12.2010
22:37
[162]

bogi1 [ Go To Sleep ]

raziel88ck ---> Bardzo dobry i zasłużony użytkownik. 2 gwiazdki mówią same za siebie. Wielki plus+

04.12.2010
22:46
[163]

binkset [ Acacia Avenue ]

bogi1 - no po levelu widać, że siedzi tu już trochę, udziela się w muzycznych(hip-hopowych) karczmach i innych, często widuję go +

06.12.2010
19:34
smile
[164]

Thermometrr [ Metallica ]

binkset - dosłownie parę razy udało mi się go spotkać. Ale raczej nie budzi zastrzeżeń, level dobry, posty dosyć mądre. Raczej +.

06.12.2010
19:36
[165]

Krol Pawel [ Among the net ]

Thermometrr ---> dziwne, że nie kojarze użytkownika bo już prawie 2 lata na forum jest... a skoro nie rzucił mi się wcześniej w oczy, to znaczy że nie jest forumowym trollem, więc mogę dać spokojnie +

06.12.2010
21:46
[166]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Krol Pawel - zdarza mi się czasami trafić na jego posty ale to bardzo bardzo rzadko, w większości wątków jakie przeglądam go nigdy nie ma.Nie wiem, może w jakiejś karczmie pisze, tam nie zaglądam prawie nigdy. W sumie to podpisuje się pod jego oceną usera Thermometrra - tyle że o nim. A żadnych wątków w stylu Blizzmana itp. jego aitorstwa także nie było.Na +.

BTW. widac że rzadko w sumie musi przeglądac forum bo nie kojarzy Thermometrra.

06.12.2010
21:49
[167]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Jedziemy do Gęstochowy - o ile się nie mylę, związany z wlodzixem : ) (nie, nie zboczuchy - nie geje, tylko rodzinnie :P) - lubię styl jego wypowiedzi, jest miły :) na +

06.12.2010
21:50
[168]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Will Barrows ---> Bardzo dobry user. Nie mam żadnych zastrzeżeń. +

06.12.2010
21:52
[169]

Ziecik [ Sword ]

Jedziemy do Gęstochowy - bardzo często widuję jego posty, pisze sensownie, poprawnie, stara się na tyle rozbudowywać wypowiedzi, żeby było co czytać, ale nic na siłę i choćby za to może cieszyć się moim uznaniem. A co do samych treści - oczywiście posty są pisane na temat, tak, że ma ma się do czego przyczepić. No, prawie do niczego ;) Duży + ode mnie.

EDIT:
bogi1 - ma wysoki ranking, pisze poprawnie po polsku, jest długo na forum, pamiętam go z wątku Vidosa o najlepszych tapetach, jest miły i w sumie pomocny, lubię go, czyli będzie +

07.12.2010
09:48
[170]

Dell` s [ d-_-b ]

Ziecik Widuję od czasu do czasu. Pomocny użytkownik. Posty nie takie krótkie. Nie spamuje i ogólnie user na +. ;)

26.12.2010
12:01
[171]

Teristek.v3 [ Pretorianin ]

Dell` s - widuję często. Bardzo pomocny, życzliwy, pisze raz długie raz krótkie posty (no ale to też zależy od tematu). Dobry użytkownik ;D +

26.12.2010
12:04
[172]

Kowal172 [ Music Producer ]

Teristek.v3 --> gościa pierwszy raz widze, i choć jest dość długo na forum, napisał symboliczną ilość postów. Ale nie są jakieś spamerskie więc dam mu...neutral

26.12.2010
12:18
smile
[173]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Kowal172 - bardzo miły, widuję w wielu watkach : ) inteligentne i pomocne wypowiedzi, barwna postać forum, bardzo charakterystyczny awatar. Na + :)

26.12.2010
12:24
smile
[174]

Kcieciol [ Templariusz ]

Will Barrows - Często widuję , sympatyczny , umie pisać . Pełen Pozytyw.

