mineral [ Senator ]
PKP Intercity
Witam.
Zakupiłem ostatnio bilet miesięczny na pociągi pospieszne (bez osobowych) kursujące na trasie Warszawa - Łódź Fabryczna. I teraz mam pytanie, czy bilet ten honoruje przejazdy PKP Inter Regio? Czy tylko TLK?
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
regio jest przewozów regionalnych, więc to zupełnie inna firma, więc nie

mineral [ Senator ]
Ok, dzięki.