GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrałem filmik telefonem, jak wstawić pewne rzeczy do niego?

02.10.2010
13:43
[1]

capicho [ Pretorianin ]

Nagrałem filmik telefonem, jak wstawić pewne rzeczy do niego?

Np chciałbym zasłonić oczy moim znajomym przez czarny prostokąt - taka tam głupawka i tyle.
Jakim programem to można zrobić? (w filmiku pojawiają się oni dosłownie na 2-3 sekundy)

02.10.2010
13:53
[2]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Skopiuj sobie.
Nie ma za co.


Nagrałem filmik telefonem, jak wstawić pewne rzeczy do niego? - eltexo
02.10.2010
15:10
[3]

capicho [ Pretorianin ]

kaman...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.