
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Gry na komórkę
Czyli skąd pobrać i jak zainstalować? :) Chciałbym mieć parę gierek na telefonie (Nokia X3) dla zabicia nudy.
Loonovitch [ Pretorianin ]
To jest wciaz symbian? No to na przyklad wapster.pl
Albo usmiechnij sie do przyjaciol moskali ;)

errorek18 [ Konsul ]
To bardzo proste ! Wchodzisz na strokę ! Chomikuj i inne takie duperele !
Ja korzystam z Freejava.pl . Ściągasz Wrzucasz na telefon drogą Masowej Pamięci lub inną drogą ! szukasz pliku ! (Zapamiętaj do jakiego folderu go wrzucasz ! ) Instalujesz ! No chyba że komurka nie ma java to raczej nie pójdzie ! Jednakże wszystkie komórki posiadają Jave ! Plik ma przedrostek .Jar (Ang.Słoik) LOL ! I instalujesz ! I proszę cieszysz się najlepszymi produkcjami totalnie za darmochę !
DrEaM88 [ Pretorianin ]
freejava.pl tam sporo tego jest
errorek18 [ Konsul ]
No widzisz !