GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Start systmu

03.10.2010
13:24
[1]

karmol150 [ Pretorianin ]

Start systmu

Otóż mam dwa systemy operacyjne Windows XP i ubuntu 10.04 LTS.
Mam prawo wyboru systemu ale nie pokoi mnie jedna rzecz otóż mam do wyboru nastepujące rzeczy:
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic(tryb ratunkowy)
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic(tryb ratunkowy)
Memory test (memtest 86+)
Microsoft Windows XP professional

I moje pytanie z kąt to powtórzenie tego same na początku ?

03.10.2010
13:27
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Jesteś pewien, że cyfry są zawsze takie same? Bo teoretycznie powinieneś mieć możliwość odpalenia 2 różnych jąder + ich tryby ratunkowe. Jeżeli to tak przeszkadza to po prostu wyedytuj plik GRUBa, który zawiera wpisy, który system gdzie się znajduje i wykasuj zdublowany wpis.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.