GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konkurs Mafia II Cenega - FAIL z mojej strony

03.10.2010
14:10
[1]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Konkurs Mafia II Cenega - FAIL z mojej strony

Nie wiedziałem, w którą kategorię to wsadzić, wbijam tutaj. Niedawno zakończył się konkurs organizowany przez Cenegę i Beverly Hills Video. Wziąłem w nim udział i wygrałem!
Ale jasna cholera, nie mogę odebrać nagrody, bo nie wypożyczyłem żadnego filmu z Beverly Hills w określonym czasie :<
Musiałem zrezygnować z nagrody, czyli dziesięciu gier z serii Pomarańczowa Klasyka.
Nosz awruk.

03.10.2010
14:26
[2]

Kowal172 [ Music Producer ]

Cieszymy się razem z tobą

03.10.2010
14:28
smile
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Wyciągnij morał z tej historii.

03.10.2010
14:34
[4]

_MyszooR_ [ Senator ]

YOU HAVE FAILED !

03.10.2010
14:36
smile
[5]

amadi1 [ ElMundo ]

Haha, dzięki, właśnie wczoraj dostałem maila od Cenegi że dostaję nagrodę w zamian za uczestnika, który wycofał swoje zgłoszenie, jupi!

03.10.2010
14:44
smile
[6]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

amadi1 muahaha, to mi poprawiłeś humor : D Już nie żałuję, have fun!
edit: ale chwila, skąd oni to wiedzieli już wczoraj? pewnie jeszcze ktoś inny nie doczytał regulaminu... ciekawe ile takich było...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.