
TEMRO [ Konsul ]
Cryostasis problem wersja z cda
Mianowicie chodzi mi oto że kupiłem sobie dzisiaj CDA i gdy zainstalowałem Cryostasis przy uruchamianiu wyświetla mi się komunikat wysyłaj nie wysyłaj i nie wiem czego to wina mój komp to:
Procesor pentium d 3.00 GHZ
1.50 GB RAM
512 grafiki radeon hd3600 sm 3.0
Proszę o pomoc z góry dziękuję.
Pucas [ Legionista ]
Masz może monitor LCD? Jeżeli tak to jaką ma rozdzielczość natywną?
TEMRO [ Konsul ]
Rozdzielczość mam 1400x1050 maksymalną
snailes1 [ Konsul ]
u mnie to samo mam lcd monitor 1200x rozdzialke
TEMRO [ Konsul ]
Widocznie ta gra nie działa na LCD cóż masło maślane trudno
Devilyn [ Storm Detonation ]
Cóż, kompa masz troche słabego a gra jest koszmarnie zoptymalizowana więc i tak będzie Ci beznadziejnie chodzić.
Pucas [ Legionista ]
Wejdź do katalogu z zainstalowamą grą otwórz plik config.cfg i podaj swoje wartości w następujących liniach:
@v.sx = 1440
@v.sy = 1050
możesz jeszcze ustawić Shader Model na 2.0 lub 3.0:
@r.shadermodel = 2
Swoją drogą nawet jak tą gre odpalisz i tak będziesz miał pokaz slajdów.
TEMRO [ Konsul ]
Powiem jedno udało się zagrałem i gra jest do kitu dobrze że jeszcze mam Kings Bounty