Ekooo [ Junior ]
swat4 brak obrazu w grze pomocy !!!
swat4 brak obrazu w grze pomocy !!!po do rozegrania misji jest wszystko ok gdy zaczynam grac cale tło robi sie szare widze na odleglosc metra sterowniki do karty wymienilem zmienillem tez Dx i nadal to samo jakbyy 3d nie bylo
BlackBolt [ Senator ]
Odpowiedz w tym wątku a nie nowy wątek
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10704139&N=1