afen [ Konsul ]
Kierownica
posiadam kierownice RW-2010 Monte Carlo
podpiołem ja dziś do pc i chciałem zagrac w f1 2010 nie wiem gdzie ustawić kierownice a by skręcała normalnie bo jak skręce troszkę to w grze jest już cały skręt (tak jakbym grał na klawiaturze) jak , gdzie czym skonfigurować ja ???
xkxtx [ Dark Man X ]
konfigurujesz w menu MYF1 potem na driving control przyporządkowujesz klawiszom skręty kierownicy itp.
jak nie kompatybilna to ściągnij program który będzie emulował np pada do x360 i przyporządkuj najpierw w programie przyciski a potem w f1