DzIMI15 [ Pretorianin ]
Mafia II - X360 spolszczenie
Cześć wszystkim!
Chciałbym spytać się, czy mogę zrobić jakoś spolszczenie do angielskiej wersji Mafii II, na X360?
Pytam ponieważ kupiłem właśnie wersję angielską i nie wiem czy mogę jeszcze mieć grę w j.polskim. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!
Scortch [ Light ]
raczej nie. nie widziałem jeszcze spolszczeń na konsolę. trzeba kupić oryginalnie wersję polską.