GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mysz - problem

02.10.2010
17:31
[1]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Mysz - problem

Kupiłem dzisiaj sobie myszkę E5 SM503. Podłączam do kompa i wkładam płytkę, która była wraz z myszką. Zainstalowałem sterowniki lecz gdy "jeżdżę" myszką to strasznie się zwiesza, czasami to nawet nie reaguje. Gdy podłożę pod nią zeszyt lub coś podobnego to chodzi sprawnie lecz czasami z problemami.
Nie wiem w czym tkwi problem?
Czy to jest wina myszki czy raczej podstawki?

02.10.2010
17:52
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Wykryło Ci mysz w menadżer urządzeń? Daj jakąś ciemną podkładkę, jednolity kolor. Może jest uszkodzona? Sprawdź na innym komputerze, i w razie potrzeby reklamacja.

02.10.2010
17:55
[3]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Tak, myszkę wykryło. Tylko trochę niewygodnie tak z jakąś podkładką. Poprzednią myszką normalnie jeździłem po biurku i chodziła normalnie.
Na pudełku pisze, że myszka wymaga Plug and Play, a raczej komputer posiada to coś :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.