GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

swat4 brak obrazu w grze pomocy !!!

02.10.2010
17:05
[1]

Ekooo [ Junior ]

swat4 brak obrazu w grze pomocy !!!

swat4 brak obrazu w grze pomocy !!!po do rozegrania misji jest wszystko ok gdy zaczynam grac cale tło robi sie szare widze na odleglosc metra sterowniki do karty wymienilem zmienillem tez Dx i nadal to samo jakbyy 3d nie bylo

02.10.2010
17:13
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Odpowiedz w tym wątku a nie nowy wątek
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10704139&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.