GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na komórkę

02.10.2010
16:19
smile
[1]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Gry na komórkę

Czyli skąd pobrać i jak zainstalować? :) Chciałbym mieć parę gierek na telefonie (Nokia X3) dla zabicia nudy.

02.10.2010
16:20
[2]

Loonovitch [ Pretorianin ]

To jest wciaz symbian? No to na przyklad wapster.pl
Albo usmiechnij sie do przyjaciol moskali ;)

02.10.2010
16:35
smile
[3]

errorek18 [ Konsul ]

To bardzo proste ! Wchodzisz na strokę ! Chomikuj i inne takie duperele !
Ja korzystam z Freejava.pl . Ściągasz Wrzucasz na telefon drogą Masowej Pamięci lub inną drogą ! szukasz pliku ! (Zapamiętaj do jakiego folderu go wrzucasz ! ) Instalujesz ! No chyba że komurka nie ma java to raczej nie pójdzie ! Jednakże wszystkie komórki posiadają Jave ! Plik ma przedrostek .Jar (Ang.Słoik) LOL ! I instalujesz ! I proszę cieszysz się najlepszymi produkcjami totalnie za darmochę !

02.10.2010
16:49
[4]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

freejava.pl tam sporo tego jest

02.10.2010
16:53
[5]

errorek18 [ Konsul ]

No widzisz !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.