GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktoś takiego netbooka?

02.10.2010
12:56
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Ma ktoś takiego netbooka?

Otóż tak oglądam netbooki na allegro i widzę . Ma ktoś to? Nie spieprzy się za szybko? Jak się sprawdza? Może polecicie coś do 300-400zł, może być używka ;)

02.10.2010
13:04
smile
[2]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Już lepiej kup DSi też masz internet.

EDIT

[4] no właśnie niech kupi palmtopa albo DSi.

02.10.2010
13:05
[3]

K4B4N0s [ Filthy One ]

2GB HD... 128 MB RAM... Windows CE... Ja bym to bardziej nazwał dużym palmtopem niż netbookiem :)

02.10.2010
13:06
smile
[4]

zoloman [ Legend ]

Chryste panie, za darmo bym tego nie wziął. To już 100 razy lepiej kupić jakiegoś taniego smartphone'a niż taki szajs.

02.10.2010
13:09
[5]

Bibkowicz [ whore ]

w sumie... komentarzy brak, zero transakcji, jeszcze wysyłka z Hong Kongu... x/
wie ktoś co to za firma w ogóle jest? i co o tym myśleć?

02.10.2010
14:29
[6]

Bibkowicz [ whore ]

up, co do [5]

02.10.2010
14:33
smile
[7]

Mortan [ ]

kupuj, zajebisty sprzet polecam, sam mam i jestem bardzo zadowlony.

02.10.2010
15:10
[8]

redan [ Wiking ]

ten sprzęt to nic innego jak zwykły pda + duży ekran + klawiatura. zamiast wince można spróbować zainstalować inny os, na procki arm. normalnych aplikacji z komputera też na tym raczej nie zainstalujesz, bo ze względu na inną architekturę procka potrzebne są aplikacje na procki arm (pocketpc, wince itp.). z chin też się tego nie opłaca ściągać, bo pozostaje jeszcze kwestia cła (może się udać bez cła, ale trzeba pamiętać, że urząd celny ma chyba 5 lat na to by ściągnąć ewentualne cło)

02.10.2010
15:20
[9]

PavvelPS [ Centurion ]

Co do [5] - identyczny chłam jak ten pierwszy.


Widzę, że szukasz czegoś bardzo taniego - jak już to ten pierwszy, jest dwa razy tańszy a jakość podobna

02.10.2010
15:25
smile
[10]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

Bezograniczone możliwości kontaktu z innymi użytkownikami komputerów

02.10.2010
15:47
[11]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Weź jakiegoś zwykłego netbooka. To zwykły szajs, za darmo bym tego nie wziął.

Może coś takiego?-> Albo jeśli naprawdę zależy ci na czymś naprawdę tanim

02.10.2010
15:59
[12]

Bibkowicz [ whore ]

dobra, te ostatnie są poza granicą 400zł, pytam dalej: ?

02.10.2010
16:02
[13]

redan [ Wiking ]

zauważyłeś, że jest wybrakowany? brak baterii/zasiłki/dysku/pamięci/klapek - sama płyta główna w obudowie + ekran

02.10.2010
19:47
[14]

Bibkowicz [ whore ]

a no fakt hehe

02.10.2010
19:55
[15]

czekers [ Legend ]

będziesz się wkurwiał, jak onet będzie się piątą minutę ładował. Nie polecam.

02.10.2010
20:04
[16]

Roycewicz [ Pretorianin ]


Facet jest z Ustrzynek Dolnych :) (Fani Punka wiedzą)

03.10.2010
12:39
[17]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[12]Bibkowicz --->to prawda, ale za 3-4 stowy nie znajdziesz sensownej* jakości netbooka.

*sensownej w sensie, ze nie rozpadnie ci się po miesiącu użytkowania.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.