
Spoko92 [ Pretorianin ]
Ośmieszyłem się w sklepie :(
Witam. Z góry mówie, że to nie prowokacja. Otóż dzisiaj chciałem sobie zakupić gre MAG. To było w Saturnie. Biore tą gre z półki, wiedziałem że bede musiał zapłacić za nią 159 złotych..., podchodze do kasy. Kasjerka odbiera gre z moich rąk i mówi:
-159zł poprosze
Dałem 2 razy po 100 złotych czyli razem 200
Ona:
-A czy nie ma pan przypadkiem 10 złotych dać?
A ja na to:
To zamiast 100 moge dać 50 (haha dobre na kawał prawda ;)...z życia w dodatku ;))
Po tym zdarzeniu panowie którzy byli za mną w kolejce zaśmiali się po cichu a ja cały sie czerwony zrobiłem ze wstydu :(
czekers [ Legend ]
prze huj
fire [ Spacz ]
No ja bym się wyprowadził z miasta na Twoim miejscu. I zmienił tożsamość, tak na wszelki wypadek.
<Tito> [ Pretorianin ]
powinienes czesciej pic i poszukac kolegow
Spoko92 [ Pretorianin ]
<Tito>---> A jaką masz pewność, że nie pije i że nie mam kolegów...?

Łoker men [ Generaďż˝ ]
Teraz to spędzisz całe życie szlajając się po terapeutach będziesz się bał sklepów a wszystko dlatego że zrobiłeś z siebie pajaca w bardzo straszny sposób wręcz będą cię na youtube i faktach pokazywać że ośmieszyłeś się przy ludziach których nie znasz poprostu straszne!!!

s1ntex [ Senator ]
Bo po I poście widać, że jesteś popierdolony.

Molpi [ Senator ]
Ke? Oo
Qverty™ [ Legend ]
W swoim mieście jesteś spalony. Musisz się ukrywać jak Jason Bourne....
mirencjum [ operator kursora ]
Ośmieszyłem się w sklepie :(
Klient kupujący towar za 159 zł nigdy nie jest śmieszny! 123 paragraf Kodeksu Handlu i Poszanowania Klientów.
Beret z antenką [ Konsul ]
Chcesz o tym porozmawiać?
MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Na Twoim miejscu skoczyłbym z mostu.
Romo69 [ nvidiagm ]
[1] mam nadzieję, że to żart lub prowokacja :)

da Vinci [ Ventriloquist ]
W tej sytuacji jest tylko jedno wyjście...

Bajt [ Ariakan ]
Nie dosc ze w sklepie, to jeszcze na forum sie osmieszyles :)
MAGa mozna dostac na allegro juz za 70zl.

Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Zacznij kupować w internecie.
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Yyy... Allee łoo coo chłoodzi ?

rpn [ prison break ]
[2] :D
jak jestem porobiony to mnie chłopie rozbawiłes
Tomuslaw [ Superbia ]
To zamiast 100 moge dać 50 (haha dobre na kawał prawda ;)
Dziwne poczucie humoru.
Po tym zdarzeniu panowie którzy byli za mną w kolejce zaśmiali się po cichu a ja cały sie czerwony zrobiłem ze wstydu :(
A z jakiego powodu zrobiłeś się czerwony? Bo się zaśmiali z "czegoś dobrego na kawał" (jak sam napisałeś?)?
(edit) rpn - chyba nie ten wątek... ?

Spoko92 [ Pretorianin ]
Kupiłbym w necie ale tym razem nie chciało mi się czekać aż wyślą bo dawno nie grałem w dobrą gre, nie mogłem już wytrzymać :D

Spoko92 [ Pretorianin ]
Widze że niektórzy to nie rozumieją o co w ogóle w tym chodzi. Więc wytłumacze:
No bo miałem zapłacić 159 złotych prawda? Ja dałem 2x po 100 czyli 200. A potem jak pani kasjerka poprosiła mnie o 10 złotych to powiedziałem: "to zamiast 100 moge dać 50".