26.12.2010
12:25
[175]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Pisać - ba! - czytać tez umiem.

eot


Oceniajcie Kcieciol'a [174]

26.12.2010
12:27
[176]

Krol Pawel [ Among the net ]

Kcieciol --> Widuję czasami, nie mam większego zdania na jego temat, niczym mi nie podpadł. +

26.12.2010
12:52
[177]

Zonbek5 [ No-live ]

@Krol Pawel

duzy level, wiec sporo postow musial napisac. Wg mnie to +;]

P.S. Dodam, ze wygralem raz(narazie) konkurs na www.gry-online.pl Oto dowod:https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=7100

26.12.2010
12:54
[178]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Zonbek5 ----> Widziałem kilka razy. Pisze raczej z sensem. Nie spamuję więc +

26.12.2010
12:54
[179]

NeroTFP [ Senator ]

bogi1 -> Użytkownik zdecydowanie na plus. Fan hip-hopu. Duży +.

26.12.2010
12:56
smile
[180]

Santarius [ Death knight ]

NeroTFP - W nicku Nero, a DMC4 lubię więc +

26.12.2010
19:51
smile
[181]

jees [ Freeride Downhill ]

Santarius - Pozytywny gość, oby tak dalej! =D +

26.12.2010
22:13
[182]

Teristek.v3 [ Pretorianin ]

jees - w zachowaniu ok :) Posty krótkie (w większości) ale na temat. +

26.12.2010
22:17
[183]

Rasta Kokos [ Chor��y ]

Życzliwy, pisze na temat. Porządny użytkownik forum.

26.12.2010
22:18
[184]

raziel88ck [ Legend ]

Teristek.v3 - Widze pierwszy raz. Ranking ok, nie spamuje, jest dosyc krotko na forum. Poki co jest slabo rozpoznawalny, ale mysle, ze z czasem sie to zmieni +

Rasta Kokos - I znow dalem sie zalatwic. Bardzo krotko, poki co nie zauwazylem negatywnych stron tego usera, wiecej napisac nie moge, bo za wczesnie na to, ale daje szanse +

26.12.2010
22:19
smile
[185]

B.A [ Chor��y ]

Rasta Koks ------>>> Rozbudowane posty, Rzadko widuję. +

26.12.2010
22:22
[186]

qqqqqq [ Generaďż˝ ]

B.A - wygląda mi na energicznego, ma wieczne problemy, czasem rzuci jakiegoś żarta, dość nowy user

26.12.2010
22:23
smile
[187]

Adrianziomal [ Samael ]

B.A -> Pierwsze widzę. Trudno powiedzieć...
qqqqqq -> Ranking świadczy o konfliktach z administracją i/lub regulaminem forum. ;)

spoiler start
Ale ranking to nie wszystko :P
spoiler stop

26.12.2010
22:24
[188]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Adrian- neutral. W ogóle nie kojarzę.

26.12.2010
22:24
[189]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Adrianziomal - Taki sobie user. Prawie same krótkie posty, na temat lub nie, trochę głupot pamiętam niby nie ma za co dać minusa, ale i plus nie pasuje. Neutral

EDIT

MajkelFPS - trochę pieprzy, i też ostatnio krótkie posty, ale jakoś go lubię. Niechaj mu ten + będzie :P

26.12.2010
22:26
[190]

qqqqqq [ Generaďż˝ ]

MajkelFPS

Ujemny ranking co świadczy o jego skillu, gościu który lubi pożartować, jeden z tych nielicznych normalnych...

Edit: cholera za szybko te posty piszecie

Rog1234
Wygląda mi na spoko usera, nie najgorsza ranga, jest już sporo na tym forum, bywa pomocny

26.12.2010
22:28
smile
[191]

B.A [ Chor��y ]

Ale świadczy o twojej inteligencji.

26.12.2010
22:30
[192]

bogi1 [ Go To Sleep ]

B.A ---> Nie znam więc nie mogę dużo powiedzieć. Na forum od niedawna. Na razie brak doświadczenia i krótkie posty. Na zachętę +

26.12.2010
22:35
[193]

B.A [ Chor��y ]

Bogi1 ---->> Doświadczony na forum całe 4 lata i jeden dzień, Lubi pożartowac, Krótkie posty +

26.12.2010
22:36
[194]

qqqqqq [ Generaďż˝ ]

bogi1

Pełno jego postów, no gdzie nie spojrzysz to się go zobaczy, charakterystyczny avatar zapada w pamięci, przez co jesteś rozpoznawalny, za często. Po za tym jest tu już w miare długo, więc napewno jest pomocnym i oddanym userem.

