Bibkowicz [ whore ]
Ma ktoś takiego netbooka?
Otóż tak oglądam netbooki na allegro i widzę . Ma ktoś to? Nie spieprzy się za szybko? Jak się sprawdza? Może polecicie coś do 300-400zł, może być używka ;)

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Już lepiej kup DSi też masz internet.
EDIT
[4] no właśnie niech kupi palmtopa albo DSi.
K4B4N0s [ Filthy One ]
2GB HD... 128 MB RAM... Windows CE... Ja bym to bardziej nazwał dużym palmtopem niż netbookiem :)

zoloman [ Legend ]
Chryste panie, za darmo bym tego nie wziął. To już 100 razy lepiej kupić jakiegoś taniego smartphone'a niż taki szajs.
Bibkowicz [ whore ]
w sumie... komentarzy brak, zero transakcji, jeszcze wysyłka z Hong Kongu... x/
wie ktoś co to za firma w ogóle jest? i co o tym myśleć?
Bibkowicz [ whore ]
up, co do [5]

Mortan [ ]
kupuj, zajebisty sprzet polecam, sam mam i jestem bardzo zadowlony.
redan [ Wiking ]
ten sprzęt to nic innego jak zwykły pda + duży ekran + klawiatura. zamiast wince można spróbować zainstalować inny os, na procki arm. normalnych aplikacji z komputera też na tym raczej nie zainstalujesz, bo ze względu na inną architekturę procka potrzebne są aplikacje na procki arm (pocketpc, wince itp.). z chin też się tego nie opłaca ściągać, bo pozostaje jeszcze kwestia cła (może się udać bez cła, ale trzeba pamiętać, że urząd celny ma chyba 5 lat na to by ściągnąć ewentualne cło)
PavvelPS [ Centurion ]
Co do [5] - identyczny chłam jak ten pierwszy.
Widzę, że szukasz czegoś bardzo taniego - jak już to ten pierwszy, jest dwa razy tańszy a jakość podobna

Piotrek.K [ ... broken ... ]
Bezograniczone możliwości kontaktu z innymi użytkownikami komputerów
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Weź jakiegoś zwykłego netbooka. To zwykły szajs, za darmo bym tego nie wziął.
Może coś takiego?-> Albo jeśli naprawdę zależy ci na czymś naprawdę tanim
Bibkowicz [ whore ]
dobra, te ostatnie są poza granicą 400zł, pytam dalej: ?
redan [ Wiking ]
zauważyłeś, że jest wybrakowany? brak baterii/zasiłki/dysku/pamięci/klapek - sama płyta główna w obudowie + ekran
Bibkowicz [ whore ]
a no fakt hehe
czekers [ Legend ]
będziesz się wkurwiał, jak onet będzie się piątą minutę ładował. Nie polecam.
Roycewicz [ Pretorianin ]
Facet jest z Ustrzynek Dolnych :) (Fani Punka wiedzą)
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
[12]Bibkowicz --->to prawda, ale za 3-4 stowy nie znajdziesz sensownej* jakości netbooka.
*sensownej w sensie, ze nie rozpadnie ci się po miesiącu użytkowania.