GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ośmieszyłem się w sklepie :(

02.10.2010
19:48
smile
[1]

Spoko92 [ Pretorianin ]

Ośmieszyłem się w sklepie :(

Witam. Z góry mówie, że to nie prowokacja. Otóż dzisiaj chciałem sobie zakupić gre MAG. To było w Saturnie. Biore tą gre z półki, wiedziałem że bede musiał zapłacić za nią 159 złotych..., podchodze do kasy. Kasjerka odbiera gre z moich rąk i mówi:
-159zł poprosze
Dałem 2 razy po 100 złotych czyli razem 200
Ona:
-A czy nie ma pan przypadkiem 10 złotych dać?
A ja na to:
To zamiast 100 moge dać 50 (haha dobre na kawał prawda ;)...z życia w dodatku ;))
Po tym zdarzeniu panowie którzy byli za mną w kolejce zaśmiali się po cichu a ja cały sie czerwony zrobiłem ze wstydu :(

02.10.2010
19:49
[2]

czekers [ Legend ]

prze huj

02.10.2010
19:50
[3]

fire [ Spacz ]

No ja bym się wyprowadził z miasta na Twoim miejscu. I zmienił tożsamość, tak na wszelki wypadek.

02.10.2010
19:51
[4]

<Tito> [ Pretorianin ]

powinienes czesciej pic i poszukac kolegow

02.10.2010
19:53
[5]

Spoko92 [ Pretorianin ]

<Tito>---> A jaką masz pewność, że nie pije i że nie mam kolegów...?

02.10.2010
19:53
smile
[6]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Teraz to spędzisz całe życie szlajając się po terapeutach będziesz się bał sklepów a wszystko dlatego że zrobiłeś z siebie pajaca w bardzo straszny sposób wręcz będą cię na youtube i faktach pokazywać że ośmieszyłeś się przy ludziach których nie znasz poprostu straszne!!!

02.10.2010
19:54
smile
[7]

s1ntex [ Senator ]

Bo po I poście widać, że jesteś popierdolony.

spoiler start
Żart!
spoiler stop

02.10.2010
19:58
smile
[8]

Molpi [ Senator ]

Ke? Oo

02.10.2010
20:01
[9]

Qverty™ [ Legend ]

W swoim mieście jesteś spalony. Musisz się ukrywać jak Jason Bourne....

02.10.2010
20:03
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Ośmieszyłem się w sklepie :(

Klient kupujący towar za 159 zł nigdy nie jest śmieszny! 123 paragraf Kodeksu Handlu i Poszanowania Klientów.

02.10.2010
20:05
[11]

Beret z antenką [ Konsul ]

Chcesz o tym porozmawiać?

02.10.2010
20:06
[12]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Na Twoim miejscu skoczyłbym z mostu.

02.10.2010
20:06
[13]

Romo69 [ nvidiagm ]

[1] mam nadzieję, że to żart lub prowokacja :)

02.10.2010
20:06
smile
[14]

da Vinci [ Ventriloquist ]

W tej sytuacji jest tylko jedno wyjście...

spoiler start
samobójstwo
spoiler stop

02.10.2010
20:09
smile
[15]

Bajt [ Ariakan ]

Nie dosc ze w sklepie, to jeszcze na forum sie osmieszyles :)
MAGa mozna dostac na allegro juz za 70zl.

02.10.2010
20:16
smile
[16]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Zacznij kupować w internecie.

02.10.2010
20:18
[17]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Yyy... Allee łoo coo chłoodzi ?

02.10.2010
20:19
smile
[18]

rpn [ prison break ]

[2] :D

jak jestem porobiony to mnie chłopie rozbawiłes

02.10.2010
20:20
[19]

Tomuslaw [ Superbia ]

To zamiast 100 moge dać 50 (haha dobre na kawał prawda ;)

Dziwne poczucie humoru.

Po tym zdarzeniu panowie którzy byli za mną w kolejce zaśmiali się po cichu a ja cały sie czerwony zrobiłem ze wstydu :(

A z jakiego powodu zrobiłeś się czerwony? Bo się zaśmiali z "czegoś dobrego na kawał" (jak sam napisałeś?)?

(edit) rpn - chyba nie ten wątek... ?

02.10.2010
20:21
smile
[20]

Spoko92 [ Pretorianin ]

Kupiłbym w necie ale tym razem nie chciało mi się czekać aż wyślą bo dawno nie grałem w dobrą gre, nie mogłem już wytrzymać :D

02.10.2010
20:26
smile
[21]

Spoko92 [ Pretorianin ]

Widze że niektórzy to nie rozumieją o co w ogóle w tym chodzi. Więc wytłumacze:
No bo miałem zapłacić 159 złotych prawda? Ja dałem 2x po 100 czyli 200. A potem jak pani kasjerka poprosiła mnie o 10 złotych to powiedziałem: "to zamiast 100 moge dać 50".

spoiler start
200złotych=2x po 100-100+50=...i dlatego się ośmieszyłem :(
spoiler stop

02.10.2010
20:27
smile
[22]

Tomus665 [ Legend ]

Można się już śmiać?

02.10.2010
20:27
[23]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Aha.

02.10.2010
20:32
[24]

Spoko92 [ Pretorianin ]

Chodzi o to, że to wtedy wyszłoby już mniej niż 159

02.10.2010
20:32
[25]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Juz sam fakt ze kupiles gre za 159 zl w Polsce czyni cie Bohaterem kraju :D

02.10.2010
20:34
[26]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Mirencjum jak zwykle skończył temat.