[191] A co tu inteligencja ma do minusowego rankingu i tak uważam, że został mi przydzielony nie słusznie. Nie łatwo, jest utrzymać minusową rangę, lata pracy...

[193] Boże znowu ty, nie wiesz, według tego regulaminu posty pisze się co pięć a nie co dwa (pomijam fakt, że ja napisałem po 4(ale ty masz mniejszy odsęp))

[195] po prostu mało się udzielałem, bo to, że jestem na forum to nie musi od razu oznaczać, że będę spamował 24 godziny na dobę...

26.12.2010
22:40
[195]

devileq does [ Konsul ]

qqqqqq ---> no zaje***ty user, prawie 9 lat na forum a napisał 400 postów, no i takich userów nam trzeba !!! WIELKI

spoiler start
minus
spoiler stop



spoiler start
żart, jasne że + ;p

26.12.2010
22:45
smile
[196]

B.A [ Chor��y ]

Daj mu tego minusa. Zasłużył :P

spoiler start
Oczywiście że nie
spoiler stop

27.12.2010
08:05
[197]

Kowal172 [ Music Producer ]

devileq does --> już prawie rok na forum (za chwile rocznica:P) ale ranking słaby, taki zwykły szary użytkownik z szarym avatarem xD, ale dam ci malusienkiego + za chęci :)

27.12.2010
11:45
smile
[198]

devileq does [ Konsul ]

Kowal172 -----> ot, zwykły user ;p trochę postów nabił, trochę szydził z ludzi, ale jednak zasłużył na

spoiler start
plusa >> ale to za tą laskę w avatarze.
spoiler stop

27.12.2010
11:59
[199]

bogi1 [ Go To Sleep ]

devileq does ---> Widuję czasami ale nie za często. Posty za bardzo nie rozbudowane ale na upartego może być. +

27.12.2010
12:10
[200]

vinni [ Visca El Barca ]

bogi1--> Często widuję, nie spamuje, posty krótkie, ale w większości sensowne, zdecydowanie +

27.12.2010
12:15
smile
[201]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

vinni--->Chyba nigdy nie widziałem , ale długo na forum , wysoki ranking , posty długie i na temat wiec duzy plus.+

27.12.2010
12:18
[202]

melon96 [ Konsul ]

Penetrator-->nie widziałem go :( , kojarzę go jako osoba która wchodzi to czyiś domów i obserwuje co ta osoba ma , blisko rok jest na forum , średnio postów

27.12.2010
12:24
[203]

Kowal172 [ Music Producer ]

melon96 --> niestety o chłopaku nie mam zbyt miłych wspomnień, ot taki spamer który lubi gierki wyścigowe:D niestety ale muszę dać...minusa:(

27.12.2010
12:29
[204]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Kowal- charakterystyczny "jóser". Dość ogarnięty avatar.


+

27.12.2010
12:31
smile
[205]

vinni [ Visca El Barca ]

MajkelFPS-->Bardzo często widuję, chciałbym dać plusa, ale patrząc się na niektóre posty, oraz ranking powinien być minus, dam neutrala bo zdarzają się "normalne" posty.

27.12.2010
18:52
[206]

B.A [ Chor��y ]

Vinni--->> Rzadko widuję, Duży ranking. 4 Lata na forum lubi pożartowac. +

27.12.2010
19:24
[207]

niko_b [ FearTheFuture ]

B.A - Nowy na forum , mało postów ,ale wysoka średnia ( 7,6 dziennie ) . Posty raczej krótkie.Niektóre sensowne,niektóre mniej.Ostatecznie - Neutral .

27.12.2010
19:30
[208]

Mentor921 [ Konsul ]

niko_b - raczej nie kojarzę z wątków, które zwykle przywykłem przeglądać tak więc ode mnie neutral.

27.12.2010
19:48
[209]

Kowal172 [ Music Producer ]

Mentor921 --> niestety też chyba pierwszy raz spotykam, robi dużo nowych wątków, posty są długie i sensowne więc dam ci malutkiego...plusa:)

27.12.2010
19:48
smile
[210]

leem230698 [ oczywisty ]

Mentor921 --> Nie widziałem, aczykolwiek wysoki poziom, po wątkach wnioskuje że User bardzo znawczy, a przede wszystkim towarzyski i miły. Takich sobie cenię. Żebyśmy się spotkali. Pozdrowienia i Wesołych Świąt. :D

EDIT: Zostałem wyprzedzony.

