Radek436 [ Pretorianin ]
Winamp zmiana klawiszy
Witam, chcialbym zmienic domyslne ustawienie klawiszy w winampie (domyslnie ustawione jest poprzedni-z, nastepny-b, odtworz-x itd) da sie jakos przestawic na wlasne ?