GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program do prostej obróbki filmów?

03.10.2010
16:25
[1]

capicho [ Pretorianin ]

Jaki program do prostej obróbki filmów?

Zupełnie się na tym nie znam a chciałbym parę prosty rzeczy zmienić albo wstawic do mojego filmiku. Możecie coś polecić?

03.10.2010
16:30
[2]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Windows movie maker.

03.10.2010
16:33
smile
[3]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Windows Movie Maker

03.10.2010
17:05
[4]

guzol [ Senator ]

Jesli bardzo prosty to wspomniany WMM.

Polecam VirtualDub'a

03.10.2010
17:28
[5]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

Sony Vegas

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.