GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ogladajcie i ocenajcie muj filmik (c-walk)

03.10.2010
08:52
[1]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

ogladajcie i ocenajcie muj filmik (c-walk)

łysy to ja, iskra to kuzyn, a wici to mój brat :)



ćwicze miesiąc

03.10.2010
09:02
[2]

mik18 [ Konsul ]

iśćie do mam talent
5/10

03.10.2010
09:10
[3]

Bartesso94 [ Konsul ]

Brawo, jestem z was dumny. :)

4/10

03.10.2010
09:15
[4]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

mik, jury by miało reakcję: Jaki słodki, jaki fajny! I co najmniej finał by był.

3/10

03.10.2010
09:17
[5]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

a czemu takie male oceny ? :(

03.10.2010
09:18
[6]

BlackBolt [ Senator ]

Zmarnowałeś miesiąc.

03.10.2010
09:18
[7]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Ponieważ twuje filmiki są słabe.

03.10.2010
09:25
[8]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

bo to muj pierwszy

03.10.2010
09:29
[9]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

I jeszcze się ośmieszasz błędami ortograficznymi.

3/10(Idź do Mam Talent, bo tam głos Foremniakowej zabierze Cię do finału(i może wygrasz))

03.10.2010
09:46
[10]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

3/10 zmarnowales miesiąc.

03.10.2010
10:21
[11]

Cahir Mawr [ rycerz ]

Ćwicz dalej!

03.10.2010
10:34
[12]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Ten pierwszy był 2x lepszy od ostatniego.

03.10.2010
10:50
[13]

pejpo666 [ Pretorianin ]

Agnieszka ? świetnie, oczywiście tak
Małgosia ? TAK
3x tak! Widzimy się w Warszawie :P

6/10

03.10.2010
10:57
smile
[14]

Dell` s [ d-_-b ]

<-- "muj"
To mnie rozwaliło. Hah. A co do filmiku to 3/10. Słabe. ;/

03.10.2010
10:58
smile
[15]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Słaby filmik, fabułą nie za ciekawa no i jeszcze ten plan. Mogłeś iść do Lidla "Mądry wybór"

03.10.2010
11:07
[16]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

mówiłem już ze to mój pierwszy filmik, po za tym skupiałem się nie na samym filmiku, tylko na tańcu :)

03.10.2010
11:20
[17]

b166er [ Generaďż˝ ]

młody jesteś. nie patrz na innych, a już na pewno ich nie słuchaj :). ćwicz i jeszcze raz ćwicz.

03.10.2010
11:24
[18]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

dzięki, podniosłes mnie na duchu

03.10.2010
11:49
[19]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Ja tam jestem pod wrazeniem, fajne łebki jestescie :D.
I beda z was ludzie =], najwazniejsze to miec jakiś cel, no i do niego dążyć...

03.10.2010
11:52
[20]

Kub$ki [ Senator ]

Trenujcie, trenujcie ale ortografia też ważna rzecz.

03.10.2010
11:55
[21]

lo0ol [ Jónior ]

Fajnie, że tak wcześnie zaczęliście trenować coś co lubicie. Najważniejsze to aby trenować, trenować i nie przestawać.

03.10.2010
12:21
[22]

Tirane [ Bumbibjornarna ]

Macie potencjał.

03.10.2010
12:38
smile
[23]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Dobra zajawka nie jest zła. Nie ustawajcie w treningach. Propsuję, że zamiast siedzieć przed kompem, macie zajawkę na taniec.

03.10.2010
12:40
smile
[24]

battle man [ Crystal Skull ]

5/10 dla zachęty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.