GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PKP Intercity

03.10.2010
02:05
[1]

mineral [ Senator ]

PKP Intercity

Witam.
Zakupiłem ostatnio bilet miesięczny na pociągi pospieszne (bez osobowych) kursujące na trasie Warszawa - Łódź Fabryczna. I teraz mam pytanie, czy bilet ten honoruje przejazdy PKP Inter Regio? Czy tylko TLK?

03.10.2010
02:11
[2]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

regio jest przewozów regionalnych, więc to zupełnie inna firma, więc nie

03.10.2010
02:12
smile
[3]

mineral [ Senator ]

Ok, dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.