lysyolec_pl [ Pretorianin ]
ogladajcie i ocenajcie muj filmik (c-walk)
łysy to ja, iskra to kuzyn, a wici to mój brat :)
ćwicze miesiąc
mik18 [ Konsul ]
iśćie do mam talent
5/10
Bartesso94 [ Konsul ]
Brawo, jestem z was dumny. :)
4/10
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
mik, jury by miało reakcję: Jaki słodki, jaki fajny! I co najmniej finał by był.
3/10
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
a czemu takie male oceny ? :(
BlackBolt [ Senator ]
Zmarnowałeś miesiąc.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Ponieważ twuje filmiki są słabe.
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
bo to muj pierwszy
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
I jeszcze się ośmieszasz błędami ortograficznymi.
3/10(Idź do Mam Talent, bo tam głos Foremniakowej zabierze Cię do finału(i może wygrasz))
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
3/10 zmarnowales miesiąc.
Cahir Mawr [ rycerz ]
Ćwicz dalej!
HETRIX22 [ PLEBS ]
Ten pierwszy był 2x lepszy od ostatniego.
pejpo666 [ Pretorianin ]
Agnieszka ? świetnie, oczywiście tak
Małgosia ? TAK
3x tak! Widzimy się w Warszawie :P
6/10

Dell` s [ d-_-b ]
<-- "muj"
To mnie rozwaliło. Hah. A co do filmiku to 3/10. Słabe. ;/

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Słaby filmik, fabułą nie za ciekawa no i jeszcze ten plan. Mogłeś iść do Lidla "Mądry wybór"
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
mówiłem już ze to mój pierwszy filmik, po za tym skupiałem się nie na samym filmiku, tylko na tańcu :)
b166er [ Generaďż˝ ]
młody jesteś. nie patrz na innych, a już na pewno ich nie słuchaj :). ćwicz i jeszcze raz ćwicz.
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
dzięki, podniosłes mnie na duchu
Vany Van [ MrFragger89 ]
Ja tam jestem pod wrazeniem, fajne łebki jestescie :D.
I beda z was ludzie =], najwazniejsze to miec jakiś cel, no i do niego dążyć...
Kub$ki [ Senator ]
Trenujcie, trenujcie ale ortografia też ważna rzecz.
lo0ol [ Jónior ]
Fajnie, że tak wcześnie zaczęliście trenować coś co lubicie. Najważniejsze to aby trenować, trenować i nie przestawać.
Tirane [ Bumbibjornarna ]
Macie potencjał.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Dobra zajawka nie jest zła. Nie ustawajcie w treningach. Propsuję, że zamiast siedzieć przed kompem, macie zajawkę na taniec.

battle man [ Crystal Skull ]
5/10 dla zachęty