buddookan [ Junior ]
[Oświęcim] Znalazł ktoś wczoraj aparat ?
Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje na temat aparatu który zgubiłem 01.X przed jednym z barów to bardzo proszę o kontakt.