swital@militp [ Legionista ]
Gdzie wpisać Beta key do asssassins creed Brotherhood
Mam problem dostalem key beta do brotherhodd ale w readem code nie da sie go wpsiac fdszie go wpsiac

Jakub130994 [ Konsul ]
Napisz tutaj na GOLU. Ja chętnie się nim zaopiekuje. A tak na serio to w głównym wątku już ktoś to dokładnie opisał.