Kowal172 --> Widywałem, przedewszystkim pamiętam po avatarze. Posty krótsze. Czasami zbyt "agresywny" (można tak powiedzieć). Jestem neutralny.

27.12.2010
21:41
[211]

B.A [ Chor��y ]

leem230698--->>> Rzadko widuję, poziom podstawowy, Posty na temat i ciekawie napisane. +

27.12.2010
21:44
[212]

ppaatt1 [ Trekker ]

B.A --> Świeży użytkownik. Posty krótkie i mało treściowe. Danych zbyt mało, aby móc cokolwiek powiedzieć. Neutral z lekkim minusem. (na chwilę obecną).

27.12.2010
22:56
[213]

fisherfighter [ Movie Producer ]

ppaatt1--> Doświadczony GOLowicz. Dużo długich, treściwych i ładnych postów(ortograficznie). Do tego gwiazdka. PLUS +

27.12.2010
22:58
[214]

bogi1 [ Go To Sleep ]

fisherfighter ---> Widuję często. Piszę bez zastrzeżeń. Widzę, że udziela się w wątku tapetowym. +

27.12.2010
23:00
smile
[215]

CENATION [ Generaďż˝ ]

bogi1 - lubi wrestling 9/10

27.12.2010
23:21
smile
[216]

binkset [ Acacia Avenue ]

CENATION - fanboy PS3, krótkie posty, najczęściej w karczmach
Nie udzielaj się więcej w wątkach typu "Jaka gra na xboxa?" bo ten ktoś i tak nie pójdzie wymienić konsoli, bo mu tak powiedziałeś.

Daje minusa

28.12.2010
02:11
smile
[217]

jees [ Freeride Downhill ]

binkset - Konkretny gość, zabawny z wysublimowanym poczuciem humoru ;) +

28.12.2010
02:13
[218]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

jees ---> Coś mi ta ksywa mówi, ale nie za dużo. Kojarzę ogólnie pozytywnie, ale niczym mi się nie wbił w pamięć. No niech będzie, że na plus.

28.12.2010
07:52
[219]

Kowal172 [ Music Producer ]

_D_R_A_G_O_N_ ->> hmmm...kojarze,postów ma zatrzęsienie, ranking minusowy (-9)...ale olać to, masz + :)

28.12.2010
11:04
smile
[220]

kong123 [ Legend ]

Kowal172 - ech... myślałem, że sobie kogoś pocisnę, dam dużego minusa ale trafiłem na Kowalna, który na owego minusa nie zasługuje. Widuję często na forum, użytkownik z niego miły, posty pisze w miarę sensownie - ode mnie ma +

28.12.2010
11:20
smile
[221]

what's up [ XPlayer ]

kong123 - bardzo miły i kulturalny user. jest pomocny nie spamuje i pisze nie krótkie sensowne posty Duży +

28.12.2010
13:41
smile
[222]

jees [ Freeride Downhill ]

what's up - Spamer. Minus.

28.12.2010
14:03
smile
[223]

CENATION [ Generaďż˝ ]

jees - czasem widuje, nie widzę żeby spamował: +

28.12.2010
16:37
[224]

bogi1 [ Go To Sleep ]

CENATION -----> Bardzo interesuję się wrestlingiem. Niektóre wypowiedzi ma trochę dziecinne ale mi to nie przeszkadza. Więc +

28.12.2010
16:40
[225]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

bogi1 - bardzo miły i sympatyczny użytkownik, wysoki ranking, posty treściwe - bardzo uprzejmy. Zdecydowanie +

28.12.2010
17:10
smile
[226]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Will Barrows--->Bardzo chetnie udziela sie na forum , nie samuje ale posty krótkie , nie mam zastrzeżeń czyli plusik+.

