GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Master of Orion 3, Rozbudowa planet

03.10.2010
16:29
[1]

kacper10714 [ Junior ]

Master of Orion 3, Rozbudowa planet

W grze którą wymieniłem w tytule planety rozbudowuje się przez zabudowę rejonów, jednak nie wiem jaki rejon do czego, który lepszy pod uprawę a który pod wydobycie itp. ktoś pomoże ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.