GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za film ?

03.10.2010
12:14
smile
[1]

acer5220 [ Centurion ]

Co to za film ?

Witam. Kiedyś baaardzo dawno temu oglądałem film, chciałbym go obejrzeć jeszcze raz jednak nie moge sobie przypomnieć nazwy, ani nawet jakoś ściślej fabuły...

Generalnie było to o jakiś komputerach/grach/konsolach które wyglądały jak jakaś ludzka wątroba z wypustkami. Kobieta wynalazła nowy model tego czegoś i się ludziom zaczęło mieszać we łbach, bo nie mogli rozróżnić świata rzeczywistego od wykreowanego przez to coś. Pamiętam, że właśnie te "konsole" wyglądały jak jakieś ludzkie flaki, a grało się w nie poprzez ich macanie chyba ;). Leciało to kilka lat temu w jakiejś ogólnodostępnej stacji więc nie jest to raczej nowy film. Jego tytuł też był jakiś dziwny....

Z góry dzięki za pomoc ;)

03.10.2010
12:22
[2]

RexNebular [ Pretorianin ]

"eXistenZ" Davida Cronenberga?

03.10.2010
12:23
[3]

acer5220 [ Centurion ]

Tak to to ! Dzięki wielkie :)

03.10.2010
12:37
smile
[4]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

a pady i joysticki wyglądały jak genitalia???
marny prowokejszyn...


o FUCK naprawdę istniał taki film???

o_O

*-* przemilczmy to...

XP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.