
acer5220 [ Centurion ]
Co to za film ?
Witam. Kiedyś baaardzo dawno temu oglądałem film, chciałbym go obejrzeć jeszcze raz jednak nie moge sobie przypomnieć nazwy, ani nawet jakoś ściślej fabuły...
Generalnie było to o jakiś komputerach/grach/konsolach które wyglądały jak jakaś ludzka wątroba z wypustkami. Kobieta wynalazła nowy model tego czegoś i się ludziom zaczęło mieszać we łbach, bo nie mogli rozróżnić świata rzeczywistego od wykreowanego przez to coś. Pamiętam, że właśnie te "konsole" wyglądały jak jakieś ludzkie flaki, a grało się w nie poprzez ich macanie chyba ;). Leciało to kilka lat temu w jakiejś ogólnodostępnej stacji więc nie jest to raczej nowy film. Jego tytuł też był jakiś dziwny....
Z góry dzięki za pomoc ;)
RexNebular [ Pretorianin ]
"eXistenZ" Davida Cronenberga?
acer5220 [ Centurion ]
Tak to to ! Dzięki wielkie :)

micmur13 [ Generaďż˝ ]
a pady i joysticki wyglądały jak genitalia???
marny prowokejszyn...
o FUCK naprawdę istniał taki film???
o_O
*-* przemilczmy to...
XP