GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kierownica

03.10.2010
09:24
[1]

afen [ Konsul ]

Kierownica

posiadam kierownice RW-2010 Monte Carlo
podpiołem ja dziś do pc i chciałem zagrac w f1 2010 nie wiem gdzie ustawić kierownice a by skręcała normalnie bo jak skręce troszkę to w grze jest już cały skręt (tak jakbym grał na klawiaturze) jak , gdzie czym skonfigurować ja ???

03.10.2010
09:27
[2]

xkxtx [ Dark Man X ]

konfigurujesz w menu MYF1 potem na driving control przyporządkowujesz klawiszom skręty kierownicy itp.

jak nie kompatybilna to ściągnij program który będzie emulował np pada do x360 i przyporządkuj najpierw w programie przyciski a potem w f1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.