karmol150 [ Pretorianin ]
Start systmu
Otóż mam dwa systemy operacyjne Windows XP i ubuntu 10.04 LTS.
Mam prawo wyboru systemu ale nie pokoi mnie jedna rzecz otóż mam do wyboru nastepujące rzeczy:
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic(tryb ratunkowy)
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic
Ubuntu za pomocą systemu Linux 2.6.32-25-generic(tryb ratunkowy)
Memory test (memtest 86+)
Microsoft Windows XP professional
I moje pytanie z kąt to powtórzenie tego same na początku ?
BlackBolt [ Senator ]
Jesteś pewien, że cyfry są zawsze takie same? Bo teoretycznie powinieneś mieć możliwość odpalenia 2 różnych jąder + ich tryby ratunkowe. Jeżeli to tak przeszkadza to po prostu wyedytuj plik GRUBa, który zawiera wpisy, który system gdzie się znajduje i wykasuj zdublowany wpis.