devileq does [ Konsul ]
Day of defeat - mod?
czy day of defeat jest modem ??? czy to jest normalna gra ??? a nie żaden mod ?? wytlumaczy mi to ktos ?? ;d
BlackBolt [ Senator ]
Tak czy siak jest płatne, więc co za różnica?
Działa na silniku Half Life lub Source (zależy od wersji) i nie wymaga, żeby któraś z tych gier była zainstalowana.
kjx [ Nelson Tethers ]
DoD zaczynał jako mod do HL. Podobnie jak CS. I podobnie jak CS, na początku był darmowy.
devileq does [ Konsul ]
czyli teraz jest płatny ?? ;o, więc nie pogram sobie ?? ;/

ProTyp [ For the Horde! ]
[4]
Jak kupisz to pograsz
devileq does [ Konsul ]
no o to mi chodzi, ale czy ta gra to mod,a więc musze mieć na kompie hl, czy gra ??? ;p
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
To jest jak CS, normalny FPS multi który z modu HL przerodził się w pełnoprawną grę...
Zestaw CS, HL, DoD i jeszcze pare innych gierek chodzi na Allegro po jakieś ~15zł
Prosze przykład aukcji.
devileq does [ Konsul ]
[7]
i o taką odpowiedź mi chodziło ;] wielkie dzięki ;*
BlackBolt [ Senator ]
devileq does --> Czyli dopiero za 3 razem to zrozumiałeś?