28.12.2010
19:28
[227]

Kowal172 [ Music Producer ]

Penetrator -> posty króciutkie, fajny avatar, chyba lubi ten wątek:)--> +

28.12.2010
19:31
[228]

vinni [ Visca El Barca ]

Kowal172--> Posty treściwe i długie, dobry ranking, raczej nie łamie regulaminu, zdecydowanie +

28.12.2010
20:18
[229]

Dell` s [ d-_-b ]

vinni -> Pierwszy raz na oczy widzę (Może dlatego że ostatnio tak mało tu bywam). Na forum długo. Po Awatarze sądzę że fan FC Barcelony czyli -. Nie lubię Barcelony po prostu. ;)

29.12.2010
10:00
smile
[230]

what's up [ XPlayer ]

Dell` s -- szczerzę to nie mam o tobie szerokiej opinii ponieważ nie widuje cię tak często dlatego dam ci + widząc to co inni o tobie piszą :)

29.12.2010
10:50
[231]

Teristek.v3 [ Pretorianin ]

what's up - krótkie posty. Czasami go atakuje furia :D ale generalnie jest pomocny, bo widzę po postach że daje różne porady, odpowiedzi na pytania innych osób. +

29.12.2010
11:02
[232]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Teristek.v3 ----> Za bardzo nie kojarzę ale ranking dość wysoki. Trochę za mało postów od daty rejestracji ale to dobrze bo piszę naprawdę jak ma co napisać a nie spamuję. +

29.12.2010
16:11
[233]

Zonbek5 [ No-live ]

bogi1 ---> Często widuję, sporo postów napisał od daty rejestracji, nie spamuje, pisze z sensem i na temat, a więc +

29.12.2010
20:37
smile
[234]

leem230698 [ oczywisty ]

Zonbek5 --> User na wielkiego plusa. Nie spamuje, wprowadza często wiele nowego do konwersacji. Widuję najczęściej w "karczmach".

30.12.2010
15:50
[235]

bogi1 [ Go To Sleep ]

leem230698 ---> Nie znam kompletnie ale wysokość rankingu świadczy, że nie jest to byle jaki użytkownik +

30.12.2010
15:58
[236]

Kowal172 [ Music Producer ]

bogi1-> bardzo dobrze go kojarze, lubi różne karczmy, niezły ranking, duża liczba postów, musze mu dać + :)

30.12.2010
16:02
[237]

peterkarel [ DX ARMY ]

Kowal172===> z tego co dobrze kojarzę to poznaję go jedynie po avatarze :P Ranking dodatni :P niedawno się zarejestrowal , chyba wielkich szkód nie wyrządził na forum :P więc plusik :P

30.12.2010
16:20
[238]

gnoll [ Legend ]

peterkarel - Coś kojarzę, gdzieś widziałem, jak dla mnie Yeti tego forum :) Trochę w karczmach się udziela, trochę napisze o filmach, trochę zaspamuje o req (notabene słowo req zaczyna być irytujące - brawo req:P). Daję ci 75% mocy.

30.12.2010
16:29
[239]

NeroTFP [ Senator ]

gnoll -> Całkiem sympatyczny użytkownik. Raz pomógł mi w bardzo nierozwiązywanym problemie. Ogólnie sprawia wrażenie pozytywnego użytkownika. Duży plus.

30.12.2010
20:14
[240]

bogi1 [ Go To Sleep ]

NeroTFP ---> Bardzo dobry użytkownik nie mam mu nic do zarzucenia +

30.12.2010
20:38
[241]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

bogi-->Rzadko widuję po za tematem o wrestlingu - neutral.

30.12.2010
20:59
[242]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

DF ---> Nie bardzo kojarzę, bo nie ma avka, a ja głównie po tym poznaję userów. Ale rank na poziomie, to niech będzie, że plus.

30.12.2010
21:02
[243]

Kravas [ Niepokonan ]

Dragon - bardzo pozytywny user. Raczej nie spotykam na forum, ale czasem trafię w jakimś "ogólnym" wątku na jego posty. A ranking? Nie liczy się... ;)
Plus.

01.01.2011
00:48
smile
[244]

Zonbek5 [ No-live ]

Kravas ---> Pierwszy raz widzę na forum. Dam plusika bo nie lubie dawac minusów lub neutrali^^

01.01.2011
00:57
[245]

niko_b [ FearTheFuture ]

Zonbek5 -Rzadko widze na forum,chociaż jest ponad rok.Mało postów.Raczej krótkie,sporo w karczmach.Ostatecznie Neutral

01.01.2011
01:04
[246]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Całkowicie nie rozpoznaje użytkownika niko_b, więc pozostaje neutral

01.01.2011
01:41
[247]

Face SHit [ Pretorianin ]

kompletnie nie poznaje jaśka1996. Posty normalnie napisane. Neutral

01.01.2011
01:43
smile
[248]

