GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cryostasis problem wersja z cda

02.10.2010
15:34
smile
[1]

TEMRO [ Konsul ]

Cryostasis problem wersja z cda

Mianowicie chodzi mi oto że kupiłem sobie dzisiaj CDA i gdy zainstalowałem Cryostasis przy uruchamianiu wyświetla mi się komunikat wysyłaj nie wysyłaj i nie wiem czego to wina mój komp to:
Procesor pentium d 3.00 GHZ
1.50 GB RAM
512 grafiki radeon hd3600 sm 3.0
Proszę o pomoc z góry dziękuję.

02.10.2010
15:52
[2]

Pucas [ Legionista ]

Masz może monitor LCD? Jeżeli tak to jaką ma rozdzielczość natywną?

02.10.2010
15:56
[3]

TEMRO [ Konsul ]

Rozdzielczość mam 1400x1050 maksymalną

02.10.2010
16:13
[4]

snailes1 [ Konsul ]

u mnie to samo mam lcd monitor 1200x rozdzialke

02.10.2010
16:16
[5]

TEMRO [ Konsul ]

Widocznie ta gra nie działa na LCD cóż masło maślane trudno

02.10.2010
16:17
[6]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Cóż, kompa masz troche słabego a gra jest koszmarnie zoptymalizowana więc i tak będzie Ci beznadziejnie chodzić.

02.10.2010
16:26
[7]

Pucas [ Legionista ]

Wejdź do katalogu z zainstalowamą grą otwórz plik config.cfg i podaj swoje wartości w następujących liniach:

@v.sx = 1440
@v.sy = 1050


możesz jeszcze ustawić Shader Model na 2.0 lub 3.0:

@r.shadermodel = 2

Swoją drogą nawet jak tą gre odpalisz i tak będziesz miał pokaz slajdów.

02.10.2010
17:14
[8]

TEMRO [ Konsul ]

Powiem jedno udało się zagrałem i gra jest do kitu dobrze że jeszcze mam Kings Bounty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.