GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie wpisać Beta key do asssassins creed Brotherhood

02.10.2010
14:35
[1]

swital@militp [ Legionista ]

Gdzie wpisać Beta key do asssassins creed Brotherhood

Mam problem dostalem key beta do brotherhodd ale w readem code nie da sie go wpsiac fdszie go wpsiac

02.10.2010
15:04
smile
[2]

Jakub130994 [ Konsul ]

Napisz tutaj na GOLU. Ja chętnie się nim zaopiekuje. A tak na serio to w głównym wątku już ktoś to dokładnie opisał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.