Tomus665 [ Legend ]
Można się już śmiać?
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Aha.
Spoko92 [ Pretorianin ]
Chodzi o to, że to wtedy wyszłoby już mniej niż 159
MavericKK [ Life is Brutal ]
Juz sam fakt ze kupiles gre za 159 zl w Polsce czyni cie Bohaterem kraju :D
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Mirencjum jak zwykle skończył temat.
Tomuslaw [ Superbia ]
Spoko92 [21] - ale przecież o to właśnie Ci chyba chodziło - żeby tak wyszedł "dowcip", prawda? Jakoś Twoja opowieść nie trzyma się kupy.

kajtek603 [ International Level ]
Ale śmieszne kurde haha

Bartusz [ Konsul ]
ja miałem tak:
-poproszę coca colę w puszce
-Nie ma
-A to dwie pepsi
cud że wszyscy się skapnęli po minucie to miałem czas się ulotnić :-(

bob destruktor [ Eksterminator ]
Spoko92---> Ja na miejscu kasjera myślałbym, że przemyślałeś wydatek i chcesz się targować:) przecież tą grę idzie kupić ponad 50zł. taniej... Ale spokojnie... Tych ludzi i tak już nigdy nie spotkasz, a jak spotkasz to cię nie poznają. Ale wiesz... zawsze można zrobić operacje plastyczną.

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
A mi raz w sklepie grosik upadł i musiałem go z podłogi zbierać i ludzie się dziwnie patrzyli.
SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Przeczytałem dwa posty tego typka i dalej nie wiem o co mu chodzi...

Qverty™ [ Legend ]
[29] Nie kmninię tej opowieści...
Ja miałem lepiej. Gdy miałem z 10 lat i mama kazała mi stanąc w hipermarkecie przy stoisku z mięsem co by nikt w kolejkę się nie wepchnął a sama poszła po coś tam pani przy stoisku zapytała się co podać? a ja spoliłem Jana, nie wiedziałem co powiedziec i wydarłem ryja na cały sklep MAAAAAMAAAA! Wszyscy zaczęli się śmiac i się zawstydziłem...
Od tamtej pory nie wychodze z domu bez maski krzyka, peruki i płaszczu supermana żeby mnie nikt nie poznał.

bob destruktor [ Eksterminator ]
Mi się przypomniała przykra sprawa... Raz w kiosku kupiłem gazetę (1.99zł.) Zapłaciłem banknotem 20zł. gazetę odłożyłem na ladę (lada była cała mokra, ponieważ wtedy padał deszcz) i jak zobaczyłem że moja gazeta zamokła to szybko ją biorę i idę do domu. A reszta... Została w kiosku:(
MichałPolak [ Pretorianin ]
O stary niezły problem. Nie no poważnie to się nie przejmuj każdy czasami jest zamulony. To było naprawdę śmieszne i nie powinieneś brać wszystkiego do siebie.
Scofield [ Brains of the outfit ]
Zalezy od podejscia. Non stop robie takie akcje i wszystko na luzie.

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Z góry mówie, że to nie prowokacja.
Co ludzie dostają zakładając durne prowokacje i ośmieszając się na forum? To ich podnieca? To poważny problem. Zjawisko zwane "prowokacją" rośnie w zastraszającym tempie. Powinniśmy się bać?

Spoko92 [ Pretorianin ]
[33]-----> Hahahahahaha dobre ;D Naprawde dawno się tak nie uśmiałem, powaga jedna z najśmieszniejszych sytłuacji jakie słyszałem ;D lepsza nawet od mojej gratz >D
Co ludzie dostają zakładając durne prowokacje i ośmieszając się na forum? To ich podnieca? To poważny problem. Zjawisko zwane "prowokacją" rośnie w zastraszającym tempie. Powinniśmy się bać?
Jeszcze raz powtarzam- to nie prowokacja, tak było na prawde

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Hę?
jeśli to prawda to post nr. 1 pokazuje tylko poziom poczucia humoru co niektórych osobników.
W ogóle nie smieszne.

figozaur [ aka Lt HitmaN ]
Dopadną cie trolle z planety Saturn
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Do wesela się zagoi.
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Aha.
Revanisko [ Senator ]
ten temat jest śmieszny tylko trzeba być w odpowiednim stanie :DD::D:D:D:D

Cyber Rekin [ Sharkee ]
No dobra, wszyscy sobie podrwili, a teraz ja mam pytanie: Na co liczyłeś pisząc o tym na tym forum? Jak by ja ośmieszył się (ale nie jak ty, ty się tylko "ośmieszyłeś"), to raczej wolałbym o tym zapomnieć.
Ziom91 [ ohjehr ]
Co do jedynki to FACEPALM
Co do trzydziestki trójki - :D

Vaerin [ Balls of Steel ]
:o Kupowanie pułkownika w Saturnie jest meh.
Tak czy siak ->

jees [ Freeride Downhill ]
[44] -> Bo się głupio czuje do teraz, że aż go zgina. Znam to.
PS. Spójrz na siebie.