GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia II - X360 spolszczenie

03.10.2010
12:15
[1]

DzIMI15 [ Pretorianin ]

Mafia II - X360 spolszczenie

Cześć wszystkim!
Chciałbym spytać się, czy mogę zrobić jakoś spolszczenie do angielskiej wersji Mafii II, na X360?
Pytam ponieważ kupiłem właśnie wersję angielską i nie wiem czy mogę jeszcze mieć grę w j.polskim. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

03.10.2010
13:13
[2]

Scortch [ Light ]

raczej nie. nie widziałem jeszcze spolszczeń na konsolę. trzeba kupić oryginalnie wersję polską.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.