GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Winamp zmiana klawiszy

02.10.2010
16:42
smile
[1]

Radek436 [ Pretorianin ]

Winamp zmiana klawiszy

Witam, chcialbym zmienic domyslne ustawienie klawiszy w winampie (domyslnie ustawione jest poprzedni-z, nastepny-b, odtworz-x itd) da sie jakos przestawic na wlasne ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.