CENATION [ Generaďż˝ ]

face shit - nie lubi grubasa tak jak ja masz ode mnie +

01.01.2011
01:45
[249]

SlyCooper [ Konsul ]

CENATION - też nie lubię grubasa więc +

01.01.2011
08:30
[250]

Kowal172 [ Music Producer ]

SlyCooper -> co ja moge o nim powiedzieć jak jest 4 dni na forum, ale ma niezłą średnią postów xd, balangował na sylwestrze tutaj no więc dam mu...neutrala:)

01.01.2011
15:51
smile
[251]

what's up [ XPlayer ]

Kowal172-stały karczmarz,pomocny,pisze raczej mądrze w miarę wysoki ranking,miły wiec nie widzę powodów żeby nie dać + ! :) dobry USER !!

01.01.2011
16:04
smile
[252]

perto1 [ Konsul ]

[251]
Ostatnio trochę rzadziej widuję, ale nigdy mi nie podpadł i generalnie nie mam nic do niego. W takim razie plus. ;P

01.01.2011
16:08
[253]

Dell` s [ d-_-b ]

perto1 -> Szczerze to widzę pierwszy raz. ;) W lutym styknie mu dwa lata na forum. ;) Ogólnie nic do niego nie mam więc +.

01.01.2011
16:09
smile
[254]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Dell` s - nie mam żadnych zastrzeżeń :) miły, pomocny. na +

01.01.2011
16:19
[255]

raziel88ck [ Legend ]

Will Barrows - Pisze rzadko, a jesli juz cos napisze to raczej krotko, na szczescie nie spamuje stad +

01.01.2011
20:57
smile
[256]

Thermometrr [ Metallica ]

raziel88ck - no temu panu to bez zbędnego pisania można postawić ogromnego +! :)

Nie sugerowałem się wyłącznie dwoma gwiazdkami, bo go znam jak coś. ;D

01.01.2011
21:02
[257]

kiczyn [ poniszczator ]

Thermometrr
kreuje się na metalowca ale chyba jest na +

01.01.2011
21:06
[258]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Kiczyn- Pfpfpfpfffffffffff legionista.

Neutral.

01.01.2011
23:16
[259]

bogi1 [ Go To Sleep ]

MajkelFPS ---> Nie wiem z jakiego powodu ranking -9. Trochę spamuję ale czy aż tak. Neutral

01.01.2011
23:21
[260]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

bogi1 ---> Jest wporzo. Nie wiem za co, ale jakoś go lubię. +

01.01.2011
23:46
[261]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

_D_R_A_G_O_N_ --> nie przychodzi mi na myśl nic negatywnego, a jeszcze avatar to tym bardziej :) +

02.01.2011
01:49
smile
[262]

jees [ Freeride Downhill ]

WheZY - Spoko gość, widziałem kilka postów. Jest ok :)

02.01.2011
16:17
smile
[263]

Naruto Fan PL [ Retired ]

jees---> Na forum jest już od dłuższego czasu, duża liczba postów ogólnie +

02.01.2011
16:21
[264]

Arkadius03 [ Centurion ]

Naruto Fan Pl ---> Dużo postów, fajne wypowiedzi oraz niezły ranking, ogólnie spoksik

02.01.2011
16:39
[265]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Arkadius03 --> Widzę po raz pierwszy, wiele powiedzieć nie mogę, zresztą większości osób nie kojarzę, za mało na forum przebywam ostatnio. Długość i treść postów Arkadius03 zostawia wiele do życzenia, ale jeszcze się może chłop rozkręci, ocenę neutralną zostawiam.

02.01.2011
16:42
[266]

peterkarel [ DX ARMY ]

Mutant z Krainy OZ----> solidny GOL'as , solidne treściwe posty no i pokaźny ranking świadczący, że jest grzecznym użytkownikiem :) + dla tego pana

02.01.2011
16:47
[267]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

peterkarel --> Spoko user, z długim stażem i dobrym rankingiem, plus ofkors

02.01.2011
19:46
[268]

Dell` s [ d-_-b ]

_D_R_A_G_O_N_ -> Spoko gość. Osobiście nic do niego nie mam. ;) Ma dobry gust muzyczny czyli na +. ;)

02.01.2011
20:20
[269]

kriswar [ Centurion ]