02.10.2010
20:38
[27]

Tomuslaw [ Superbia ]

Spoko92 [21] - ale przecież o to właśnie Ci chyba chodziło - żeby tak wyszedł "dowcip", prawda? Jakoś Twoja opowieść nie trzyma się kupy.

02.10.2010
20:38
smile
[28]

kajtek603 [ International Level ]

Ale śmieszne kurde haha

02.10.2010
20:50
smile
[29]

Bartusz [ Konsul ]

ja miałem tak:
-poproszę coca colę w puszce
-Nie ma
-A to dwie pepsi

cud że wszyscy się skapnęli po minucie to miałem czas się ulotnić :-(

02.10.2010
21:14
smile
[30]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Spoko92---> Ja na miejscu kasjera myślałbym, że przemyślałeś wydatek i chcesz się targować:) przecież tą grę idzie kupić ponad 50zł. taniej... Ale spokojnie... Tych ludzi i tak już nigdy nie spotkasz, a jak spotkasz to cię nie poznają. Ale wiesz... zawsze można zrobić operacje plastyczną.

02.10.2010
21:18
smile
[31]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

A mi raz w sklepie grosik upadł i musiałem go z podłogi zbierać i ludzie się dziwnie patrzyli.

02.10.2010
21:18
[32]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Przeczytałem dwa posty tego typka i dalej nie wiem o co mu chodzi...

spoiler start
Prowokacja
spoiler stop

02.10.2010
21:20
smile
[33]

Qverty™ [ Legend ]

[29] Nie kmninię tej opowieści...

Ja miałem lepiej. Gdy miałem z 10 lat i mama kazała mi stanąc w hipermarkecie przy stoisku z mięsem co by nikt w kolejkę się nie wepchnął a sama poszła po coś tam pani przy stoisku zapytała się co podać? a ja spoliłem Jana, nie wiedziałem co powiedziec i wydarłem ryja na cały sklep MAAAAAMAAAA! Wszyscy zaczęli się śmiac i się zawstydziłem...

Od tamtej pory nie wychodze z domu bez maski krzyka, peruki i płaszczu supermana żeby mnie nikt nie poznał.

02.10.2010
21:23
smile
[34]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Mi się przypomniała przykra sprawa... Raz w kiosku kupiłem gazetę (1.99zł.) Zapłaciłem banknotem 20zł. gazetę odłożyłem na ladę (lada była cała mokra, ponieważ wtedy padał deszcz) i jak zobaczyłem że moja gazeta zamokła to szybko ją biorę i idę do domu. A reszta... Została w kiosku:(

02.10.2010
21:41
[35]

MichałPolak [ Pretorianin ]

O stary niezły problem. Nie no poważnie to się nie przejmuj każdy czasami jest zamulony. To było naprawdę śmieszne i nie powinieneś brać wszystkiego do siebie.

02.10.2010
22:02
[36]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Zalezy od podejscia. Non stop robie takie akcje i wszystko na luzie.

02.10.2010
22:17
smile
[37]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Z góry mówie, że to nie prowokacja.
Co ludzie dostają zakładając durne prowokacje i ośmieszając się na forum? To ich podnieca? To poważny problem. Zjawisko zwane "prowokacją" rośnie w zastraszającym tempie. Powinniśmy się bać?

02.10.2010
22:42
smile
[38]

Spoko92 [ Pretorianin ]

[33]-----> Hahahahahaha dobre ;D Naprawde dawno się tak nie uśmiałem, powaga jedna z najśmieszniejszych sytłuacji jakie słyszałem ;D lepsza nawet od mojej gratz >D

Co ludzie dostają zakładając durne prowokacje i ośmieszając się na forum? To ich podnieca? To poważny problem. Zjawisko zwane "prowokacją" rośnie w zastraszającym tempie. Powinniśmy się bać?
Jeszcze raz powtarzam- to nie prowokacja, tak było na prawde

02.10.2010
23:00
smile
[39]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Hę?

jeśli to prawda to post nr. 1 pokazuje tylko poziom poczucia humoru co niektórych osobników.

W ogóle nie smieszne.

02.10.2010
23:19
smile
[40]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]

Dopadną cie trolle z planety Saturn

02.10.2010
23:28
[41]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Do wesela się zagoi.

02.10.2010
23:32
[42]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Aha.

02.10.2010
23:36
[43]

Revanisko [ Senator ]

ten temat jest śmieszny tylko trzeba być w odpowiednim stanie :DD::D:D:D:D

02.10.2010
23:43
smile
[44]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

No dobra, wszyscy sobie podrwili, a teraz ja mam pytanie: Na co liczyłeś pisząc o tym na tym forum? Jak by ja ośmieszył się (ale nie jak ty, ty się tylko "ośmieszyłeś"), to raczej wolałbym o tym zapomnieć.

02.10.2010
23:45
[45]

Ziom91 [ ohjehr ]

Co do jedynki to FACEPALM
Co do trzydziestki trójki - :D

03.10.2010
00:20
smile
[46]

Vaerin [ Balls of Steel ]

:o Kupowanie pułkownika w Saturnie jest meh.

Tak czy siak ->


Ośmieszyłem się w sklepie :( - Vaerin
03.10.2010
00:20
smile
[47]

jees [ Freeride Downhill ]

[44] -> Bo się głupio czuje do teraz, że aż go zgina. Znam to.

PS. Spójrz na siebie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.