GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

laptop jako monitor

03.10.2010
12:29
[1]

melon96 [ Konsul ]

laptop jako monitor

Czy dało by się podłączyć xboxa 360 do laptopa z wejściem HDMI ?

03.10.2010
12:37
[2]

melon96 [ Konsul ]

up

03.10.2010
12:37
[3]

redan [ Wiking ]

nie, bo laptop nie posiada żadnego WEJŚCIA dla obrazu, a jedynie WYJŚCIA

03.10.2010
12:37
[4]

pecet007 [ Fallout NV ]

Nie.

03.10.2010
13:13
[5]

Scortch [ Light ]

Widziałem, że coś takiego da się zrobić (na YT są filmiki), tylko, że potrzeba takiej specjalnej puszki z wejściami i oprogramowania. Tylko wierz mi, że to jest dosyć drogie i się nie opłaca. Wtedy także jest problem z podłączeniem dźwięku i dochodzą kolejne koszty na kable i przejściówki.

03.10.2010
13:53
[6]

redan [ Wiking ]

@Scortch -> prawdopodobnie chodzi Ci o podłączenie za pomocą karty tv/ grabber'a. da się tak zrobić, ale potrzebny jest do tego mocny laptop bo:
1. musi na nim procować system operacyjny
2. musi procować oprogramowanie przechwytujące obraz z karty tv/grabbera

cały proces polega na tym, że sygnał z konsoli przechwytywany jest przez grabber/kartę tv (nie jest zapisywany na dysku), a następnie wyświetlany w oknie programu (opcja pełnego ekranu w programie daje wrażenie, że monitor lapka działa jak zwykły ekran podłączony do konsoli)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.