GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Router

12.10.2010
15:28
[1]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Router

Przymierzam się do kupna nowego routera. Jakie firmy i modele mogą polecić GOLowicze? Cena do 150 zł.

Edit: Przepraszam jestem trochę roztargniony przez te problemy z poprzednim routerem. Internet kablowy z sieci osiedlowej. Router z WiFi najlepiej ze standardem N, bez modemu. Nie za bardzo wiem o chodzi z Annex A or B...

12.10.2010
15:34
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

Niestety, nie pomożemy. Nasze szklane kule są w naprawie :(

A na poważnie: jaki dostawca internetu, Annex A czy B, wifi czy tylko ethernet, router z modemem ADSL czy tylko router...? More details, please!

12.10.2010
15:35
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Powiedz najpierw, w jaki sposób odbierasz internet.

12.10.2010
16:24
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

Moje propozycje (zaznaczam, że z osiedlowymi sieciami kablowymi mało miałem do czynienia więc mogę walnąć babola; propozycję opierają się na opiniach z sieci i doświadczeniu z konkretnymi markami):

1. D-Link dir-300 ( lub dir-600).
2. Linksys WRT54GC (niestety, brak standardu N).
3. Pentagram Cerberus P 6361 802.11n.
4. ZyXEL NBG-417N.

Poszukałbym jeszcze coś z: Netgear, Asus (wada: cena), US Robotics (wada: ciężko dostać) i DrayTek (wada: cena). Innych firm raczej bym unikał.

12.10.2010
17:55
[5]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

kjx ---> Dzięki za poświęcenie chwili czasu. D-linka DIR 300 odrzucam z miejsca bo to właśnie z nim się teraz męczę... zawiesza się non stop. Linksysa też wyeliminuję z racji braku N. Cóż pozostało wziąć Pentagrama. Mam nadzieję, że będzie stabilny. Co zauważyłem ma mocniejszą antenę 5 dBi więc też na plus i do tego niska cena. Dzięki raz jeszcze.

31.10.2010
11:25
[6]

ewelina_m [ secret ]

Podpinam się do tematu. Mam neostradę i chcę połączyć 2 komputery, jeden przewodem, drugi bezprzewodowo. Potrzebuję dobrego routera z wbudowanym modemem, do 200 zł. Jaki polecacie? Najlepiej z tej oferty:
Bo chcę kupić kilka rzeczy od tego sprzedawcy.

31.10.2010
12:25
[7]

Mark24 [ Legend ]

ja wymieniłem wspomnianego D-linka na Netgear-a i wrażenie takie jakbym przesiadł się na 2x szybsze łącze. MOdel to DGN 2000.

31.10.2010
12:43
[8]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

tez bym polecil netgear albo d-link

31.10.2010
20:00
[9]

Sharky [ Renegat ]

GiAnCiK --> ja bym polecil TP-Link WR1043ND ale wykracza poza 150zl, wiec moge wskazac na Linksys WRT120N lub TP-Link WR941ND.
ewelina_m --> w Lorien duzo tego nie maja, ale ten powinien dac rade:

01.11.2010
15:08
[10]

ewelina_m [ secret ]

Sharky - dzięki, właśnie też o tym modelu myślałam. czytałam w necie że jest bardzo dobry i dużo ludzi chwali.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.