GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o pomoc w wycenie

02.10.2010
22:03
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Proszę o pomoc w wycenie

Mam pytanie: ile dostanę za RUSE na PC w stanie idealnym?

02.10.2010
22:04
[2]

kluha666 [ Legend ]



Ciężko sprawdzić?

02.10.2010
22:05
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

70 zł

02.10.2010
22:06
[4]

HETRIX22 [ PLEBS ]

chleb.

02.10.2010
22:09
[5]

PS3fan [ Konsul ]

A, czy jeżeli jest ona juz przypisana do konta na steamie, to można ją przypisać do innego?

02.10.2010
22:09
[6]

Kylger [ Pretorianin ]

70zł Jak dobrze pójdzie to i 80zł

02.10.2010
22:10
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Musisz sprzedać z dostępem do konta.

02.10.2010
22:13
[8]

PS3fan [ Konsul ]

czyli, jeżeli mam tam przypisane też inne gry, to wystarczy je usunąć, i już ten drugi co kupi nie będzie mial do nich dostępu?

02.10.2010
23:43
[9]

PS3fan [ Konsul ]

Własnie sprzedałem ta grę koledze za 100 zł z kontem steam na którym była gra portal( kiedyś ją dorwałem na jakiejś promocji, była za darmo). Czy to dobra cena?

02.10.2010
23:52
[10]

BlackBolt [ Senator ]

Dla ciebie bardzo dobra. Kolega to frajer.

03.10.2010
00:02
[11]

PS3fan [ Konsul ]

Ale nawet, jak sprzedaje z tym portalem?

03.10.2010
08:26
[12]

mirencjum [ operator kursora ]

Z Portalem to dobra cena

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.