GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Eminem ft. Lil' Wayne - No Love

02.10.2010
13:21
[1]

charlie.scene [ Konsul ]

Eminem ft. Lil' Wayne - No Love

29 Września odbyła sie premiera nowego teledysku Eminema.
Jest to video do No Love, utworu w ktorym wystepuje rowniez Lil' Wayne.



Enjoy.

02.10.2010
13:24
smile
[2]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

o, lil' wayne


Eminem ft. Lil' Wayne - No Love - Bullzeye_NEO
02.10.2010
13:40
[3]

Babiczka [ Senator ]

spoko

02.10.2010
13:48
smile
[4]

siwCa [ Legend ]

2;25 to Justin Bieber bije ?

02.10.2010
13:57
[5]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Świetny sampel, teledysk też.

02.10.2010
13:58
smile
[6]

Langert [ Generaďż˝ ]

Dobra kawalina ! nawet propsy.

02.10.2010
14:05
[7]

mefsybil [ Legend ]

Ten Lil' Wayne w ogóle nie ma flow i stęka jakby srał, teksty też ma beznadziejne. Po co Eminem z nim nagrywa? Przecież sprzedaż płyt nie wzrośnie dzięki niemu, raczej spadnie :>

02.10.2010
14:07
[8]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

[7] wzrośnie, bo ten koleś reprezenuje mainstream :)

kolejnym singlem będzie zapewne Won't Back Down z P!nk :P

02.10.2010
14:17
[9]

mefsybil [ Legend ]

[7] wzrośnie, bo ten koleś reprezenuje mainstream :)
LOL, przecież popularnością też do Eminema mu daleko, to samo ze sprzedażą płyt. Chyba, że Em docenia tak jego skillsy, których nie ma :)
Na Recovery tylko Rihanna i Kobe fajnie wystąpili, Pink i ten pajac są nie do słuchania IMO. Na poprzednich płytach też zresztą była bieda z występami gościnnymi. Właściwie to byli to zazwyczaj Dr. Dre i 50 Cent, którzy przynudzali na maxa i tak naprawdę tylko Nate Dogg był wart takich zaproszeń :)

02.10.2010
14:34
[10]

Skiter16 [ Man Utd ]

Piosenkę da się słuchać od jakiejś 2 min kiedy przestaję jęczeć Lil...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.