Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Konkurs Mafia II Cenega - FAIL z mojej strony
Nie wiedziałem, w którą kategorię to wsadzić, wbijam tutaj. Niedawno zakończył się konkurs organizowany przez Cenegę i Beverly Hills Video. Wziąłem w nim udział i wygrałem!
Ale jasna cholera, nie mogę odebrać nagrody, bo nie wypożyczyłem żadnego filmu z Beverly Hills w określonym czasie :<
Musiałem zrezygnować z nagrody, czyli dziesięciu gier z serii Pomarańczowa Klasyka.
Nosz awruk.
Kowal172 [ Music Producer ]
Cieszymy się razem z tobą

Cyber Rekin [ Sharkee ]
Wyciągnij morał z tej historii.
_MyszooR_ [ Senator ]
YOU HAVE FAILED !

amadi1 [ ElMundo ]
Haha, dzięki, właśnie wczoraj dostałem maila od Cenegi że dostaję nagrodę w zamian za uczestnika, który wycofał swoje zgłoszenie, jupi!

Axonn77 [ Warrior of Rock ]
amadi1 muahaha, to mi poprawiłeś humor : D Już nie żałuję, have fun!
edit: ale chwila, skąd oni to wiedzieli już wczoraj? pewnie jeszcze ktoś inny nie doczytał regulaminu... ciekawe ile takich było...