GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Thomson SpeedTouch 330 czarny + Win 7...

02.10.2010
15:25
smile
[1]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Thomson SpeedTouch 330 czarny + Win 7...

Siema.
Cały dzień szukam dzisiaj sterówników do w/w modemu... Ściagnąłem te na Viste i na xp... Za kazdym razem wyskakuje jakiś błąd. Skad pomysł z instalowaniem powtórnym instalowaniem sterowników? Otóż przepiąłem ze stacjonarnego na laptopa modem od Netii w celu skorzystania z Internetu. Zawsze było wszystko OK ale ze dwa dni temu zwiększyli mi prędkosc i po podłączeniu nie dało rady połączyć sie z Netem... (Błąd 628)... Ma ktoś jakiś pomyśł?

02.10.2010
15:43
[2]

QrKo [ Legend ]







Kombinuj panie, w googlach az sie roi od tego problemu i kazdemu w koncu udaje sie go pokonac.

02.10.2010
15:45
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Udaje, bo idą po rozum do głowy i wymieniają tego antyka na router.

02.10.2010
16:07
[4]

QrKo [ Legend ]

To juz swoja droga, pierwotnie mialem o tym pisac ale wklejenie linkow chyba wykasowalo zawartosc - tę 330stke mialem jakies 5 lat temu, wiec nie dziwie sie ze 2 windowsy i 5 lat pozniej sa z nia problemy :P Wez kup jakis router z modemem adsl i pozbadz sie tych problemow raz na zawsze.

02.10.2010
16:41
[5]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Moze i dobry pomysł ale nie korzystam z tego na co dzien, wiec nie potrzebne mi to jest na gwałt... :P. Tak czy inaczej chcialem podziekowac za te linki. Wreszcie dało rade i zainstalowałem modem. Sterowniki działają tylko powraca stary problem. Błąd 628... Czy potrafi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć o co z tym chodzi? W Internecie szukałem ale raczej nie ma tutaj prostego poradnika jak pozbyć się tego problemu. Ogólnie rzecz biorąc, to po prostu nie daje rady mi sie połączyć z netem. Pomoze ktoś?

02.10.2010
17:24
[6]

Drace66676 [ D.R.A.C.E ]

Jak uda Ci się to poprawnie zainstalować to pogratuluję. Mi się niestety nie udało a kombinowałem na różne sposoby. Sterowników jednak niestety pod 7 nie znjadziesz do tego antyka więc najlepiej zmienić modem. Ja nawet przez to gówno miałem ciągłe BSOD. Wymiana modemu i problem zniknął.

03.10.2010
10:36
smile
[7]

Vany Van [ MrFragger89 ]

Dobra, dało rade. Mam juz tego neta ale problem jest gdzieś indziej. Szybkosc netu to 8Mb a czuje jakbym cały czas miał 1Mb. Czego to moze byc wina?

03.10.2010
10:48
[8]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

- zobacz sobie jaką masz prędkość.

03.10.2010
11:00
smile
[9]

Vany Van [ MrFragger89 ]

No teraz np 3,6Mb/s. A film ściąga mi z prędkością 60 kB/s. Dodam, że na drugim kompie dwa pliki na raz ten sam Internet ściągał wczoraj z prędkością: Jeden plik 398kB/s a drugi 100kB/s... Czyli w sumie około 500kB/s. Dlaczego na tym kompie jest o wiele gorzej? Dodam jeszcze jedno, kiedy najeżdżam myszką na "połączenia" w prawym dolnym rogu ekranu pojawia mi się komunikat "nie połączono - dostępne połączenia" aczkolwiek po Internecie mogę smigać tylko ze prędkość nie jest taka jak być powinna. Why?

03.10.2010
11:25
[10]

Vany Van [ MrFragger89 ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.