Dell's --> Umie nieźle doradzić w wyborze danego sprzętu, kiedyś mi pomógł. :)

02.01.2011
20:22
[270]

Face SHit [ Pretorianin ]

Kriswar ------>> nie znam i nie znałem. Jego posty nie są jakoś szczególnie inteligentne. neu

02.01.2011
20:34
[271]

Artilio [ Black Templar ]

Face Shit -->Nie widuje za często.posty nie są jakoś szczególnie inteligentne.Neutral

03.01.2011
14:23
[272]

aang warp [ Legionista ]

Artillio---> Pisze dużo postów stara się uczęszczać na forum codziennie czyli na +

03.01.2011
14:27
[273]

kong123 [ Legend ]

aang warp - pierwszy raz spotykam, na forum jest już kilka miesięcy ale jakoś nie miałem okazji go zobaczyć, postów nie dużo ale za to są w porządku - wydaje się być miłym użytkownikiem - dam małego +

03.01.2011
14:34
[274]

Kowal172 [ Music Producer ]

kong123-jeden z lepszych userów tego forum, multum postów, dużo świetnych pomysłów na wątki, jego avatary mogły by być troche jaśniejsze:P, dam mu-> BIG +:)

03.01.2011
15:13
smile
[275]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Kowal172 --> Kiedy widywałem cześciej, teraz jakoś rzadziej, z tych dawniejszych to pamiętam że raczej wszystko okej więc leci plusik + :)

03.01.2011
15:34
[276]

bogi1 [ Go To Sleep ]

WheZY ---> Bardzo dobry i uprzejmy user. Nie spamuję i piszę sensownie więc plusik +

03.01.2011
15:36
smile
[277]

CENATION [ Generaďż˝ ]

bogi1 - Lubi wrestling, bardzo duży ranking i normalne posty. Jak najbardziej duży +.

03.01.2011
15:53
[278]

Artilio [ Black Templar ]

Cenation --> Uwielbia wrestling(aż za bardzo),psp,lubi potrollować.Neu

03.01.2011
15:59
[279]

Mr. Orange [ Konsul ]

Artilio - nie spotkałem wcześniej użytkownika albo poprzez swoje posty nie utkwił mi w pamięci. Pisze całkiem sporo na forum, ale wypowiedzi mało rozbudowane. Neutral.

03.01.2011
16:19
smile
[280]

jees [ Freeride Downhill ]

Mr. Orange - Widziałem kilka postów, niektóre z nich są całkiem trafne :) oby tak dalej. +

03.01.2011
16:28
[281]

kong123 [ Legend ]

jees - na forum jest prawie tyle samo co ja ale postów ma nie za dużo. Od czasu do czasu zdarza mi się widywać go na forum, posty w normie, nie obraża - nie mam nic do zarzucenia i dam +

03.01.2011
16:54
[282]

Avatar__94 [ King of the Ring ]

kong123-częst go widuję w karczmach. Ma treściwe wypowiedzi i nie spamuje.I do tego 2 gwiazdki. Oczywiście ,że +

03.01.2011
17:18
[283]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Avatar__94 ---> Tak na prawdę to pierwszy raz widzę. Za cholerę nicku nie kojarzę, a tym bardziej avka. Ranking na plusie, ale posty niezbyt treściwe, więc neutral siłą rzeczy.

03.01.2011
21:30
[284]

Rafcio68 [ Centurion ]

Nie kojarze sądząc po ilości postów troche już tu jesteś

03.01.2011
21:33
[285]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Rafcio68-> Widze , że dłużej jesteś na forum od mnie. I masz dość mało postów

03.01.2011
21:41
[286]

Ziecik [ Sword ]

piotr432 - jest dość krótko na forum, napisał dużo krótkich postów, ale właściwie pisze na temat, nie przeszkadza mi, ale również nie wyróżnia się niczym szczególnym. Chyba przestrzega regulaminu, bo ma dość wysoki ranking jak na 5 miesięcy an forum. W porządku gość, ale widuję go bardzo rzadko --> +/—

04.01.2011
10:15
[287]

Artilio [ Black Templar ]

Ziecik --->Dużo postów,duży staż.Co ważne pisze inteligentnie.Do tego cytat z wiedźmina w sygnaturce.Duży +

04.01.2011
16:28
smile
[288]

eryk10 [ Bond_007 ]

Artilio - Bez spamu na forum. Posty z sensem. + Dla tego Pana

04.01.2011
21:34
[289]

Mr. Orange [ Konsul ]

eryk10 - nie kojarzę. Na forum mniej więcej odtąd co ja, pisze podobnie często wg "średniej na dzień" co ja. Raczej nie spamuje z tego co mi się widzi. Plusik.

