GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Day of defeat - mod?

02.10.2010
20:10
[1]

devileq does [ Konsul ]

Day of defeat - mod?

czy day of defeat jest modem ??? czy to jest normalna gra ??? a nie żaden mod ?? wytlumaczy mi to ktos ?? ;d

02.10.2010
20:12
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Tak czy siak jest płatne, więc co za różnica?
Działa na silniku Half Life lub Source (zależy od wersji) i nie wymaga, żeby któraś z tych gier była zainstalowana.

02.10.2010
20:14
[3]

kjx [ Nelson Tethers ]

DoD zaczynał jako mod do HL. Podobnie jak CS. I podobnie jak CS, na początku był darmowy.

03.10.2010
16:21
[4]

devileq does [ Konsul ]

czyli teraz jest płatny ?? ;o, więc nie pogram sobie ?? ;/

03.10.2010
16:32
smile
[5]

ProTyp [ For the Horde! ]

[4]
Jak kupisz to pograsz

03.10.2010
16:36
[6]

devileq does [ Konsul ]

no o to mi chodzi, ale czy ta gra to mod,a więc musze mieć na kompie hl, czy gra ??? ;p

03.10.2010
16:37
[7]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

To jest jak CS, normalny FPS multi który z modu HL przerodził się w pełnoprawną grę...

Zestaw CS, HL, DoD i jeszcze pare innych gierek chodzi na Allegro po jakieś ~15zł

Prosze przykład aukcji.

03.10.2010
16:41
[8]

devileq does [ Konsul ]

[7]

i o taką odpowiedź mi chodziło ;] wielkie dzięki ;*

03.10.2010
17:13
[9]

BlackBolt [ Senator ]

devileq does --> Czyli dopiero za 3 razem to zrozumiałeś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.