lewystw [ Junior ]
Prosba o glosy
Mam malutka prośbe do was. Mianowicie startuje w konkursie
maluj z lotem i potrzebuje sporej ilosci glosów.
wystarczy kliknąć plus
, z gory dzieki i pozdro.
kluha666 [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10705693&N=1
Nieładnie tak spamować!
pejpo666 [ Pretorianin ]
Proszę + 1 :)
Dell` s [ d-_-b ]
+1