05.01.2011
16:25
[290]

Zonbek5 [ No-live ]

Mr. Orange ---> Nigdy wcześniej nie widziałem go na forum. Nie spamuje. +

05.01.2011
16:40
[291]

Kowal172 [ Music Producer ]

Zonbek5 -> nawet juz jest rok na forum, malutko postów, ogólnie nie ma się do czego przyczepić-> +

05.01.2011
19:38
[292]

Rated R Superstar [ Scorpion ]

widzę bardzo często . Niema się czego przyczepić .+

05.01.2011
19:47
[293]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Szczerze? Pierwszy raz widzę, ale z tego co widzę po postach to udziela się na temat wątków, a o to chodzi dla mnie +

05.01.2011
19:56
[294]

-.- [ Centurion ]

Pawlo94 ---> mówiąc szczerze pierwszy raz widzę, ale ranking wysoki, nie spamuje, pisze z sensem, na forum jest już ponad 2 lata. Krótko mówiąc na + :).

05.01.2011
19:57
smile
[295]

wojtul [ Generaďż˝ ]

-.- ----> pierwszy raz widzę, nowy na forum, ale patrząc na ostatnie posty stwierdzam, że są przyzwoite , więc stawiam +

05.01.2011
20:23
smile
[296]

kriswar [ Centurion ]

Wojtul ----> widzę jego nick po raz pierwszy na oczy, sądząc po jego wątkach jest dość inteligentny więc +

05.01.2011
20:38
smile
[297]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

kriswar - pozytywny user jest na forum już od roku. Nie popełnia błędów ortograficznych duży +

05.01.2011
20:57
[298]

Kowal172 [ Music Producer ]

dziamdziol1 -> w porządku gość, nie spamuje, udziela się wtedy kiedy trzeba, nie mam mu nic do zarzucenia :) +

08.01.2011
20:45
smile
[299]

Thermometrr [ Metallica ]

Kowal172 - Widzę pierwszy raz, ale z tego co zdążyłem zauważyć to piszę raczej mądrze, nie spamuje, więc należy się +!

08.01.2011
20:49
[300]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Thermometrr ---> Nie spamuję i jest bardzo dobrym userem. Według mnie +

08.01.2011
20:52
[301]

binkset [ Acacia Avenue ]

Thermometrr - kilka razy widziałem, główne w tym wątku, po stopniu widać że słucha dobrej muzyki, wysoki level --> +

bogi1 - oceniałem parę razy, wysoki level, jest bardzo aktywny no i trochę tu siedzi +

08.01.2011
20:55
smile
[302]

The Puchacz [ Pretorianin ]

bogi1
Pierwszy raz widzę ale pierwsze wrażenie jak najbardziej OK :D

08.01.2011
21:31
[303]

kokoju [ Magic Apple ]

The Puchacz - Również pierwszy raz widzę, ale za Puchacza na avatarze jak najbardziej OK :)

08.01.2011
21:31
[304]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

kokoju ---> Nigdy jeszcze nie widziałem. Więc bez oceny.

09.01.2011
21:26
smile
[305]

jees [ Freeride Downhill ]

Dragon - Pozytywny typ =D ale czasem dziwny, czasem spamujący ;p +

spoiler start
:*
spoiler stop



nowa:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10976523&N=1


! ! !!!

10.01.2011
08:35
[306]

Rated R Superstar [ Scorpion ]

żadko widzę ale po postach +

10.01.2011
10:08
[307]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Rated R Superstar ---> Lubi wrestling. Na początku swojej kariery jak miał inne konto trochę spamował ale teraz raczej jest ok. Więc na razie mały plusik na zachętę.

10.01.2011
17:09
smile
[308]

Dell` s [ d-_-b ]

bogi1 -> Spoko gość. Już go chyba oceniałem. Oceniłem go na + więc...

10.01.2011
17:12
smile
[309]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10976523&N=1

Jest już nowa część. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.