GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mass Effect - ostatnie pytanie dotyczące gry

02.10.2010
15:26
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Mass Effect - ostatnie pytanie dotyczące gry

Czy jesli przejde gre bede mogl eksplorowac wszechswiat i np. wykonywac poboczne misje? Chcialem sie upewnic czy robic je teraz czy po przejsciu gry tak jak np. da sie to robic w GTA IV.

02.10.2010
15:28
[2]

Qverty™ [ Legend ]

Jeżeli chodzi ci o jedynkę to z tego co pamiętam - nie
Jeżeli o dwójkę - tak

02.10.2010
15:35
smile
[3]

redan [ Wiking ]

niestety w przypadku jedynki po zakończeniu misji wątku głównego gra się kończy - można jedynie zagrać jeszcze raz tą samą postacią dobijając do 60lvl. jak chcesz dokończyć misje poboczne to radzę je wykonać przed misją na Ilos, a najlepiej przed misją na Virmirze (późniejsza blokada Cytadeli)

co do dwójki to można kontynuować, pod warunkiem, że przeżyło się walkę finałową. jeśli podczas finałowej misji zginiemy to gra się kończy

02.10.2010
15:43
[4]

raziel88ck [ Legend ]

Akurat na Cytadeli wykonalem wszystkie, w sumie z tego co widze, zostaly mi 4 misje poboczne, jedna z misja, a 3 znajdzkowe ;)

O wlasnie, mam 47 level i nie wiem w jaki sposob dobic do tego 60. Staralem sie wszystko wykonywac.

02.10.2010
15:47
[5]

redan [ Wiking ]

by dobić do 60 trzeba 2 raz przejść grę tą samą postacią. przy pierwszym podejściu max. można dobić do 54-56lvl (jeśli wykonamy większość zadań pobocznych + zbieranie nieśmiertelników/minerałów/itp)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.