GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z bluzą.

03.10.2010
15:18
[1]

kubicBSK [ Legend ]

Problem z bluzą.

Cześć. Zwykle nie zakładam wątków tego typu, ale tym razem nie wiem, co mam zrobić. Otóż, w piątek będąc jeszcze trzeźwym pożyczyłem kumplowi bluzę, którą miał mi naturalnie zwrócić drugiego dnia. Poszliśmy razem do klubu, ale potem jakoś się rozeszliśmy wszyscy po mieście, ja niestety bez bluzy. No i drugiego dnia oczywiście nikt niczego nie pamięta, bluzy również. Kumpel czuję się winny, ale sam jeszcze niczego konkretnego nie zaproponował. Gdybym kupił ją za swoje pieniądze nie byłoby problemu, ale tak nie jest. No i do tego fakt, że bluza nie kosztuje 20zł

Jakie zaproponowalibyście rozwiązanie? Kumpel nie należy do milionerów, więc nie chce od niego wyciągać od razu dwóch stów. No, ale z drugiej strony nie mam bluzy, do której nie dołożyłem ani grosza..

03.10.2010
15:20
[2]

_MyszooR_ [ Senator ]

Niech odkupi taka sama.

03.10.2010
15:20
[3]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Raty

03.10.2010
15:22
smile
[4]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Zapytaj go co chce z tym fantem zrobić. Ew. jeśli kumpel naprawdę jest niezbyt bogaty to tu na forum na pewno chętnie zrzucimy Ci się na bluzę :)

03.10.2010
15:24
[5]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

Piłeś nie pożyczaj xD

spoiler start
ale myślę że raty to dobry pomysł
spoiler stop

03.10.2010
15:38
[6]

kubicBSK [ Legend ]

Zapytam go, co zamierza zrobić, a jak nie poskutkuje to zaproponuje te raty.

Piłeś nie pożyczaj xD

Jak pożyczałem, to jeszcze wszyscy trzeźwi byli.

jeśli kumpel naprawdę jest niezbyt bogaty to tu na forum na pewno chętnie zrzucimy Ci się na bluzę :)

Dziękuje:)

03.10.2010
15:40
[7]

_MyszooR_ [ Senator ]

Loonovitch - chyba ty, nie mam zamairu sponsorowac komus bluzy, bo jego ziom ze slamsow mu zgubil

03.10.2010
15:44
[8]

kubicBSK [ Legend ]

[7] Gratuluje.

Ew. dziwię się, że zadajesz się z ludźmi którzy nie mają na bluzę.

Kumpel nie wziął bluzy z domu, bo nie był w nim po prostu tego dnia.

Dobry zwyczaj nie pożyczaj.

Nauczka na przyszłość:)

03.10.2010
15:44
[9]

CodeM [ Pretorianin ]

Niech Ci odkupi. Ew. dziwię się, że zadajesz się z ludźmi którzy nie mają na bluzę. Chyba, że jest sierotą i nie ma rodziców.

Niech poczuje konsekwencje.

03.10.2010
15:46
smile
[10]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Dobry zwyczaj nie pożyczaj.

03.10.2010
15:48
[11]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Kasa, kasa, i jeszcze raz kasa, żadnej litości. Zgubiłeś bluzę kolegi? Płać albo płacz

03.10.2010
16:14
smile
[12]

Wiewiórk [ Legend ]

Dobry zwyczaj nie pożyczaj. Jeszcze lepszy nie oddawaj :)

03.10.2010
16:15
smile
[13]

mikhell [ Master of Puppets ]

[9] - gratuluję sposobu dobierania znajomych :/

03.10.2010
16:20
[14]

devileq does [ Konsul ]

naślij na niego komornika.

03.10.2010
16:25
[15]

Beret z antenką [ Konsul ]

Niestety musisz ukarać kolegę. Taka jest brutalna prawda.
Kara musi być! Takie są reguły.

Rodzaj kary dowolny i oczywiście proporcjonalny do przewinienia winnego.

03.10.2010
16:36
[16]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Jeśli ja zgubiłbym komuś bluzę, to jedynym wyjściem byłoby odkupienie takiej samej/oddanie kasy. Może koleś po prostu liczy, że nie upomnisz się o pieniądze i uda mu się nie płacić.

Swoją drogą masz fajne towarzystwo, że bluzy giną :)

03.10.2010
16:52
[17]

dance for me baby™ [ Generaďż˝ ]

ja tylko widzę jedno wyjście - kara chłosty

03.10.2010
16:59
[18]

peterkarel [ DX ARMY ]

pewnie sprzedał bluzę i teraz pewnie rżnie głupa z myślą, że się o nią nie upomnisz

on ci zgubił bluzę to ty mu zabierz i też zgub :)

03.10.2010
17:00
[19]

tadek[5] [ 5 ]

maly_17a- >Swoją drogą masz fajne towarzystwo, że bluzy giną :)
Ej no bez przesady, odłożyć/powiesić bluzę, potem kilka piw i wychodzisz bez niej.
Mam kolegę, który po wieczorze kawalerskim tak zrobił i przez kilka dni szukał je po knajpach.
Nie znalazł jej, ale to się przytrafia :)

03.10.2010
17:10
[20]

kubicBSK [ Legend ]

pewnie sprzedał bluzę i teraz pewnie rżnie głupa z myślą, że się o nią nie upomnisz

Nie, na pewno nie:) Znam go już wiele lat. A poza tym koło godziny 2-giej widziałem już innego kumpla, który miał ją założoną. Więc strata bluzy jest zapewne wynikiem zbyt dużego spożycia alkoholu. No i tak się niestety zdarza, jak wyżej wspomniał tadek.

03.10.2010
17:19
smile
[21]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

do dzioba

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.